Ne mogu da se logujem na mail-ove

Evo, gotovo :)
Naravno da nije lakse, ali sa obzirom da mi to treba i nemam prostora za istrazivanje, ovako mi je jednostavnije... A diskusija je otvorena, predlazite moguca resenja ako se nekome isto desi ;)
Imao sam jos 2 problema, zato sam se odlucio na rusenje, a i vreme je bilo da ga osvezim, skoro godinu dana nisam :)
 
Sada se kontam sta sam uradio: ja sam pre rusenja sistema sacuvao bookmarks od chrome-a, i kada sam digao sistem samo sam to kopirao u novoinstalirani chrome, jer imam gomilu tih bookmarks-a koji mi trebaju :( ali opet ne znam kako da se resim problema koji mozda i nije odatle jer nisam imao problema u pocetku... Nije mi jasno... I jos jaca stvar, da ne otvaram novu temu, imam problema sa flesom, koji sam isto imao pre rusenja sistema...

Kada god stavim neki folder na njega, on napise da ima 331kb, i kada uradiim dvoklik na njega otvori mi novi prozor u kojem je sve ok, znaci ako ima foldera normalni su. A ako kopiras ovako odmah, direktno sa flesa, kopira prazan folder... Pokusao sam sa format-om i opet ista stvar... Isto tako sam eksperimentisao sa cimerovim kompom i njegovim flesom, znaci sve moguce kombinacije, i u mom je problem, definitivno, i to na kompu... Pokusao sam da uninstall-iram drajvere u device manager-u, ali ni to nije pomoglo...
I da, poslednja opcija mi je da formatiram particiju sa jos jednim sistemom, XP-om, pa da vidim... Ili pokusacu sada da njega dignem pa da probam da ocistim ako moze nesto, ne znam da li bi pomoglo?
 
Evo ovako, neke nove informacije... Nisam rekao, gore navedeni problem mi je na 7-ci... Dignem XP, fles radi super, znaci nije do njega... Kopiram ceo fajl sa bokmarks-ima chrome-a iz 7-ce na XP-ov chrome i lepo mogu da kuckam u polja za prijavljivanje na mail... Izbrisao sam na 7-ci chrome-a i instalirao opet i stara prica... Nemam pojma sta je... A fles, da, od foldera izgleda pravi exe fajlove, jer mi na Type pise Application, i kada odem na desni klik pa properties za Type of file pise Aplication (.exe)... Tuga...

Znaci definitivno je problem na 7-ci, fles i bookmarks-i koje sam kopirao su ok...

@cvrlebg
Za fles nisam koristio programcic jer mislim da nema potrebe, a Gmer jesam, i izvrsi skeniranje, sve ok i ja da ukljucim Chrome-a samo plavi ekran i kaze da sistem mora da se restartuje jer je nasao problem. Kada to uradi, sve ok. Ja ga pustim da jos jednom skenira, krenem da ukljucim chrome-a i opet isto, i da, drugi put je dao drugacije rezultate, da li je to normalno za njega?
 
Izgleda da je drugo i trece (poslednje skeniranje koje sam sada uraio sa Gmer-om) isto, i opet kada sam krenuo da ukljucim Chrome-a puce i restartuje se, a ne mogu da uhvatim plavi ekran jer se 5sec nakon pojavljivanja racunar sam restartuje... Mozda bi pukao da sam bilo sta pokusao da pokrenem, sada me stvarno mrzi da opet cekam skeniranje, mislim da nema smisla, do tog Gmer-a je...
 
Desni klik na Computer > Properties > tab Advanced > Startup and Recovery dugme Settings > iskljuci Automatically restart i onda ces moci da vidis BSOD. Meni je sumljiva ta verzija win-a koju imas. Prosto mi je cudno da se i posle reinstalacije isti problem javlja. Ili je mozda neki krekovani program, ciji krek pravi problem.
 
Nisam mogao sa Print Screan jer blokira, pa sam sa mobilnim slikao, nije bas ali dobro je... Uradio sam totalni skener, pokusao da pokrenem mozilu i jos po nesto i nije bilo problema, samo sa Chrome-om opet... I da belaj bude jos veci, uzmem sada da prebacim slike sa mobilnog na komp i lepo gledam kako zdere karticu, i to ovako:
Prvo je folder kao hidden, i pojavi se njegov exe klon ispod koji ne prepoznaje (hocu reci kao kada nemas program da otvoris fajl, pa stoji ona ikonica), i to traje mozda 3-4 sec, onda se hidden izgubi, a ovaj exe postane normalan folder sa 331 kb i naravno kada se klikne na njega, otvara novi prozor i tako dalje... Cak se sada nesto secam, mislim da mi se ovaj problem prvi put pojavio bas sa mobilnim, mozda je u njemu virus mmm j#bem!!!
Evo slika:

http://img203.imageshack.us/img203/7537/image0337k.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/1686/image0339.jpg
http://img6.imageshack.us/img6/2070/image0338w.jpg
 
Poslednja izmena:
..imam jedno pitanje pa ako neko ima vremena da mi objasni....

...kako da otvorim mail adresu na Outlok Expresu....:confused::rumenko:

...nešto ja tu ne razumem, i ne mogu da odradim do kraja..sve sam probala
i ništa nisam uradila...problem mi je naravno engleski:mrgreen::dash:

....unapred:hvala:
 

Back
Top