Београдски радио

yagi

Domaćin
Poruka
4.400
Да видимо и чујемо, драги Београђани, који наш радио је оправдао своје постојање у главном граду? Који, по вашем мишљењу, даје највећи допринос Београду тиме што информише његове грађане...објављује важне информације...бави се горућим темама..брине о културним дешавањима у граду...емитује музику?

РАДИО БЕТА ПЛУС
NOSTALGIE РАДИО
РАДИО NAXI
РАДИО МФМ
РАДИО МИП
РАДИО ПИНК
РАДИО СТУДИО Б
РАДИО ТРИ
РАДИО СПОРТ ФМ
ТДИ РАДИО
ТОП ФМ РАДИО
CITY РАДИО
РАДИО НОВОСТИ
РАДИО ПИНГВИН
БУМБУМ РАДИО
РАДИО ЈАТ
РАДИО ЦЕНТАР
РАДИО СЛОВО ЉУБВЕ

Ово је списак радио станица које емитују програм само у Београду. Списку се могу додати и национални емитери.
 
studio b (jedini u sluzbi gradjana)

jedino mesto gde se gradjani mogu pozaliti na neke tekuce,gradske probleme,i gde mogu dobiti pomoc.
ali ono glavno zasto ja samo njih slusam-zato sto dobijam free karte za pozoriste i po neku knjigu:mrgreen:
 
Често слушам 202-ку на послу..
Није локални радио јер покрива Србију, па уз нормалну музику, чујем доста тога из политичког живота, коректне вести,информације. Сасвим добар кућни радио.
 
МФМ радио емитује, такође, одличну музику. Нема много приче, осим најава концерата, културних дешавања, по који сервис и то је то...и понекад карте за биоскоп.

Што се тиче националних, радио С
 
Има на нету много радијо станица, више него на ФМ скали, али мене више занима који радио слушате путем чувеног транзистора, на територији Београда :mrgreen:

Радио изумире, то је тачно, али има још наде да га вратимо у живот.
 
ne slazem se da radio izumire

Не изумире радио као делатност, али ФМ скала полако доживљава судбину АМ скале. Како је Интернет све доступнији, све више се радио слуша преко нета, а ту се може чути и оно што не може у етру. Само једно је сигурно, радио никад неће бити као што је некад био!
 
Na poslu slusam radio i namestila sam tako da se odmah ukljuci "Index" na kompu.

Mada, ozbiljno razmisljam da promenim stanicu zbog muzike , iako volim njihove autorske emisije. Ranije su pustali odlicnu muziku, ali sam primetila da u zadnej vreme imaju mnogo kupljenih termina tako da cete npr. Beyonce i Hello cuti bar dva puta u toku radnog vremena. To me je toliko smorilo da sam nazvala radio da se zalim muzickoj redakciji ili uredniku. :lol:

Mozete da zamislite moje zaprepascenje kada mi je njihova radnica ( jako ljubazna i dugo smo razgovarale) rekla da oni nemaju muz. redakciju, da su u obavezi da preuzimaju program - necete verovati iz SLOVENIJE ??!! :eek: Zena je ocajna, sve mi je to poverila u razgovoru.

Eto, moji Beogradjani, nas Index koji smo voleli bas zbog dobrog muz. ukusa ..danas se emituje iz Slovenije sa zakupljenim promocijama pesama koje se moraju iznova i iznova pustati do besvesti..Zalosno
 

Back
Top