Da li da mu kazem?

Мени није јасно шта ти желиш уопште :roll:

У сваком случају, ниједан разуман мушкарац (или боље...онај који није очајан, а изгледа да је мало таквих) ти не би опростио превару па да си не знам како паметна, лепа згодна...цица (или би те можда дрндао без емоција у кратком периоду док не нађе другу).
Са друге стране, ако му не кажеш, само правиш већу фрку и одузимаш време и себи и њему.
 
Slusaj devojko i obrati paznju:
1. Nikada ne priznaj prevaru jer time on nista ne dobija (narocito ako ste vec raskinuli a stvorio bi sliku o tebi pogresnu......mozda :roll: )

2. Ostavi status quo par nedelja...ako posle tog vremena vidis da ga volis i ako shvatis da te vase svadje nisu ozbiljne vec sastavni deo svake normalne veze (jer veza nije normalna ako je sve savrseno i nema nekih sitnih razmirica)....onda nastavi sa njim...
I UPAMTI: NIKO OVDE A NI OD TVOJIH PRIJATELJA NE ZNA STA TI OSECAS....MI SAMO MOZEMO DA PRETPOSTAVLJAMO.

URADI ONAKO KAKO TI SRCE NALAZE!
 
Jao bre Milena sto je tebi dosadno u zivotu...
Nemas decka pa sta?
Nemam ni ja.
Sta si se istripovala da ga je tako tesko naci.
Opusti se malo, devojko.
Naravno da ce naici novi pre ili kasnje, samo polako...i pazljivo biraj!!!
Jer, bolje je biti sam nego u losem drustvu.
I ja stvarno ne znam sto bi mu sad priznavala da si ga (polu)prevarila pre godinu dana...izvini ali meni se cini da bez obzira na tvoje godine jos uvek bolujes od "decjih bolesti"...raskinuli ste, zivi i pusti druge da zive, ostavi decka na miru i stavi tacku na to...
 
Milena26:
Upravo sam se posvadjala sa deckom i raskinula sam sa njim. Uzrok tome je moje neprestano ponavljanje gresaka oje on pravi a za sve vreme, 1,5 godina, on nijednu nije promenio. Mnogo mi je tesko zbog toga, jako sam nesrecna i cmizdrim ali nemam nameru vise da trpim, zaista. Da li da mu kazem da sam ga prevarila jednom (nisam spavala sa tim tipom, nisam ga posteno ni prevarila zapravo) jer znam da mi to ne bi oprostio a onda bih bila sigurna da se necemo pomiriti jer smo se posle svake od bezbroj svadja uvek mirli? Molim vas za odgovor.

Ti si jedna od onih neodraslih curica koja nezna da se odluci ni sta ce da ima za rucak a kamoli neke vece odluke u zivotu. Vecito ti treba neko ko ce da ti pokazuje pravac, sta je ok sta nije, kako da postupis sta da uradis...bla bla bla...Alo, odrasti vec jednom! Od kad si na forumu stalno te nesto savetujemo, a sto je najzesce od svega to su sve neke nebuloza teme i pitanja. Mislim pitanje da li da kazes decku da si ga prevarila? I to nakon raskida veze? A ovamo sa druge strane nisi jos sigurna dal se mozda ne bi ipak pomirila sa njim?! Alo?! Mislim, strasno, straaasno.
Sto je najgore, nikada nijedan savet i ne poslusas!
 
Milena26:
Upravo sam se posvadjala sa deckom i raskinula sam sa njim. Uzrok tome je moje neprestano ponavljanje gresaka oje on pravi a za sve vreme, 1,5 godina, on nijednu nije promenio. Mnogo mi je tesko zbog toga, jako sam nesrecna i cmizdrim ali nemam nameru vise da trpim, zaista. Da li da mu kazem da sam ga prevarila jednom (nisam spavala sa tim tipom, nisam ga posteno ni prevarila zapravo) jer znam da mi to ne bi oprostio a onda bih bila sigurna da se necemo pomiriti jer smo se posle svake od bezbroj svadja uvek mirli? Molim vas za odgovor.

:? .....Hm.....Imas jako veliki problem u zivotu...
Stvarno ne znam kako bih ja postupila da sam na tvom mestu... :twisted:
Devojko,DA LI UOPSTE ZNAS STA HOCES :?: :!: :twisted:
 
Milena26:
Da Anja, to je tako jednostavno:-)))))))
Ma briga me, mrzi me vise da razmisljam o tome, dosadna sam i sama sebi. Od muke nisam ni izasla veceras. Anja, jesi ti iz ns?

Jesam, iz NS sam!

A sto se tice raskidanja sto puta i mirenja... ubedjena sam - ako je jednom puklo, o znaci da nije valjalo, i nema razloga ponovo se miriti!

A pogotovo ne IZ DOSADE kako ti kazes!
 
Milena26:
Ja ga zaista jesam prevarila pre jedno godinu dana, nije bilo seksa u toj prevari i sa tim tipom sam se videla samo dva puta ali ipak. Treabce mi mnogo snage da vidim gde sam i sta sam. DOdatan problem ej to sto sam pocela da raidm, na neki nacin sredila svoj zivot, imam decka, posao, i td. as ipak se ta moja veza nekako srusila i propala i sad vidim da on nikada nece promeniti svoje ponasanje. Sad sam citala svoju temu iz jula, gledala sam odgovore svih dobrih ljudi sa ovog foruma koji su mi posvetili svoje vreme i napregnuli mozak da mi pomognu da izadjem iz ovog uzasa od veze. Ne kazem da u vezi nije bilo lepih trenutaka ali dokle vise da molim za poklone, da se ne osecam kao devojka jer spavamo kod mene, on najvise voli da dodje kod mene jer nekada kaze da je bolje da sedimo tu nego da idemo u grad na pice, da me nikada ne odvede kod sebe.....
DA BAS TAKO, TREBAS DA VIDIS GDE SI I STA SI, JER KAKVA GOD DA MU JE KUCA ILI RODITELJI , DA MISLI NESTO OZBILJNO SA TOBOM , ODAVNO BI TI I TAJ DEO NJEGOVOG ZIVOTA UPOZNALA...VERUJ MI DA NE MISLI I NEMA NI NAMERU DA IMA ISTA OZBILJNO SA TOBOM SEM -ONOG STO IMATE-....DOZIVELA SAM I TO , PA SAM POSLE GOD.-DVE PRESEKLA, ZAO MI JE SAMO BACENOG VREMENA , A SADA SAM SA NEKIM KOD KOGA SAM BILA POSLE MESEC
DANA, A OVIH DANA ME UPOZNAJE SA NJEGOVIMA.MESEC -DVA JE I DOVOLJNO DA TAJ NEKO VIDI STA CE SA NJIM.TI ZA TO NISI IZABRANA.NE LJUTI SE NA DIREKTNOST ,SAMO TE RAZUMEM, A TOM MOM -BIVSEM-SE NI NA ULICI SADA NE JAVLJAM.....NIJE ZASLUZIO....A KAMOLI NEKO MOJE PRAVDANJE I ZBOG CEGA.....A MOMAKA IMA PUN.....
SAMO TREBAS , KAO STO TI NEKO BISTAR OVDE RECE, DA PAZLJIVO ODABERES..I NE DAJ NIKOME VISE OD PAR MESECI SVOG ZIVOTA....POGOTOVO NEKOME KO TE NI NAJOSNOVNIJEG NIJE UDOVOLJIO.....
PUNO SRECE U DALJEM IZBORU..... :wink:
 
Samo cu reci: „Oh, Boze!“... Ne znam za tvoje prethodne zalbe i sl., nisam ih citala, ali po svemu sudeci ti imas 26 godina i ponasas se kao da imas 17 ili 18!!! E pa ovako Sanja... Moja sestra je udata vec tri godine, a zove me cesto placuci i govori mi: „Ja ne mogu vise ovo da podnesem... On voli vise svoju majku od mene... Nece da se kupa redovno, iako ga ja stalno opominjem... Nije mi nista kupio za rodjendan, kaze da nema para, a stalno ide da se kladi... Ne izlazimo nigde, stalno sedimo i gledamo TV... Poludecu vise...“... E pa draga devojko, da ne bi dosla u slicnu situaciju sa svojim ’voljenim’, lepo zaboravi na njega, jer samo tako ces poceti zaista da zivis!!! Ja zaista ne razumem kako mozes da zalis za nekim ko nije ulagao u vasu vezu pa skoro ni malo postovanja i emocija??? Nesrecna si sada, jer verovatno kroz tvoju glavu prolazi hiljadu misli, a najvise: „Jao, kako cu sada u ovim godinama da nadjem drugog, pa niko me nece hteti i sl.“... Samo cu ti reci da je takvo razmisljanje CISTA GLUPOST!!! Ti ocigledno zivis u nekim oblacima – zaboravila si da se gvozdje kuje dok je vruce!!! Ukoliko posle godinu i po dana nisi uspela da promenis ni jednu njegovu manu, neces nikada, veruj mi!!! On jednostavno uopste ne gaji iskrene emocije prema tebi, a nesto bas i nisam sigurna da te mozda nije u toku vase veze i varao... A tvoja prevara??? Hahaha, Sanja, luda glavo, znas li ti sta je prevara? Uostalom, ako cak i smatras da su dva izlaska jednaka prevari, onda budi sigurna da si bas tako nesto uradila bas iz razloga jer si bila nezadovoljna svojom vezom... I budi iskrena prema sebi i priznaj da si se mnogo lepse provela sa tom nekom osobom, nego u poslednje vreme sa svojim deckom!? Onda kada budes upoznala osobu koja ce te postovati zbog onoga sto jesi, kada ti bude poklanjala paznju o kojoj sada samo mozes da sanjas, onda kada budes osetila ljubav, iskrenu ljubav, tek tada ces videti koliko zivaca bez potrebe sada gubis... Plakanje??? Oh Boze, pa zar ne mozes da budes hrabra makar onda kada znas da si pobedila? Da, pobedila si, jer napustila si ono sto te je mesecima gusilo, onu osobu kojoj je izgleda rec POSTOVATI voljenu osobu tako strana!!!
A evo jednog predivnog citata, bas sa Foruma, mislim da ga je napisala Snezna kraljica: „A ono sto je istinski dobro u coveku nas privlaci. A to je – njegova dusa. Od cistote njegove duse proizlaze sve njegove osobine. Moze se reci da volis tek kad ti se cini da bi mogao ceo zivot provesti sa tom osobom. Da je ona – neodvojivi deo tebe. I kada si svestan da ima na hiljade boljih i lepsih… A da je ona tebi i dalje najbolja… Jer je – tvoja. Samo tvoja. I kada bi je stitio od bilo koga. Kada nju posmatras – kao sebe. Jer je ona – ti. A ti si – ona. I nema lepseg jedinstva i lepse ljubavi nego kad se dve duse toliko ispreplicu, da se zaboravi ko je ko, gde je kraj jednog a gde pocinje drugo… Ljubav je pre svega – jedinstvo dusa.“
Neka ti bude ovaj citat smernica za dalje...
 
Milena26:
raskinuli pa se pomirili. Nervira me to sto cu se, ako mu ne kazem za ovo, pomiriti sa njim u nedostatku zanimljivosti u zivotu. Ubilo me je to sto jednostavno nikada nije uslisio nijednu moju sugestiju.

to nije kompromis. Kompromis je kad OBE osobe naprave korak napred ka onom drigom koji se duri i koji je udaljen. To sto ti radis je pristajanje. Zasto mislis da nema boljih od onog koji nikada nije uslisio nijednu sugestiju???
Reci mu, daj mu povod da te lepo mrzi, i nestani. I, VAZNO> NE OBJASNJAVAJ U CEMU JE POGRESIO. nek i dalje prvai istu gresku, ko ga jb.
 
Milena26:
Ma briga me za komsije nego se zamislim pa zapiam da li ja mozda filozofiram i trazim dlaku u jajetu ali svi vec na forumu znaju za moj problem sa nekupovanjem poklona, sa neupoznavanjem nikoga od njegove porodice, sa time da me nikada nije vodio kod sebe nego da stalno on dolazi kod mene i da i seks uvek imamo kod mene.

Zar ti nisi jos uvek nevina??? (salim se malo)

ps. Ne vredi cekati na nesto sto zans i sama da se nece desiti ( da on stane nesto bolji). Zato moras resiti sta zelis..ili si mazohists i trpi...ili idi dalje...zivot je zaista lep i kratak za da bi ga proveli u bolu. (bljak).
Kako sam negde procitao na netu, zivot ti je koa zenskih gaca...suvishe kratak,prljava a ponekad i krvav. sve najbolje...
 

Back
Top