Driver: San Francisko

Edward

Primećen član
Poruka
964
...Remake prvog dela. Dataljnijih informacija na netu nema, samo osnova: Ponovo ste detektiv Tanner, a glavni negativac Jericho. Bice licenciranih automobila i jedna novina koju oni najavljuju kao revolucionarnu: shift! (nije NFS :) ) Shift je opcija da mozete u bilo kom trenutku preci za volan drugog automobila u vasoj blizini. Oni su to objasnili tako sto je Tanner pao u komu (posle desavanja u Istanbulu Driv3r) pa mi sada igramo njegovo secanje a on je otprilike svaki auto u San Francisku vozio dok se jurio okolo grada sa Jerichom pa eto odakle opcije Shift. Znam, deluje zbunjujuce (sto i jeste) i ja mislim da je ideje glupa skroz. Kad ce vise izdavaci video igrada da prestanu da izdaju glupe Remake igre kultnih igara koje su napravile revoluciju u svom vremenu i postale legende? Tu treba i da ostanu, a ne zarad sake dolara da se skrnave... Pocetkom godine je stigao promasaj Silent Hill:SM i revolucija bezanja od neprijatelja (a o ne podudarnosti price sa originalnim delom i da ne pricam) sad nam stizu Driver i NFS. Jedini dobar remake je remake prvog dela Residen Evil, mada su i njega mogli bolje odraditi.

 

Back
Top