Хомофобија или пропаганда ЛГБТ-организација

Ваш став о хомосексуалцима и геј-парадама:

  • Подржавам јавна парадирања ЛГБТ-организација.

  • Не подржавам параде, али нисам за хомофобију и прогон хомосексуалаца.

  • Противник сам парада и за државно сам кажњавање хомосексуалаца.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

menjam.se

Iskusan
Banovan
Poruka
5.939
(ЛГБТ-организације = политичке организације Лезбо-Геј-Би-Транс-особа)

Пропагира се став како је противљење одржавању геј-параде у Србији одраз "хомофобије" српског друштва.

Ја мислим да то код већине нема везе са хомофобијом, него са политичким ставом и свешћу о јавном моралу.

Јавни морал = кад ти је сасвим нормално и природно да си го и да вршиш нужду, али ти није нормално да то радиш на сред улице.

Ако си против парада и геј-циркузарија по центру града, а генерално ти нешто не сметају хомосексуалци, то није хомофобија.

Зато постављам анкету.
 
(ЛГБТ-организације = политичке организације Лезбо-Геј-Би-Транс-особа)

Пропагира се став како је противљење одржавању геј-параде у Србији одраз "хомофобије" српског друштва.

Ја мислим да то код већине нема везе са хомофобијом, него са политичким ставом и свешћу о јавном моралу.

Јавни морал = кад ти је сасвим нормално и природно да си го и да вршиш нужду, али ти није нормално да то радиш на сред улице.

Ако си против парада и геј-циркузарија по центру града, а генерално ти нешто не сметају хомосексуалци, то није хомофобија.

Зато постављам анкету.

Баш мене брига с ким ће тамо неки да спава......
Ако би имала неког таквог у околини,препоручила бих му да се лијечи...
А свакако сам против парадирања тих болесника и њиховим константним жељама да их људи прихвате као нормалне
ТО НИЈЕ НОРМАЛНО!!!
 
Nema ovo veze sa homofobijom nego sa zdravim razumom... Dovoljno je videti ove slike...

IMG_4213.JPG


IMG_4282.JPG


IMG_4008.JPG
 
Poslednja izmena:
Добро, слике си могао у спојлере... Мени је фрка да не закључају тему.

У јавности се нон-стоп говори о хомофобији, хомофобији, хомофобији...

А ја сам убеђен да је код већине у питању политички став о јавном моралу и о томе око чега се треба политички удруживати, а око чега већ од идеје о демократији и људским правима прелазимо у пародију и демократије и људских права.

Политички став против јавних манифестација оваквог типа није хомофобија.
 
Добро, слике си могао у спојлере... Мени је фрка да не закључају тему.

У јавности се нон-стоп говори о хомофобији, хомофобији, хомофобији...

А ја сам убеђен да је код већине у питању политички став о јавном моралу и о томе око чега се треба политички удруживати, а око чега већ од идеје о демократији и људским правима прелазимо у пародију и демократије и људских права.

Политички став против јавних манифестација оваквог типа није хомофобија.

Tacno,
ali oni to koriste tako sto svakog ko ih ne podrzava u paradi i ''ponosu'' :roll:
smatraju homofobom
i toliko su agresivni u svojoj propagandi da kod ljudi izazivaju jos veci kontra efekat.
 
Ако си против парада и геј-циркузарија по центру града, а генерално ти нешто не сметају хомосексуалци, то није хомофобија.

Nije homofobija ni ako si protiv parada ali i za lecenje homoseksualaca. Te opcije nema u anketi. Ne mislim da ih treba kaznjavati, kao sto ne treba kaznjavati ni bolesne od raka, to je jednostavno bolest i drzava mora da im pomogne.
 
Педере треба законом забранити, а оне који ЈАВНО испољавају свој педерлук, кастрирати па потом вешање. Доживотна робија није препоручљива јер узалуд једу хлеб који плаћају порески обвезници Србије.
Исто учинити и са педофилима и силоватељима.
 
Sexualne slobode radi stvaranja anarhije su politički projekat,radi sticanja para i stvaranja ''Novog'' krajnje nemoralnog čoveka,tačnije čoveka kome ništa nije zabranjeno,niti sveto,niti ''Duboko''...Ono što će se svakako desiti je potpuni pad svih moralnih vrednosti prvo na Zapadu zatim i na Istoku.Moralni u smislu starog morala će ostati samo oni koji su zaista jaki.Dešpavaju se tektonske promene.
 
Često se Novi poredak naziva ''satanističkim''.Ne bih se složio...Satanizam ma u kom obliku je u suštini teizam ima boju Crnu i Crvenu,pre svega.Ovo je poredak praznine neverovanja u bilo šta ni na zemlji ni na nebu.Osim zadovoljavanja nagona.Samim tim blizak komunizmu i anarhizmu.

Нови поредак заснива се на темељу "хуманизма"који у својој суштини подразумева испољавање свих врста слобода како би се стекао привид да је човек као биће слободан,а да би се осећао слободним мора претходно да се ослободи онога што гуши ту његову слободу а то су моралне норме и начела.
Васпостављање таквог поретка не води у анархизам већ у тоталитаризам.Масе ће се лакше контролисати ако им се претходно да нека врста слободе.
 
Добро, слике си могао у спојлере... Мени је фрка да не закључају тему.
...

Mogao si i bez ovih fotki,treba bolesnike kastrirati,kao veprove.

Шта сте спопали човека за те слике!?:eek::eek::eek:
Закон је изгласан, а слике су "цензурисане",
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
тако да нема никаквог разлога за гађење и антипатију, а најмање за неке "страхове"!

ДаклеM удри по фоткама!

123806851414632.jpg


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Нови поредак заснива се на темељу "хуманизма"који у својој суштини подразумева испољавање свих врста слобода како би се стекао привид да је човек као биће слободан,а да би се осећао слободним мора претходно да се ослободи онога што гуши ту његову слободу а то су моралне норме и начела.
Васпостављање таквог поретка не води у анархизам већ у тоталитаризам.Масе ће се лакше контролисати ако им се претходно да нека врста слободе.
Naravno sledeći korak je totalitarizam.Već sad ljudi kao ovce bulje u tv prijemnike i kompjutere...Sledeći korak će biti poziv ovcama na klanje...Neće biti potrebno da ih privode same će doći...
Naravno uvek je moguće ne biti ovca...Govorim samo o duboko anti-verskom karakteru NWO...Mada je ''Zlatno tele'' već bilo bog,a možda nikada zaista nije ni svrgnuto...Sve u svemu mnogo sloboda ali malo prave slobode i originalnosti,malo hrabrosti.
 
Naravno sledeći korak je totalitarizam.Već sad ljudi kao ovce bulje u tv prijemnike i kompjutere...Sledeći korak će biti poziv ovcama na klanje...Neće biti potrebno da ih privode same će doći...
Naravno uvek je moguće ne biti ovca...Govorim samo o duboko anti-verskom karakteru NWO...Mada je ''Zlatno tele'' već bilo bog,a možda nikada zaista nije ni svrgnuto...Sve u svemu mnogo sloboda ali malo prave slobode i originalnosti,malo hrabrosti.

Управо тај привид слободе је карта на коју играју креатори игре.Све више ће се говорити о "слободи" а слободе ће бити све мање.То и јесте циљ,направити једно опште либерално друштво које ће у своје креаторе гледати као у ноисоце слободе.Некада се поробљавало мачем а данас се то ради на далеко префиднији и подмуклији начин.
 
Против сам сваког јавног изражавања хомосексуализма.
ЛГБТ организације све чине да Србију представе у што горем светлу............класична тактика НВО када треба некога оцрнити.

nisu nam potrebni ****** da bi se predstavili u losem svetlu,mozemo mi to i sami (str8 tj hetero ljudi)
 
nisu nam potrebni ****** da bi se predstavili u losem svetlu,mozemo mi to i sami (str8 tj hetero ljudi)

Па земље које данас пропагирају педере представљају као врхунски облик слободних и уређених држава док оне које се томе супротстављају представљају као мрачне,заостале,назадне,kao države у којима се не поштују елементарна људска права исл.Сад испаде да држава ако жели да изгради добар имиџ,то може једино тако што ће пропагирати педерастију.
 

Back
Top