motori besnare i skuteri

hackerrr

Početnik
Poruka
19
sto se mene tice ja sam zaljubljenik u motore to vozilo najvise volim ja imam skuter ide kao metak a nema motor koji nisam mazao i to onako muski bmw je dobar i kawa je dobra a od skutera honda forza,seat,sprint fvision,honda,peugeot i aprilia ali seatu ne moze niko da prismrdi on vam je 400 ccm ide kao metak sta vi kazete koji je najbolji.:tick::tick
 
Za ljetnje dane kad se u gradu trazi parking vise ja sam sebi uzeo jedno malo cudoviste na dva tocka... Ide ka zmaj, ne trosi nista. :)

OFF_limit45Mokick_Roller.jpg


Evo ga.
 
Ovaj tip sto ih dovozi iz Italije mi rece da ima neki relej koji mu neda da ide preko 50 km/h a na 100 km trosi oko 3 litra. Pazi, imas mogucnost da taj relej maknes ali time znatno skracujes zivotni vijek motora. Ja ga nijesam makao, vozim ga sa njime i mogu ti rec da sam prezadovoljan. :ok:

moze stotku ?
ja kad upisem fax za mesec dana nekih teracu caleta da uzmemo nesto, bitno mi je da je do 600 e , da trosi malo, da ima dovoljno snage da istera uzbrdo i da ide 70 - 80 ..vise mi ne treba..:)
 
Kod kineza je to jako relativno.Ja imam skuter kao ovaj gore sa slike sivi, izdrzao je sve i svasta,presao oko 25 000km za 4 godine, vozen i po kisi,i po hladnom vremenu,vozili ga svakojaki magarci :D predvidjen za jednu osobu,obavezno vozene dve osobe :D pucao je samo pogonski kais ili remen (kako se vec kaze) jednom je otisao komutator paljenja,i to je sve od kvarova. I to remen sad ne uzimam original koji kosta 2500 din,vec neki od 500 din...Trosi oko 4l na 100km, po gradu dusu dao. Preveze od tacke A do tacke B,za sta mu je i namena.Eto ja sam mojim zadovoljna,a ima ljudi koji se bas bas zale na kineze,sad sve to zavisi...
Ako cu se izivljavati sigurno necu sa skuterom od 50ccm,i sigurno ne na drumovima gde se odvija gust saobracaj...Zna se gde se to radi i sa kakvom masinom..
 
Kod kineza je to jako relativno.Ja imam skuter kao ovaj gore sa slike sivi, izdrzao je sve i svasta,presao oko 25 000km za 4 godine, vozen i po kisi,i po hladnom vremenu,vozili ga svakojaki magarci :D predvidjen za jednu osobu,obavezno vozene dve osobe :D pucao je samo pogonski kais ili remen (kako se vec kaze) jednom je otisao komutator paljenja,i to je sve od kvarova. I to remen sad ne uzimam original koji kosta 2500 din,vec neki od 500 din...Trosi oko 4l na 100km, po gradu dusu dao. Preveze od tacke A do tacke B,za sta mu je i namena.Eto ja sam mojim zadovoljna,a ima ljudi koji se bas bas zale na kineze,sad sve to zavisi...
Ako cu se izivljavati sigurno necu sa skuterom od 50ccm,i sigurno ne na drumovima gde se odvija gust saobracaj...Zna se gde se to radi i sa kakvom masinom..

Duso ovaj REX je koreanski i da je los vjeruj mi da mu nebi bilo mjesta na trzistu EU odkle sa ga ja i uvezao. ;)
Za ostale informacije ti mnogo hvala jer je moj presao svega 800 km i sve do sad sam bio skeptican kakav je, sto je, kako se ponasa nakon predjenih 10 000 km...
 
Duso ovaj REX je koreanski i da je los vjeruj mi da mu nebi bilo mjesta na trzistu EU odkle sa ga ja i uvezao. ;)
Za ostale informacije ti mnogo hvala jer je moj presao svega 800 km i sve do sad sam bio skeptican kakav je, sto je, kako se ponasa nakon predjenih 10 000 km...

Moj je isti kao tvoj po izgledu,na motoru ima oznaku Giantico (sta god to bilo)
Meni je prvi put remen pukao na 2500km, komutator je otisao na nekih 10 000km, i posle toga su samo kaisevi povremeno pucali,dosli smo do zakljucka da su mnogo bolji kaisevi koji nisu original iz njihove fabrike,uzimali smo neke nemacke kaiseve znatno mu je povecao brzinu i startnost ali je krace trajao,onda smo uzeli neki ne znam ni ja koje proizvodjac e taj mu smanji starnost ali je extra izdrziljiv :) Skuter ko bombonica samo sto sam ga prerasla,ali sad da imam isto godina,istu visinu tezinu ko pre 4 godine,opet bi uzela taj :)
 

Back
Top