Prijateljstvo?!

Poruka
16.002
Moj decko se druzi sa nekim ljudima iz kraja. Mene oni smaraju, ali ja nisam objektivna, jer volim mog decka, pa bih se suzdrzala od komentara. Molila bih vas za misljenje i komentar.
Moj decko je posebno malo blizi sa jednim tipom iz kraja. Njih dvojica se gotovo svakodnevno vidjaju, manje vise su bliski, u smislu da pricaju jedni drugom o svojim problemima. Taj tip pravi rostilj sledece subote. Sve je pozvao, osim mog decka. I to ih poziva njemu na oci, a njega ne zove.
Suzdrzavam se od kometara, ali bih volela da znam da li se nekada tako nesto vama desilo, sta mislite o tome, sta dalje da se radi. Prosto kako vi gledate na ovu situaciju?
 
Jedinu vezu ove teme sa podforumom Ljubav i sex vidim u tome da se tvoj decko i taj decko iz kraja neobuzdano kar*ju dok ti pises ovde po forumu i da ti to podsvesno znas pa si zato nas bas ovde pitala sta o tome mislimo.
Inace o rostilju kao takvom mislim sve naj naj.;)
 
Moj decko se druzi sa nekim ljudima iz kraja. Mene oni smaraju, ali ja nisam objektivna, jer volim mog decka, pa bih se suzdrzala od komentara. Molila bih vas za misljenje i komentar.
Moj decko je posebno malo blizi sa jednim tipom iz kraja. Njih dvojica se gotovo svakodnevno vidjaju, manje vise su bliski, u smislu da pricaju jedni drugom o svojim problemima. Taj tip pravi rostilj sledece subote. Sve je pozvao, osim mog decka. I to ih poziva njemu na oci, a njega ne zove.
Suzdrzavam se od kometara, ali bih volela da znam da li se nekada tako nesto vama desilo, sta mislite o tome, sta dalje da se radi. Prosto kako vi gledate na ovu situaciju?

Mislim da ortak iz kraja za tvog dečka čuva specijalnu kobasicu.
 
Volela bih da cujem vase misljenje o toj situaciji. Posebno me interesuje sta muskarci misle, jer ja imam svoje misljenje, ali je mozda kod vas drugaciji odnos medju muskarcima. Molim vas, nema veze sa homoseksusalnoscu u bilo kom obliku. Interesuje me sta biste vi uradili. Sta mislite o tome? Da li ste se nasli u situaciji da ste ispaljeni ili da vi ispaljujete?
 
pa sta znam,ili danas cudaka ili nikad.
To sto prijatelj tvog voljenog provodi vrijeme sa njim ne mora da znaci da su nastrani,dobri prijatelji cesto su zajedno.
zasto ga nije pozvao na rostilj moze da znaci da su se nesto zamerili i on hoce da izblamira tvog decka pred svima.
 
Odlozio je rostilj zbog kise, a rekao mu je da se podrazumeva da on ide. Ipak, mom decku nije bilo prijatno, jer se osetio kao 13. prase. Svakom moze da se desi ovakva situacija. Da se meni tako nesto dogodilo, zavrsila bih istog momenta sa tim prijateljstvom.

Inace, moj decko nije gej i veca je muskarcina od mnogih muskarcina ovde.
 

Back
Top