kako da nađem onu temu o zaposlenju u grčkoj?

Posla nema ni za Grke a ne za one sa strane, sinko citas li ti novine ili geldas samo crtane filmove? nisam siguran da su Grcima potrebni uznemirivaci kokosaka a jos manje cesaci jaja.


A za ovo si pogresio,veruj mi.. ;)


Istina je da posla nema,ocigledno covek ne gleda TV i ne cita novine,necemo mu zameriti.. ;)

Gico kontaktiraj korisnika mobilni i pitaj ga da li ima nekog posla (mada cisto sumnjam),ja sam u Atini i ovde je haooooos!! ..Uglavnom ako bas zelis da odes za Grcku da sljakas onda gledaj da odes na ostrva..Mada kasno ti je sada,trebao si jos u junu da odes.. pozdrav!! : )
 
...pa sta bi sa Gicom ...Gico daj neku povratnu informaciju ...jer jedes musaku ...

...e da...i ne mogu da radim nista sto zahteva nosenje kosulje ...gadim se plasticnih dugmica...smejte se...ali to je legitimna fobija(ima je i ona voditeljka Jovana Jankovic) ...

...dakle,strogo toples posao ...izdavanje skutera ...moze i fotograf...znam polu-pro da stisnem okidac ...ekspozicija i blenda ...dosta za pocetak ...
 
...pa sta bi sa Gicom ...Gico daj neku povratnu informaciju ...jer jedes musaku ...

...e da...i ne mogu da radim nista sto zahteva nosenje kosulje ...gadim se plasticnih dugmica...smejte se...ali to je legitimna fobija(ima je i ona voditeljka Jovana Jankovic) ...

...dakle,strogo toples posao ...izdavanje skutera ...moze i fotograf...znam polu-pro da stisnem okidac ...ekspozicija i blenda ...dosta za pocetak ...

Gica je otisao u Greceeeee pre par nedelja..Kaze nece ga biti do septembra... :per: :super:

Ti bi jos da biras sta ces da radis :hahaha: ..Nema posla ni za njihove a kamoli za strance koji se pazi gade nosenja kosulje... :pop2:

Ako imas neke radove sto si radio (sa fotoaparatom) posalji mi..Znam dosta njih koji rade za magazine u Grckoj..pozdrav!
 
Gica je otisao u Greceeeee pre par nedelja..Kaze nece ga biti do septembra... :per: :super:

Ti bi jos da biras sta ces da radis :hahaha: ..Nema posla ni za njihove a kamoli za strance koji se pazi gade nosenja kosulje... :pop2:

Ako imas neke radove sto si radio (sa fotoaparatom) posalji mi..Znam dosta njih koji rade za magazine u Grckoj..pozdrav!

...kosulja sa plasticnim dugmicima...kako gadna stvar...simbol tamnicenja coveka ...gadnija i od jedenja krastavca ...

...kakvi magazini u Grckoj i gde da ti saljem ?...rekao sam da skljocam polu-pro...cak ne i sa nekim elanom ...imam D 50 i kit objektiv i fotoshop ...sve sto sam u zivotu slikao su bile bube,cvece ili grafiti ...ako bas oces...udji u moj profil...album outlaws ...i imas slike cassel i said la haine ...to sam ja slikao i obradjivao ...a za ovu sliku kasel i ja vidim da je mutna ...

...bolje da ti nalazim kandidatkinje za "Grcke magazine" jer tesko da bi mogao da izdrzim sesije a da ne uskocim ...mislim nisam evnuh ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top