Kako tumacite ovu sliku?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hrastovnik

Poznat
Poruka
9.375
apotheosis1.jpg


apothwar.jpg


Izvor:

http://www.aoc.gov/cc/art/rotunda/apotheosis/index.cfm
 
Poslednja izmena:
Нетачно.

apotheosis1.jpg


Изволи тумачење. Ваљда је јасно ко је поставио темеље САД-а.


Изволите још један од хиљаду детаља, који подупире причу.
Грб стејт департмента, тј. министарства иностраних послаова САД-а.
600pxdepartmentofstates.png


И сад ће се сад наћи неко да ми каже да сам фашиста зато што имам очи и размишљам својом главом.
 
Poslednja izmena:
Требало би да представља:
Величање Џорџа Вашингтона равно божанству или
Исказ поштовања Џорџа Вашингтона као националне иконе.
Аутор мурала: Constatino Brumidi
 
Nemojte me terati da sad ovde postavljam bar stotinu simbola koji otkrvaju pozadinu onih koji stoje iza amerike.

Inace, koga tema interesuje, neka potrazi dokumentarce Aleksa Dzonsa, poznaoog borca protiv NWO i totalitarizma. U jednom od njih je obradio masonske simbole po objektima u SAD i Engleskoj. Doduse, istih ima i u BG ali je za SAD izuzetno simtomaticno.
 
Nemojte me terati da sad ovde postavljam bar stotinu simbola koji otkrvaju pozadinu onih koji stoje iza amerike.

Inace, koga tema interesuje, neka potrazi dokumentarce Aleksa Dzonsa, poznaoog borca protiv NWO i totalitarizma. U jednom od njih je obradio masonske simbole po objektima u SAD i Engleskoj. Doduse, istih ima i u BG ali je za SAD izuzetno simtomaticno.

Имам и ја гомилу материјала на ову тему. Ако те занима, јави се.
 
Nemojte me terati da sad ovde postavljam bar stotinu simbola koji otkrvaju pozadinu onih koji stoje iza amerike..

Ni ne sumnjam da ćeš sada krenuti sa baljezgarijama o Davidovim zvezdama, marčnim jevrejsko-masonskim zaverama i sličnim fašističim glupostima.

Dok to ne uradiš, evo i ja ću pokazati pravu "pozadinu". tih koji stoje iza Amerike.

butt_ugly_card-p137577373400700854tra8_210.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovakve stvari s opšte poznate, a i zastupljene su svuda u svetu. Dosta o ovome saznao sam čitajući "Da Vinčijev kod", a kasnije i "Anđele i demone", što preporučujem svakome koga zanimaju ovakve stvari.
Elem, pročitah ja tu da pentagram, u stvari nije neki "simbol zla", vać samo simbol jedinstva muškarca i žene.
 
Ima jedan dobar dokumentarac Aleksa Dzonsa o Bildeberskoj grupi gde on sa jos dvojicom novinara tajno ide u Portugaliju (posto je dobio tajnu informaciju o mestu sastanka te grupe) i pokazuju likove koji su prisustovali sastanku.
Ono sto sam zapamtio dobro iz tog filma je da je jedan stari novinar (njegov drug, ne secam se imena) rekao da ga Jevreji ne podnose posto pise o masonstvu i tajnim vladarima SAD. I onda... spreme oni novinara u (mislim da je to bio) Jevrejski americki kongres i pitaju tamo za tog starog novinara. Devojka koja je tamo radila je odgovorila: "o, da..... naravno da ga poznajemo! On je poznati antisemita".

Bilo ko ko pokusa da ukaze na vise nego ocigledne veze pojedinih jevreja sa mutnim rabotama iza kulise je automatski proglasen antisemitom, zlocincom, fasistom... Pa cak i na forumima ako neko pokusa da pise o nekim prljavim radnjama istih vrlo cesto biva banovan. Mozes da pljujes po svima, samo po jevrejima se ne sme pljuvati. Upravo sam zbog tih (i jos nekih drugih) stvari izgubio simpatije prema jevrejima koje sam do toga duboko uvazavao.

Ovo bi ujedno bio i odgovor onom kolegi koji nam je pokazivao svoju ilustraciju.

Fasizam je upravo ono sto stoji iza ovih pokazanih simbola a ne suprotstavljanje tom istom fasizmu.
 
Poslednja izmena:
JEWISH WAR ON SURVIVAL , Arnold Leese,1945.

Kritikovanje Jevreja u Sovjetskoj Rusiji je bio najteži prekršaj . Posedovanje ilegalne knjige “ Protokol sionskih mudraca “ sve do sedamdesetih godina povlačio je smrtnu kaznu.
 
evo jos malo fasizma.......

Predsednik SAD Tomas Džeferson svestan zavere protiv mlade američke nezavisnosti od strane evropskih masonskih krugova koji su svojim ogromnim kapitalom hteli da ekonomski preovladaju, govorio je: 'Ako američki narod ikad dopusti privatnim bankama da kontrolišu izdavanje njegovog novca, najpre inflacijom, a potom i devalvacijom, banke i korporacijke koje će se oko njih stvoriti, lišiće ljude sve njihove imovine, tako da će njihova deca osvanuti kao beskućnici na kontinentu koji su njihovi očevi osvojili'.

Pa se sada malo raspitajte ko kontrolise Fed i ko kontrolise stampanje novca. Dalekovid je bio Mr. Dzeferson.
 
Rusi su oduvek znali kako treba sa takvim fašistima. Šteta što tako nije i danas...

Објасни зашто тако мислиш. Ти коментари, бољи ово, боље оно, без аргумената су смешни. Изнеси нешто конкретно на основу чека можемо да дискутујемо.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top