brukaaaaaaaaaaaaaaaa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tvrdoglavo stvorenje..Do kada da ponavljam...Košarku igraju,ne Labudovo jezero!!! Šta ti očekuješ u susretima Zvezde I partizana gde je bez obzira za šta igraju uvek poseban naboj...I majka mu stara kako to uvek izbije gužva oko Marića? Stalno njega jadnog neko dira...uebem ti čoveka....

Ok,ok,ne igraju balet.Volim i ja ostru igru.Kako se zvezda i Hemofarm ne tuku medjusobno ili protiv cibone,olimpije?Maric je centar,i njega najvise udaraju na kvarno,coveku prekipelo verovatno.Kako se nije potukao u Euro ligi?



Cim nemas argumente odmah siris pricu i razvodnjavas, i nije ti to prvi put.:whistling:

Tigre,sevaj.Neozbiljan si :lol:
 
Ok,ok,ne igraju balet.Volim i ja ostru igru.Kako se zvezda i Hemofarm ne tuku medjusobno ili protiv cibone,olimpije?Maric je centar,i njega najvise udaraju na kvarno,coveku prekipelo verovatno.Kako se nije potukao u Euro ligi?


Zato što zna da bi tamo popaso takvu suspenziju da ga nebi tri Dunava i Save zajedno oprali...ipak je on čovek profesionalac i mora da zna da sebe iskontroliše...a ne da se sveti nekim nebitnim likovima i dokazuje sebe kroz to da je jači u pesničenju...ja da sam bio na njegovom mestu napravio bi sebi situaciju da zakucam preko Katića ono bezobrazno u facu...pa usput i malo potkačio...a ne ko rapalj...pesnice...
 
Iwo,a i vi ste dobili traumu za pola sekunde....:lol:


Sad si presao na slabije protivnike? :per: :per:


news_6677.jpg
biggrin22.gif
 
Iwo,a i vi ste dobili traumu za pola sekunde....:lol:

..jok ..ja sam još..jučer za to čuo..ma u trenu..ali nisam htio postavtiti..temu..da ne kazu..da sam..zloban..ovako..sada mogu da se zayebavam na tuđi račun..a nista ne kosta...
..čuj..mene samo zanima..kada ce ti grobari da promijene ime u ..istorijski..Srpsko..
..a bogumi i ti zvezdaši...ajme....:hahaha: :hahaha: :hahaha:..sve neka imena..koja ne odišu..rodoljubljem..
Zvezda...Partizan...:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:....
 
..jok ..ja sam još..jučer za to čuo..ma u trenu..ali nisam htio postavtiti..temu..da ne kazu..da sam..zloban..ovako..sada mogu da se zayebavam na tuđi račun..a nista ne kosta...
..čuj..mene samo zanima..kada ce ti grobari da promijene ime u ..istorijski..Srpsko..
..a bogumi i ti zvezdaši...ajme....:hahaha: :hahaha: :hahaha:..sve neka imena..koja ne odišu..rodoljubljem..
Zvezda...Partizan...:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:....

kad i Dinamo u Hašk Građanski ili ti vaši...kako se zovu..Cibalija???
 
Samo budale,nenormalni i Hrvati mogu da budu ljubomorni na uspehe partizana..Jer to je pre svega uspeh Srpske košarke....nego to nije tema tema je tuča na finalu plej ofa koju je izazvao Aleks Marić...:whistling:

Argumenete Taki, argumente. Ne osvojene trofeje. Niko ne tvrdi da Partizan nije jedan od najboljih timova u Evropi, meni to uopste ne smeta. Tema je tuca. Argumente Taki, de su ti argumenti? Pojela maca?:lol:

:hahaha: :hahaha:

Oni pehari su razlog tuce.Ljubomora.Zasto oni moraju bas sve da osvoje?!:rida::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top