Sexi igrice ------> posto je francuski?

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Imam jednu drugaricu koja se igra cudnih stvari ona kaze da je to vise na njegovu inicijativu no sto bi recimo samoj njoj palo na pamet


kaze da njen partner zahteva da ona sa vremena na vreme nanese crveni lak i crveni karmin a oci da istakne crnom maskarom i eyelinerom, da obuce seksi vesh i na ves samo trechcoat zatim da se uputi u restorante Alberto i da ga tamo saceka:think:

On se pridruzuje u neka gluvo doba, pridje njenom stolu razbaskari se na stolici zapali cigaretu i pita je -----------> posto je oral!? da li primas bAnalno?

zatim ona oblize jezikom njene usne i lupi neku cifru cini mi se da je rekla oralno 80 eura a bAnalno 100 eura, on izvadi 180 evrica iz nuvcanika zatim ona odskrini trenchcoat a on to nadrapira u samostojece carape:eek:

zapute se u hotel nize klase gde se vreme kupuje po minutima i seksaju se do besvijesti :eek:

ja sam sokantno rekla----------> pu ebo vas tito ledeni pa niste normalni iz lepo kulturnog okruzenja u jeftin hotel a ti moorva a on te fol kupuje, to je perverzno

ona se samo smeje i kaze ima toga strasno mnogo htela mi je jos opricati igru pacijentkinja i ginekolog al to me vise nije zanimalo, plasila sam se da cu se sgroziti totalno


jeli se vi igrate takvih ili slicnih igrica? koja vam ja najomiljenija uloga?
 
To je za one sto im se ne dize na tu ribu vise.

Meni je dovoljno da je vidim golu
2vj4pds.jpg
 

Back
Top