The big day

Sad mi pade na pamet...Desava li se da neko ne da nista?:D
Pa valjda su zato to i uveli , seljacka posla , valjda se nadaju da ce svako doneti sto vise para ili sto vredniji poklon kada ga budu proziovali sa razglasa pred celom svadbom ,da se ne bruka pred onolkim ljudima :mrgreen: ... dok kad je ovako "anonimno " mos da odneses i neku bedu tipa 20-30 evra ili neki toster od soma dinara niko nece ni znati ...
 
Pa valjda su zato to i uveli , seljacka posla , valjda se nadaju da ce svako doneti sto vise para ili sto vredniji poklon kada ga budu proziovali sa razglasa pred celom svadbom ,da se ne bruka pred onolkim ljudima :mrgreen: ... dok kad je ovako "anonimno " mos da odneses i neku bedu tipa 20-30 evra ili neki toster od soma dinara niko nece ni znati ...

A ovaki, jevrici pljustiv...:mrgreen:
 
Zato ja kupujem one montazne pokretne rostilje u Metro-u , deluje da je valiko i nabudzeno , ko ozbiljna investicija za kucu , a kostaju smesno ,par iljada ... :mrgreen: mada jos na srecu nisam bio na tim svadbama sa javnim licitacijama na razglas . :lol:
 
vencanje iz snova
satra za nekih 500 -600 ljudi ,crven tepih ispred ,a unutra laminat da ne propadaju stikle u travu
mercedes ,beli, nemacke table ,a posle i kocije sa sa 4 konja
10 prasica i 3 vola
Ljuba Alicic feat Seka Aleksic i Semsa vs Ana Bekuta za posle ponoci
Mlada u Versace vencanici sa louis vuitton tasnicom zlatnom i jedna rezervna sa svarovski kristalima za presvlaku
rokanje u vazduh iz pola tuceta kratih cevi ,a pozeljno je neka duze ako bude bilo
par iljada evra u sitnijim apoenima da se lepi muzici na celo i u dekoltee
jedan ciganski trubacki orkestar koji ce za pare svirati i na drvecu , na stolovima , dubeci na glavi ...
torta od 100 jaja i brda secera i cokolade ,na 10 spratova
deveruse u narodnim nosnjama sa armani i prada asesoarima
cisterna rakije i piva
u izdvojenoj prostoriji veliki stakleni astal sa ispisanim Srecni mladenci od lajni kokaina i naravno za svakog gosta posebna srebrna slamka ...
neke cvetne ikebane i pizdarije ...
zastava od nekih 3x5 matera
jedena troclana medicinska ekipai sanitetsko vozilo za ne daj boze

Je l sve ide na tvoj racun
zeni me ako bogaznas.
 
hm,mladozenju vec znam,samo mora da se razvede od zene i ostavi dete(i ostane u zivotu i funkcionalan do tada)-ami james,naravno,ili da se njegov licni dvojnik odljuti od mene.

a znam sigurno da se necu u crkvi,i necu u samoj zgradi opstine.
i hocu princeza vencanicu,ali bez cipke i da ne bude kic i da ima otvorena ledja
bez toga nista
i 50 ljudi vrh
msm,kad vidim one mladence da pola svadbe provedu cmakajuci se po tri puta sa zvanicama,padne mi mrak na oci

tako a,vidite,ja sam ovo ozbiljno prostudirala

Mmmm...:cvet::ceka:
 
hm,mladozenju vec znam,samo mora da se razvede od zene i ostavi dete(i ostane u zivotu i funkcionalan do tada)-ami james,naravno,ili da se njegov licni dvojnik odljuti od mene.

a znam sigurno da se necu u crkvi,i necu u samoj zgradi opstine.
i hocu princeza vencanicu,ali bez cipke i da ne bude kic i da ima otvorena ledja
bez toga nista
i 50 ljudi vrh
msm,kad vidim one mladence da pola svadbe provedu cmakajuci se po tri puta sa zvanicama,padne mi mrak na oci

tako a,vidite,ja sam ovo ozbiljno prostudirala


oh fu.ck you.........

slažem se mesto i broj zvanica, real
 

hm,mladozenju vec znam,samo mora da se razvede od zene i ostavi dete(i ostane u zivotu i funkcionalan do tada)-ami james,naravno,ili da se njegov licni dvojnik odljuti od mene.

a znam sigurno da se necu u crkvi,i necu u samoj zgradi opstine.
i hocu princeza vencanicu,ali bez cipke i da ne bude kic i da ima otvorena ledja
bez toga nista
i 50 ljudi vrh
msm,kad vidim one mladence da pola svadbe provedu cmakajuci se po tri puta sa zvanicama,padne mi mrak na oci

tako a,vidite,ja sam ovo ozbiljno prostudirala


oh fu.ck you.........

slažem se mesto i broj zvanica, real

Rekla sa ja majci-ako se na forum ne udam,nigde necu:mrgreen:
 
elem,u skladu sa svojom trenutnom aspiracijom,da vas priuptiam-jste li ikada razmisljali o vencanju svome?
oni koji hoce da odgovore sa-necu se ozeniti/udati,neka ne *****ju,sigurno su nekada razmisljali o tome.

....ја лично нисам... али једном смо ћаскали о томе онако невезано девојка и ја...
...ииииии ја се не сећам шта је ту даље било... :roll:
...мислим да ми се још живи тако да не размишљам о томе... :D
 
Khm.
Pravicu se da nisam videla rec koja oznacava tvoju partnerku suprutnog pola.

A cek,hocete dami kazete da neko stvarno prica o tome sa ovim drugim?:lol:
(soffi je pred udadbom,ona se ne racuna:))
 
Samo da se nađe dobar mladoženja, sve ostalo se da srediti :D
Inače, oću neku princess 'aljinu. Neće biti kičasta, sa čipkom, cirkonima i tim sra.njima.
I do 80 gostiju. Ne udajem se u crkvi niti u opštini. I proslava neće biti u sali za veselja. Makar morala da ubijem svoje roditelje i smestim ih u zamrzivač dok ne prođe svadba.
 
elem,u skladu sa svojom trenutnom aspiracijom,da vas priuptiam-jste li ikada razmisljali o vencanju svome?
oni koji hoce da odgovore sa-necu se ozeniti/udati,neka ne *****ju,sigurno su nekada razmisljali o tome.

Nikad o tome nisam razmišljala....mene sva slavlja, veselja...oblačenje koje podrazumeva nešto više od farmerki i starki smara...
 
elem,u skladu sa svojom trenutnom aspiracijom,da vas priuptiam-jste li ikada razmisljali o vencanju svome?
oni koji hoce da odgovore sa-necu se ozeniti/udati,neka ne *****ju,sigurno su nekada razmisljali o tome.

Nisam razmisljala o samom cinu vencanja,vise o muskarcu za kog bih se udala,posto sam poprilicno bezvoljna i nesto mi se ne mili da se udajem tamo jednog dana....:neutral: Ali eto,ako i kad dodje,bice moja i njegova najbliza familija,par najblizih prijatelja i to je to,samo u opstini.Glamurozna vencanja do najsitnijeg detalja planirana mesecima unapred su bacanje novca,opterecujuca i ubila bi mi svaku pozitivnu misao o tom danu.
 

Back
Top