Volim da....

provodim vreme sa sinom, kucni poslovi, kuvanje, sa psom, nekad sa prijatejima, citam, gledam naucne emisije i medicinske serije kad ulovim, trcim....uzivam u svakodnevnom zivotu....:)
 
V:heart:LIM DA...

...crtam portrete, kompozicije mrtve prirode, slikam u boji i valersko resenje...

...citam knjige, u biblioteku idem cesce nego u prehrambrenu prodavnicu...

...plivam, ronim (zivotni san mi je da ronim sa delfinima)...

...idem u shopping...

...trcim, plesem, kaobajagi vezbam jogu-zapravo se sve svodi na moje tuzno smotano izmotavanje...

...setam psa, gledam film ili slusam muziku sa mojim ljubimcima, dok jednom ruckom mazim psa, a drugom zeku koji mi spava na grudima...

...kafenisem sa drugaricama, da se fotografisemo, kreveljimo, sminkamo, oblacimo, kukamo na momke...

...da se vrtim ukurg napolju po letnjem pljusku (bez kisobrana)...

...da saram po pesku i pravim oblike od kamencica...

...da lezim u talasima gledajuci u nebo...

...da citam stare dnevnike i pisem nove...

...da pisem pisma decku, da sastavljam price i pesme za njega, da mu priredjujem iznenadjenja...

...da upalim mirisljave svece i potopim se u penusavu kupku uz zvuke violine by Vanessa Mae...

...ali najnajnajvise volim da se njemu mazno privijem uz grudi, da mu slusam otkucaje srca dok me nezno miluje i ljubi, sapuce mi da sam ja zauvek smao njegovo maleno mace, da ce da me stiti i cuva od svakog zla, da sam njegova princeza... Tu, u njegovom zagrljaju su moj mir, sigurnost i sva moja sreca...
 
Sta radite u slobodno vreme kad niste kuci na forumu?Ima veze sa ovim PDF jer se radi o clanovima foruma.:)

Uh svašta...malo radim... malo se zevzečim...sad kad je lepo vreme odem na jezero da malo gledam u vodu,vozim bajk...idem na pivo...jurim se sa mačićima i kučićima po dvorištu...malo slikam....valjda će uskoro biti lepo vreme pa da mogu napokon na plivanje..malo teretana...i tako baš mi je dosadno.:lol:
 
Ја сам одрастао на хип хопу.А ли правом.Цела култура не само музика.:)

Respect :heart:

Ja se bavim plesom celog svog zivota, pocelo je sa latino-americkim plesovima ali me to nije ispunjavalao, nije bilo dovoljno brzo :)

Isla sam na casove jazz baleta, ritmicke gimnastike, najvise smo radili show dance, ali ono uz sta osecam da me prozimaju zmarci, ono uz sta dobijam energiju da treniram svaki dan ceo dan, ono uz sta osecam istinsku, izmezumljujucu strast prema muzici je hip-hop...

Imali smo mixeve iz Step Up-a, narocito je dobar soundtrack iz drugog dela, to kad smo igrali, ja... Dodje mi da placem samo kad se setim... Dok igram hip-hop, to osecanje... Tako sam ziva, luda, otkacena, borbena, ljuta, van seve od srece...!!! :heart: :heart: :heart:
 

Back
Top