Spor kompjuter

ZeNoN

Zainteresovan član
Poruka
422
Moze li mi neko reci sta da radim?
Reinstalirao sam komp pre mesec dana i opet se bagoju ko lud (blokira)
A ako ne zablokira onda bude spor ali bas spor ko da je kec a ne trojka (1200) :o
 
ZeNoN:
Moze li mi neko reci sta da radim?
Reinstalirao sam komp pre mesec dana i opet se bagoju ko lud (blokira)
A ako ne zablokira onda bude spor ali bas spor ko da je kec a ne trojka (1200) :o

Nije sve u samoj reinstalaciji treba i to znati uraditi pa ne naplacuje se to za DZ 1000 dinara!!!
 
sonne:
ZeNoN:
Moze li mi neko reci sta da radim?
Reinstalirao sam komp pre mesec dana i opet se bagoju ko lud (blokira)
A ako ne zablokira onda bude spor ali bas spor ko da je kec a ne trojka (1200) :o

Nije sve u samoj reinstalaciji treba i to znati uraditi pa ne naplacuje se to za DZ 1000 dinara!!!

Možda ti se na drugu perticiju uvuklo nešto, pa proveri, i ako ništa drugo formatiraj taj volumen.Možda si gledao neke sajtove,pa si zakačio nešto možda si skidao nešto,sistem se može razj.bati za 2 sata.
 
Meni je komp suvise spor da bi mu jo kacio antivirus.
Posle odredjenog vremena pocinje da koci zbognagomilavanja virusa. to nekad traje i po tri meseca a nekad odma sutra pocne da koci cim ga ocistim.
 
vlastimir:
Meni je komp suvise spor da bi mu jo kacio antivirus.
Posle odredjenog vremena pocinje da koci zbognagomilavanja virusa. to nekad traje i po tri meseca a nekad odma sutra pocne da koci cim ga ocistim.
Bez obzira koliko ti je spor comp. MORAS da instaliras neki anti virusni program imas ove male besplatne home programcice koji ne zauzimaju mnogo prostora i ne optercuju comp. pa ljudi su imali AV programe i kada su compovi bili daleko slabiji nego danas :idea:
 

Back
Top