ua fenserke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
wild_child:
miss:
alo,patjenice,to sto vas niko ne gleda ne znaci da treba da osudjujete one koji su bolji od vas nego da poradite na sebi....mislim,zbog cega bi devojka koja se normalno oblaci morala da bude fuxa ili sponzorusa??? :shock:


i nije svaka fensi devojka nakvarcovana ,izblajhana i sa tonom sminke...a akd smo vec kod asminke,bolje su sljokice i sjajevi nego kilo belog pudera,crne olovke i karmina u fazonu:upravo sam smazala jednog coveka! :twisted:


aj,sad mwe svi prozivajte,al cete u sustini znati da sam u pravu.. :roll:


Ne zelim da te prozivam,ne trosim svoje vreme na beznacajne osobe.Zao mi je sto si se pronasla u mom postu,istina boli zar ne?Ja sam osetila potrebu da odgovorim mada se ne pronalazim u tvom postu.A cak i da sam najveci gabor na svetu opet mi je draze i to nego da sam fenserka koja nema svoje misljenjje i koja samo prati masu.
to je jedno.Drugo,nas si osudila jer generalizujemo kako su sve fenserke ovakve ili onakve a onda kazesh da mi sve izgledamo kao da smo"smazale coveka".Uskaces sama sebi u usta devojko.
3.Ne znam kako ti izgledash i koliko imas samopouzdanja.Meni toga ne fali i iz tog razloga mi ne treba kilo sminke da bih se osecala lepo.

kao prvo,u postu se nisam pronasla jer ni blizu ne opisuje nimoj izgled ni ponasanje,niti bilo koga sa kim se druzim,a sto se generalizacije tice...aj reci samo da ne generalizujete,pa da se odma` obesim...sminka:ili ljudozderska ili bez pokusaja da sakrijete podocnjake,tako da je tu generalizacija na mestu,a ne znam ko je pomenuo to sto sam vas "uvredila" da ste pacenice,i mislim da je veca uvreda ako kazes da su sve fenserke fuxe i sponzoruse,sto se spominje u skoro svakom postu


a da,moj izgled,pa izgledam odlicno (po misljenju onih koji gotive fenserke) i imam sasvim dovoljno samopouzdanja
 
cica _ 85:
nisam bas u toku samo bih volela da nesto zamolim tipove sa neta
da kada vide devojku koja extra izgleda,fensi je,extra se oblaci (markirano),pametna,.....ne pomisle odmah da je sponzorusa!
ok?
E vidis nije mi jasno zasto neki kad vide neku lepo sredjenu devojku i mnogo lepu odmah pomisle da je sponzorusa...to mi nikako ne ide u glavu...
 
cica _ 85:
nisam bas u toku samo bih volela da nesto zamolim tipove sa neta
da kada vide devojku koja extra izgleda,fensi je,extra se oblaci (markirano),pametna,.....ne pomisle odmah da je sponzorusa!
ok?
Da li ti to nama na indirektan nacin pokusavas sebe da opises kao devoju: koja extra izgleda,fensi je,extra se oblaci (markirano),pametna,... :roll:
 
Master_Chief:
cica _ 85:
nisam bas u toku samo bih volela da nesto zamolim tipove sa neta
da kada vide devojku koja extra izgleda,fensi je,extra se oblaci (markirano),pametna,.....ne pomisle odmah da je sponzorusa!
ok?
E vidis nije mi jasno zasto neki kad vide neku lepo sredjenu devojku i mnogo lepu odmah pomisle da je sponzorusa...to mi nikako ne ide u glavu...

zato sto su ljubomorni
 
miss:
Master_Chief:
cica _ 85:
nisam bas u toku samo bih volela da nesto zamolim tipove sa neta
da kada vide devojku koja extra izgleda,fensi je,extra se oblaci (markirano),pametna,.....ne pomisle odmah da je sponzorusa!
ok?
E vidis nije mi jasno zasto neki kad vide neku lepo sredjenu devojku i mnogo lepu odmah pomisle da je sponzorusa...to mi nikako ne ide u glavu...

zato sto su ljubomorni
Ma koJ ce mu ga znati... 8)
 
ma ajde ok kada to pomisli cura,to nekako i da skapiras tj objasnis ljubomorom i kraj,...
ALi kada momak vidi vrh curu on isto to kaze!!!
verovatno zato sto mu je krivo jer ne moze da je ima!nedostizna mu je!!!!!sta vi mislite o tome???
mnogo me nerviraju komentari tipova koji svasta pricaju o curama koje prvi put vide
eh momci momci,,,
 
cica _ 85:
ma ajde ok kada to pomisli cura,to nekako i da skapiras tj objasnis ljubomorom i kraj,...
ALi kada momak vidi vrh curu on isto to kaze!!!
verovatno zato sto mu je krivo jer ne moze da je ima!nedostizna mu je!!!!!sta vi mislite o tome???
mnogo me nerviraju komentari tipova koji svasta pricaju o curama koje prvi put vide
eh momci momci,,,
Odgovor jednog "momka":Ima nas razlicitih... :wink: 8)
 
Master_Chief:
cica _ 85:
ma ajde ok kada to pomisli cura,to nekako i da skapiras tj objasnis ljubomorom i kraj,...
ALi kada momak vidi vrh curu on isto to kaze!!!
verovatno zato sto mu je krivo jer ne moze da je ima!nedostizna mu je!!!!!sta vi mislite o tome???
mnogo me nerviraju komentari tipova koji svasta pricaju o curama koje prvi put vide
eh momci momci,,,
Odgovor jednog "momka":Ima nas razlicitih... :wink: 8)

TO ZA MOMKE UOPSTE NIJE TACNO...vidjala sam 100 putam metalca,skroz za slatkom roze cicom,TAKO DA NE LUPETAJ I IDI POPARKOVIMA GDE SE OKUPLAJU ZALJUBLJENI!!!! :roll: keve mi prosetaj do kalisha malo cesce i uverecesh se sama.A toz a ljubomoru,miss
najblaze receno-ne lupetaj!bila sam normalna devojka koja je sve boje gotivila i gotivila spears...najgora kombinacija ali sam se za 2 god sama odlucila da sve promenim.Zar sam oljubomorna na samu sebe sto imam orman pun roze maica,pa devojko da hocu tako da izgledam,uzlea bih najkracu(meni do pupka)i najshugaviju :x ali eto,ja zelim da izgledam mracno,da ljudi iskolace oci(to mi je najsladje),da moglo bi se reci da sam buntovnik u dusi.I NARAVNO,LJUBOMORNA SAM STO NISAM FANCY RIBA JER NE MOGU DA NOSIM ONE GROZNE CIZMICE PREKO FARKI :lol: :lol: :lol: :lol: JAO ISUSE HRISTUSE :roll:
 
mare,naravno da ne!!!!!uostalom,mnogo je glupo komentarisaati i svoj a i tudji izgled preko neta!!!
nisam u tom fazonu....
jednostavno mi je zasmetalo (i smeta mi) to stomoji ortaci,braca...tako misle!
samo sam se nadovezala.....

inace - jesam fensi ali ne preterano!u granicama normale
ok sad?
 
joGooOOD:
Master_Chief:
cica _ 85:
ma ajde ok kada to pomisli cura,to nekako i da skapiras tj objasnis ljubomorom i kraj,...
ALi kada momak vidi vrh curu on isto to kaze!!!
verovatno zato sto mu je krivo jer ne moze da je ima!nedostizna mu je!!!!!sta vi mislite o tome???
mnogo me nerviraju komentari tipova koji svasta pricaju o curama koje prvi put vide
eh momci momci,,,
Odgovor jednog "momka":Ima nas razlicitih... :wink: 8)

TO ZA MOMKE UOPSTE NIJE TACNO...vidjala sam 100 putam metalca,skroz za slatkom roze cicom,TAKO DA NE LUPETAJ I IDI POPARKOVIMA GDE SE OKUPLAJU ZALJUBLJENI!!!! :roll: keve mi prosetaj do kalisha malo cesce i uverecesh se sama.A toz a ljubomoru,miss
najblaze receno-ne lupetaj!bila sam normalna devojka koja je sve boje gotivila i gotivila spears...najgora kombinacija ali sam se za 2 god sama odlucila da sve promenim.Zar sam oljubomorna na samu sebe sto imam orman pun roze maica,pa devojko da hocu tako da izgledam,uzlea bih najkracu(meni do pupka)i najshugaviju :x ali eto,ja zelim da izgledam mracno,da ljudi iskolace oci(to mi je najsladje),da moglo bi se reci da sam buntovnik u dusi.I NARAVNO,LJUBOMORNA SAM STO NISAM FANCY RIBA JER NE MOGU DA NOSIM ONE GROZNE CIZMICE PREKO FARKI :lol: :lol: :lol: :lol: JAO ISUSE HRISTUSE :roll:
Sorry sto moram reci ovo ali si seljanka...
 
joGooOOD:
Master_Chief:
cica _ 85:
ma ajde ok kada to pomisli cura,to nekako i da skapiras tj objasnis ljubomorom i kraj,...
ALi kada momak vidi vrh curu on isto to kaze!!!
verovatno zato sto mu je krivo jer ne moze da je ima!nedostizna mu je!!!!!sta vi mislite o tome???
mnogo me nerviraju komentari tipova koji svasta pricaju o curama koje prvi put vide
eh momci momci,,,
Odgovor jednog "momka":Ima nas razlicitih... :wink: 8)

TO ZA MOMKE UOPSTE NIJE TACNO...vidjala sam 100 putam metalca,skroz za slatkom roze cicom,TAKO DA NE LUPETAJ I IDI POPARKOVIMA GDE SE OKUPLAJU ZALJUBLJENI!!!! :roll: keve mi prosetaj do kalisha malo cesce i uverecesh se sama.A toz a ljubomoru,miss
najblaze receno-ne lupetaj!bila sam normalna devojka koja je sve boje gotivila i gotivila spears...najgora kombinacija ali sam se za 2 god sama odlucila da sve promenim.Zar sam oljubomorna na samu sebe sto imam orman pun roze maica,pa devojko da hocu tako da izgledam,uzlea bih najkracu(meni do pupka)i najshugaviju :x ali eto,ja zelim da izgledam mracno,da ljudi iskolace oci(to mi je najsladje),da moglo bi se reci da sam buntovnik u dusi.I NARAVNO,LJUBOMORNA SAM STO NISAM FANCY RIBA JER NE MOGU DA NOSIM ONE GROZNE CIZMICE PREKO FARKI :lol: :lol: :lol: :lol: JAO ISUSE HRISTUSE :roll:

joogooOOd,izvini sto moram da primetim,ali ti si ustvari jedna prodana dusa i obicna curka...i ovo nije upuceni svim metalkama nego samo tebi,i licno je...


moderatori,sorry zbog ovoga,necu vise nikoga da vredjam,al sad nisam nogla da izdrzim
 
predpostavljam da misli na mene :P "Sorry sto moram reci ovo ali si seljanka..."Seljanka sam sto se ne oblacim kao ostale i sto ne mislim isto.To je tako prosto proceniti,ko se razlikuje-eliminisite ga...uzas,kako te bre nije blam da tako govorish? :roll:
 
joGooOOD:
predpostavljam da misli na mene :P "Sorry sto moram reci ovo ali si seljanka..."Seljanka sam sto se ne oblacim kao ostale i sto ne mislim isto.To je tako prosto proceniti,ko se razlikuje-eliminisite ga...uzas,kako te bre nije blam da tako govorish? :roll:
Neee,pogresno si protumacila,nisi seljanka kako se oblacis,za to me baS briga,nego si seljanka kako razmisljas... :wink:
 
tja,najlepshe receno,mislim da si niskih mentalnih sposobnosti iz prostog razloga sto trazish prave reci da bi me ponizila.Ja nenam nista licno protiv tebe vec protiv tvog stava a to se razlikuje a ti imash nesto protiv mene tako da grabish krupne reci.... :roll:
 
Dobro... ovo je otislo predaleko... Moja procena je da ste svi svoje stavove izneli... A ja da upozoravam drugi put necu... Sve sto ima da se kaze o temi, receno je;
Za prepucavanje imate PP... Zakljucavam...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top