ЛИЦЕМЕР?

Томислав Николић је ово изјавио зато што је:

  • уцењен

  • лицемер

  • сенилан, па пролупао


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
20.103
Tomislav Nikolić, legalista

"Ukoliko je hapšenje Mladića ispunjavanje zahteva i obaveza koje je
Srbija preuzela, ja ću, kada budem na vlasti, ispunjavati te
zahteve i obaveze"


"Изјава дана"
http://www.alo.rs/politika

***************************************************************************

Да ли је то Тома већ почео да се нуди, да се
проституише,.."он ће када постане...


...Има ли ова његова изјава везе са оном случајном "грешком" CNN


CNN pomešao Mladića i Tomu Nikolića

v117694p0.jpg


Na sajtu CNN-a se, uz tekst o potrazi za Ratkom Mladićem, kao ilustracija
te vesti pojavila fotografija Tomislava Nikolića, potpisana sa "Ratko Mladić
je optužen za genocid pred Međunarodnim krivičnim tribunalom u Hagu".




или је изјавио ово пошто зна да неће никада постати власт,.:roll:


Међутим,.........................сећам се врло добро како је раније говорио
о Ратку Младићу, па онда,
.....................овако нешто може само да изјави ...ЛИЦЕМЕР!!!


.
 
Није лицемер, ја не знам шта ви очекујете од њега, када сам за себе кажа да је режимски човек.
Како се званично свира, тако Тома игра.
Одувек.
 
Jel vidite nekoga trenutno boljeg od njega? Nema. Svi junaci nikom ponikose. Kakav je takav je, i ja mu nalazim hiljadu mana, ali trenutno boljeg nemamo.

Ili mislite da treba pustiti DS da izgubi i pokloni Vojvodinu, Srpsku i sever Kosova?

...не буди слеп код очију!
Па, није ваљда да су они једини и неприкосновени:roll:

Окрени се мало око себе,...сигурна сам да има још Срба који су сушта
супротност од ових крвопија који су "окупирали" власт и српске институције.
 
Jel vidite nekoga trenutno boljeg od njega? Nema. Svi junaci nikom ponikose. Kakav je takav je, i ja mu nalazim hiljadu mana, ali trenutno boljeg nemamo.

Ili mislite da treba pustiti DS da izgubi i pokloni Vojvodinu, Srpsku i sever Kosova?

Pa ili cemo da menjamo na bolje u drzavi nesto sto je sa Tomom malo moguce ili ce da bude sve po starom...jad i beda." Ko te j.ebo godinama j.ebace te opet" mi smo kako god da okrenes propali i pod Tadicem, a i da sutra dodje Tomislav isto ima da bude...

ja ne kapiram sta se lozute na tog hostaplera kao da je on nesto bolji od Tadica :roll:
 
Poslednja izmena:
...не буди слеп код очију!
Па, није ваљда да су они једини и неприкосновени:roll:

Окрени се мало око себе,...сигурна сам да има још Срба који су сушта
супротност од ових крвопија који су "окупирали" власт и српске институције.

Ajde ti nas prosvetli ko je taj posto smo mi coravi i ne vidimo ga? :mrgreen: realno Toma verovatno ima da pobedi na sledecim izborima i onda ima da kukaju u duetu posle radikali i demokrate kako nas je on zavio u crno :ok:
 
Pa ili cemo da menjamo na bolje u drzavi nesto sto je sa Tomom malo moguce ili ce da bude sve po starom...jad i beda." Ko te j.ebo godinama j.ebace te opet" mi smo kako god da okrenes propali i pod Tadice, a i da sutra dodje Tomislav isto ima da bude...

ja ne kapiram sta se lozute na tog hostaplera kao da je on nesto bolji od Tadica :roll:

E to sto pricas to je Botina propaganda....nista nece biti isto i samo pricate napamet.....ako dodje Toma morace da bde bolje ako ni zbog cega ono da jer cemo njega lakse da promenimo bas zbog toga sto ce svi da cekaju njegov kiks....a posteniji je i moralniji od svih zajedno u vlasti 10 puta
 

Back
Top