Bezicni mis

ggordanic

Početnik
Poruka
14
Kod:
Imam bezicni mis TRUST oko 15-tak dana. Iznenada je prestao kursor da se pomera. "Lampice" svetle ali jednostavno ne radi. Menjao sam podlogu, ukljucivao-iskljucivao ali nista. Nije valjda "riknuo". Pomagajte, sta da radim?!?Inace imam win7!
 
Kako radi jel ima klasicne baterije ili se puni,ako ima baterije,moguce da su se ispraznile.
Ako je usb,probaj da ga ukljucis u drugi usb port.
Mada desava se i da oce laser da rikne.
 
kolko je meni poznato na misa i tastaturu je oduvek bilo metar..pardon..mesec dana:lol:


Pet godina (ne znam koliko je to metara) garancije sam dobio za misa.


mx1000.jpg
 
Uzeo sam ja davno Genius tastaturu i mis, za tastaturu ne pamtim kad sam menjao baterije, punjive su i u nju ide jedna AAA, a za misonju AA i traju blizu dva meseca, znaci ne gasim ga, uvek je na stand by. Ali ovaj Genius je dosta bolji za razliku od recimo Logi`a, jednog od prvih modela bezicnih miseva, koji mi je ostao od pokojnog Oca, ali on ga je koristio uz laptop i savrseno radi na takvoj razdaljini koja je minimalna, ali baterije su mu bila slabija tacka, mesec dana. Sto se ovog Genius`a tice, odem na kraj sobe i reciever ladno radi bez da prekida, taj deo posla su odradili fenomenalno, ostalo je ipak bolje kod Logi`a.
 

Back
Top