Vreme je

Da se malo snima i druga strana medalje a ne da ovi crveni pricaju da su oslobodili Srbiju a krili se po simama i ubijali po dva Nemca za 200 Srba:eek:

Cetnici i ustase su iz istorije IZVUCENI da obave PRLJAVE POSLOVE razbijanja Jugoslavije za svetske gazde i sada ih treba vratiti na njihovo mesto: na djubriste istorije, posto su zadatak uspesno obavili.

Hrvati su to bolje uocili od Srba.
 


Da se malo snima i druga strana medalje a ne da ovi crveni pricaju da su oslobodili Srbiju a krili se po simama i ubijali po dva Nemca za 200 Srba:eek:

A u cemu ce da bude film?

o klanju srba il o skrivanju od nemaca?

I nemoj da mi pricas da to nije istina, ako lazu svi ne laze moja baba koja mi je pricala sta su cetnici radili po selima.
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Цитат:
Оригинал поставио nikola41
Cetnici i Ustase nisu isto nemoj to da poredis.Nisu hrvati nista uocili.



Potpuno su isti.

Nema nikakve razlike.

I jedni i drugi su nacinalisticke para formacije, i jedni i drugi su se borili zajedno sa fasistima i jedni i drugi su klali iskljucivo Srbe.

Дебилне и лажљиве бајке за КОМПАРТИЈЦЕ и њихове потомке... никакве благе везе нема СЧП и Усташе... Усташе и НДХ је признао Хитлер, имали су фашистичко-нацистичке формације - А СЧП СЕ САСТОЈАО ОД КРАЉЕВЕ ВОЈСКЕ У ОТАЏБИНИ. Ђенерала Дражу Михјловића је признао цео свет КАО ПРВОГ ГЕРИЛЦА НА БАЛКАНУ ПРОТИВ ХИТЛЕРА...
 
A u cemu ce da bude film?

o klanju srba il od skrivanju od nemaca?

I nemoj da mi pricas da to nije istina, ako lazu svi ne laze moja baba koja mi je pricala sta su cetnici radili po selima.

Па партизани су све време рата САМО И БЕЖАЛИ... какве црне "офанзиве" ... где су им сада офанзиве.
А што се ликвидација тиче - тачно је да су четници убијали присталице комуниста, али ако су у неком селу побијени виђенији људи - то су обавезно чинили партизани пресвучени у четнике... доказано... то им је био специјалитет...
 
A u cemu ce da bude film?

o klanju srba il od skrivanju od nemaca?

I nemoj da mi pricas da to nije istina, ako lazu svi ne laze moja baba koja mi je pricala sta su cetnici radili po selima.

Kao i svi ostali u ratovima.istina je ipak drugacija a da li se menji svidja i dali je skroz crna ili je malo svetlija to je pitanje.
ovo nema veze sa istinom kako se veruje.
 
Па партизани су све време рата САМО И БЕЖАЛИ... какве црне "офанзиве" ... где су им сада офанзиве.
А што се ликвидација тиче - тачно је да су четници убијали присталице комуниста, али ако су у неком селу побијени виђенији људи - то су обавезно чинили партизани пресвучени у четнике... доказано... то им је био специјалитет...

Zbog takvih BUDALASTINA nismo ni pozvani na Paradu pobede nad fasizmom u Moskvi.

Neverovatno je koliko stete ugledu Srbije nanose takve PODMUKLE LAZI.
 
Па партизани су све време рата САМО И БЕЖАЛИ... какве црне "офанзиве" ... где су им сада офанзиве.
А што се ликвидација тиче - тачно је да су четници убијали присталице комуниста, али ако су у неком селу побијени виђенији људи - то су обавезно чинили партизани пресвучени у четнике... доказано... то им је био специјалитет...

Bezali, bezali i bezali, ma tako su brzo bezali da su obisli planet i nasli se iza ledja okupatoru i tako dobili rat!

:lol:
 
Па партизани су све време рата САМО И БЕЖАЛИ... какве црне "офанзиве" ... где су им сада офанзиве.
А што се ликвидација тиче - тачно је да су четници убијали присталице комуниста, али ако су у неком селу побијени виђенији људи - то су обавезно чинили партизани пресвучени у четнике... доказано... то им је био специјалитет...

I sta cemo sa 100 Srba na jednog Nemca, i cinjenicu da su Srbi voleli Drazu..Dedu mog zeta odnosno njegovo selo u bosni spasili su cetnici od partizana koji su ubijali redom jer su culi da je mnogo ljudi otislo u cetnike
 
Stvarno sam za stvaranje istinitog i neutralog filma o cetnicima, bez komunisticke ili cetnicke propagande, ali kad vidim ovde sta o partizanima pisu pristalice cetnika, mogu samo ovo da dam kao predlog o cetnicima na filmu.

Embedded media from this media site is no longer available

:lol:
 
Zbog takvih BUDALASTINA nismo ni pozvani na Paradu pobede nad fasizmom u Moskvi.

Neverovatno je koliko stete ugledu Srbije nanose takve PODMUKLE LAZI.

Којешта - нисмо позвани због курвања СА ДОЈУЧЕРАШЊИМ НАЦИСТИМА И ФАШИСТИМА, ЗБОГ НАМИГИВАЊА НА НАТО и ЗБОГ ОКРЕТАЊА ЛЕЂА РУСИМА... Ја сам антикомуниста, али не заборави ДА ЈЕ ЖУТА БАНДА )ПОТОМЦИ ПАРТИЗАНА) укинула улице ОСЛОБОДИОЦИМА БЕОГРАДА А НЕ ЧЕТНИЦИ. У Русији је одавно извршено помирење између царске и црвене Русије...
 

Back
Top