otisao je

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
E! kanal objavio da se orlando blum zeni manekenkom mirandom keer.

otiso je prerano. ovde mozemo da odajemo pocast svima koji su otisli prerano.
evo, moj edvard kalen je prerano za bellu otisao.
 
:D e da neko i mlad ovde kaze da ima postovanje prema braku :worth:.....

nemam postovanje prema braku kao nesto sto nuzno mora da se desi, meni je i konkubinat ok
ali imam postovanje kada se dvoje mladih/maatorih/mrtvih odluci da to uradi, tj kad postane pravno potvrdjivanje njihove veze sta ja tu imam da se mesam ko pacenik najgori mogu samo vodu da prosipam od tuge
 
omg
pa tek su odlucili da se vencaju ko si ti njima jesi im rod mama tata baba deda da kazes koliko ce njihov brak trajati i da zahtevas od njih da budu 100 godina u braku pa da im oas postovanje koji ce im ***** tad postovanje tad su polumrtvi postovanje je podrska da uradis sta zelis
 
Pa pazi,poshtovanje prema braku u danashnje vrijeme,kad je urbano biti urban,i u danashnjim vezama koje su sve samo ne normalne bi bilo smijeshno...

Pa da. Sve sto nije urbano je smesno.
A sve sto je smesno ne zasluzuje postovanje.
Dakle ausajderi su ljudi koji po difoltu ne zasluzuju postovanje. Aj da ih pljunemo u gardskom prevozu kad ih namirisemo. Mislim, aj samu sebe da pljunem.

Samo vi idite striktno uz utabanu urbanu putanju da vam se slucajno neki retard mediokritetski ne nasmeje i nista se ne brinite.
Mislim, boli me dj oka da l cu da izgubim kredibilitet u ocima nekog mediokriteta. Mnogo me to potresa.
 
Poslednja izmena:
omg
pa tek su odlucili da se vencaju ko si ti njima jesi im rod mama tata baba deda da kazes koliko ce njihov brak trajati i da zahtevas od njih da budu 100 godina u braku pa da im oas postovanje koji ce im ***** tad postovanje tad su polumrtvi postovanje je podrska da uradis sta zelis

da sam im mama mogla bih im reci da ce se raspasti brze nego shto su se smuvali? :lol:


ja sam vishe okrenuta ka ljudima iz RLa koji su se pozenili,i josh brze razveli...ciji je brak trajao krace nego moja veza...a znam ih tone...od 25 do 35 godina...
 
Pa da. Sve sto nije urbano je smesno.
A sve sto je smesno ne zasluzuje postovanje.
Dakle ausajderi su ljudi koji po difoltu ne zasluzuju postovanje. Aj da ih pljunemo u gardskom prevozu kad ih namirisemo. Mislim, aj samu sebe da pljunem.

Samo vi idite striktno uz utabanu urbanu putanju da vam se slucajno neki retard mediokritetski ne nasmeje i nista se ne brinite.

shta ti pricash?
 

Back
Top