Sta radite kada se osecate bedno, neispunjeno, usamljeno?

Prve sedmice su poceli da mi dele najodvratnije moguce nadimke, izbegavaju me u sirokom luku, dr.kaju me na najrazlicitije moguce nacine, ponizavaju me itd. Sad ti proceni koliko je to lose!
I mene su tako zejebavali u pocetku srednje, ali sam im ja lepo rekao, sta sam vam uradio da me toliko mrzite, ako me ne volite ne obracajte mi se...
I onda smo se nekako pomirili, nismo drugovi ali ok smo...

Ni ja nemam preterano mnogo drugova...5-6 onako dobrih, samo jednog najboljeg..
 
inace iz srednje imam drugove,i one extra i obicne
tj morali su da znaju da pokazu rispekt,to sam stavio striktno do znanja svima

uglavnom se nalazis sa nekim istomisljenicima
npr u mom razredu nekih petoro vare travu,i mi smo nerazdvojni XD
a ostali nam zavide sto je nama lepo :hahaha:
ali i s njima popijemo koju,da ne budu sami XD

Ali osnovna je po meni mnogo bolja,tad si mladji i odrastes nekako sa tim likovima...i uvek se gotivite,uvek
 
I mene su tako zejebavali u pocetku srednje, ali sam im ja lepo rekao, sta sam vam uradio da me toliko mrzite, ako me ne volite ne obracajte mi se...
I onda smo se nekako pomirili, nismo drugovi ali ok smo...

Ni ja nemam preterano mnogo drugova...5-6 onako dobrih, samo jednog najboljeg..

Bolje ista nego nista...Imao sam i ja jednog super ortaka, druzili smo se neprekidno od 1. osnovne, ali vec godinu dana se skoro i ne vidjamo.
 
inace iz srednje imam drugove,i one extra i obicne
tj morali su da znaju da pokazu rispekt,to sam stavio striktno do znanja svima

uglavnom se nalazis sa nekim istomisljenicima
npr u mom razredu nekih petoro vare travu,i mi smo nerazdvojni XD
a ostali nam zavide sto je nama lepo :hahaha:
ali i s njima popijemo koju,da ne budu sami XD

Ali osnovna je po meni mnogo bolja,tad si mladji i odrastes nekako sa tim likovima...i uvek se gotivite,uvek

my men
 
inace iz srednje imam drugove,i one extra i obicne
tj morali su da znaju da pokazu rispekt,to sam stavio striktno do znanja svima

uglavnom se nalazis sa nekim istomisljenicima
npr u mom razredu nekih petoro vare travu,i mi smo nerazdvojni XD
a ostali nam zavide sto je nama lepo :hahaha:
ali i s njima popijemo koju,da ne budu sami XD

Ali osnovna je po meni mnogo bolja,tad si mladji i odrastes nekako sa tim likovima...i uvek se gotivite,uvek

Tacno! Tada se sklapaju drugarstva/prijateljstva bez neke koristi i tada dok si klinac gledas drugacije na sve to jer si neiskvaren i nisi proracunat. Posle kada dodjes/te u srednju svi postanu mangupi,pocne da se glumi ludilo i pocinju da ti budu bitne neke stvari koje ne bi trebale kod drugarstva...kazu da su najbolja prijateljstva ona iz detinjstva i osnovne ;)

btw. sve bi dao da se sada vratim u osnovnu skolu zbog iskrenog drugarstva...
 
Ja imam vec duze vreme taj problem. Naime, zivot mi je izgubio svaki smisao, usamljeniji sam vise nego ikad, depresivan...Sta da radim, tj. sta vi radite u takvim situacijama? :besna:

its no easy task,ista od ovoga sto cu ti reci
da bi izasao iz funka moras da radis sledece stvari:
1.Nadjes devojku koja je kompaktna sa tobom(kad imas devojku koju volis ne trebaju ti drugovi)
2.Krenes u teretanu,ili krenes da se bavis nekim sportom,bilo kako bilo to mora AKTIVNO
3.nadji neku,bilo koju aktivnost,koja ce ti jesti vreme,citanje knjiga,dzogiranje,instrument;
znaci bilo sta sto jede vreme,a da je konstruktivno,kreni da ucis neki jezik..itd
-kad zapocnes jednu od 3 navedene aktivnosti,javi mi se ,pa da vidimo sta ces dalje;)

Ja sam u nekoj blazoj verziji tog tvog,ali ipak imam jedno 4,5 losih drugova,i jedno 2,3 dobra druga.....tako da nije tako strasno,i imam devojku(s kojom mi bash i ne ide),tako da uvek imam razloge da se nerviram,pa kad se nerviram idem da dzogiram ili radim sklekove,ili odem u skolsko i pijem pivo sa bilo kojim poznanikom koga zateknem tamo....
ako,nista drugo znaj da ima veliki broj ljudi koji su kao ti,a meni je sada lepo kad znam da ima ljudi koji su u mnogo gorem shitu od mene:mrgreen:...
sve u svemu pogledaj da se pozabavis sa one 3 stavke gore
i bice bolje
jednostavno kisa jednom mora da stane,i kad stane vides dugu
 
its no easy task,ista od ovoga sto cu ti reci
da bi izasao iz funka moras da radis sledece stvari:
1.Nadjes devojku koja je kompaktna sa tobom(kad imas devojku koju volis ne trebaju ti drugovi)
2.Krenes u teretanu,ili krenes da se bavis nekim sportom,bilo kako bilo to mora AKTIVNO
3.nadji neku,bilo koju aktivnost,koja ce ti jesti vreme,citanje knjiga,dzogiranje,instrument;
znaci bilo sta sto jede vreme,a da je konstruktivno,kreni da ucis neki jezik..itd
-kad zapocnes jednu od 3 navedene aktivnosti,javi mi se ,pa da vidimo sta ces dalje;)

Ja sam u nekoj blazoj verziji tog tvog,ali ipak imam jedno 4,5 losih drugova,i jedno 2,3 dobra druga.....tako da nije tako strasno,i imam devojku(s kojom mi bash i ne ide),tako da uvek imam razloge da se nerviram,pa kad se nerviram idem da dzogiram ili radim sklekove,ili odem u skolsko i pijem pivo sa bilo kojim poznanikom koga zateknem tamo....
ako,nista drugo znaj da ima veliki broj ljudi koji su kao ti,a meni je sada lepo kad znam da ima ljudi koji su u mnogo gorem shitu od mene:mrgreen:...
sve u svemu pogledaj da se pozabavis sa one 3 stavke gore
i bice bolje
jednostavno kisa jednom mora da stane,i kad stane vides dugu

Hvala na iscrpnom savetu, mada:
1. Kako da nadjem devojku?
2. Nisam bas neki talenat za sportove, mada to za teretanu bih mogao da iskombinujem.......mozda.
3. To vec radim, citam knjige, igram igrice, vozim bajs...al ne pomaze...
 

Back
Top