Ivica Lauš (pomozimo njegovoj karijeri)

angus young

Zainteresovan član
Poruka
229
Ivica Lauš je pevač koji se prvi put pojavio u 3k-duru i bio pobednik prvog seriala. RTS nije hteo da finansira ono što je obećao. Nakon toga Ivica se povukao iz sveta muzike (iz privatnih razloga), i od tada se nigde nije pojavljivao. Ivica je fenomalan pevač (možete pogledati snimke na youtube), i zaista bi bila šteta da on nema nikakvu karijeru.

 
Ivica Lauš je pevač koji se prvi put pojavio u 3k-duru i bio pobednik prvog seriala. RTS nije hteo da finansira ono što je obećao. Nakon toga Ivica se povukao iz sveta muzike (iz privatnih razloga), i od tada se nigde nije pojavljivao. Ivica je fenomalan pevač (možete pogledati snimke na youtube), i zaista bi bila šteta da on nema nikakvu karijeru.


zaista ne znam kako forumaš može pomoći njegovoj karijeri.
ok 3k-dur ga je ispalio i nije dao lovu. (mislim da je on odpevao jednu mu sa alogijom ako se sećam?!)
da li peva po klubovima, da li nastupaa sa nekim bendom?
to što se čovek ne pojavljuje nigde možda govori o tome da nije zainteresovan da se bavi tim poslom.
 
zaista ne znam kako forumaš može pomoći njegovoj karijeri.
ok 3k-dur ga je ispalio i nije dao lovu. (mislim da je on odpevao jednu mu sa alogijom ako se sećam?!)
da li peva po klubovima, da li nastupaa sa nekim bendom?
to što se čovek ne pojavljuje nigde možda govori o tome da nije zainteresovan da se bavi tim poslom.

moralno ... ?
pevao je i kao sto sam rekao povukao se iz privatnih razloga...
 
Secam se ovog momka. On moze da peva sta hoce, U ovoj zemlji se dugo nije cuo muski vokal tog kvaliteta.
Neverovatno je kako na ovim prostorima prolaze kojekakvi kvazi pevaci i nazovi "dive" koji ne mogu da odpevaju jednu jedinu pesmu bez ocitog falsiranja a ovakav kvalitet ne dobije cak ni sansu...
Strasno. Uvek se iznerviram kada to vidim.
 
Ivica Lauš je pevač koji se prvi put pojavio u 3k-duru i bio pobednik prvog seriala. RTS nije hteo da finansira ono što je obećao. Nakon toga Ivica se povukao iz sveta muzike (iz privatnih razloga), i od tada se nigde nije pojavljivao. Ivica je fenomalan pevač (možete pogledati snimke na youtube), i zaista bi bila šteta da on nema nikakvu karijeru.


Momak sjajno peva, gledala sam tada ga na Trecem kanalu, u toj emisiji gore navedenoj. Cudi me da se niko nije zauzeo za mladica koji ima fantastican glas,i da ga tako izigraju, nemam reci...Dosta se o tome pisalo po noviama, ali vidis da nikome nije dovoljno stalo...A, za ove post moderne pevaljke, za to ima para...sramota. Mladic je fenomenalan talenat i steta je velika.:sad2:
 

Back
Top