Параф на сваки документ који потписује Шутановац

nikadvise90te

Ističe se
Poruka
2.016
Зашто на сваком документу који се тиче изградње станова за официре Војске Србије
мора да стоји и параф Анђелковића (бивши градски архитекта, муж Љиљане Анђелковић бивше председнице О. Чукарица....),
познатији као Жиле Африка......јел то својеврсна БоТина контрола Шутановца или нешто друго........
Јуче у Јагодини дотични се видео пред камерама само на блиц......која је његова улога у том послу????
 
Poslednja izmena od moderatora:
Зашто на сваком документу који се тиче изградње станова за официре Војске Србије
мора да стоји и параф Анђелковића (бивши градски архитекта, муж Љиљане Анђелковић бивше председнице О. Чукарица....),
познатији као Жиле Африка......јел то својеврсна БоТина контрола ШуНатовца или нешто друго........
Јуче у Јагодини дотични се видео пред камерама само на блиц......која је његова улога у том послу????

Па можда зато што је лик архитекта - а Шунатовац није стручан по том питању... додуше није стручан ни по питању Војске али ту му парафе сигурно дају ови
"другови страни официри" који се мувају по Генералштабу...:whistling:
 
Волиш да тролујеш, је ли :per:

Ne, nego...:arrow:

Па можда зато што је лик архитекта - а Шунатовац није стручан по том питању... додуше није стручан ни по питању Војске али ту му парафе сигурно дају ови
"другови страни официри" који се мувају по Генералштабу...:whistling:

...se samo pitam sta li to nagadjate...?:whistling:
 
Poslednja izmena:
Ne, nego...:arrow:



...se samo pitam sta li to nagadjate...?:whistling:


115903.jpg

Ако си већ хтела да пожелиш "добро јутро" - могла си да нађеш неку лепу фотку која није кичерајска на српском језику исписану ћирилицом - а не овај ужас на енглеском само да ме рано ујутро изнервираш...:cool:
 
Ако си већ хтела да пожелиш "добро јутро" - могла си да нађеш неку лепу фотку која није кичерајска на српском језику исписану ћирилицом - а не овај ужас на енглеском само да ме рано ујутро изнервираш...:cool:

И још са Давидовом звездом у потпису.....
 
Ако си већ хтела да пожелиш "добро јутро" - могла си да нађеш неку лепу фотку која није кичерајска на српском језику исписану ћирилицом - а не овај ужас на енглеском само да ме рано ујутро изнервираш...:cool:


To mi liči na obično ciganisanje.
 
Ko pa tebe pita na sta ti lici?

I ne spamuj temu.:rtfm:



Spam si ti postavila.
Ja se samo nadovezujem.

I uopšte nepoznajem to cigansko pismo, pa bih te zato zamolio da mi prevedeš svoj sjajni tekst.

Ako bolje razmislim čini mi se i da je zabranjeno pisati na nepoznatom slovnom pismu !
 
Poslednja izmena:
zar nije `novi potpisnik` tu skoro iz gradske vlasti hitno prebacen na duznost u vladu srbije, tako nesto. nisam clan rezima pa ne znam te njihove kombinatorike

inace tip uopste nije mutav, naprotiv on je rezimski jurisnik. sigurno pripremaju nesto oko buducih izbora, pa im treba pouzdan covek, koji ne okleva puno nego samo cepa. ne bi me cudilo ni da je u nekoj tajnoj rezimskoj jedinici
 
Ако си већ хтела да пожелиш "добро јутро" - могла си да нађеш неку лепу фотку која није кичерајска на српском језику исписану ћирилицом - а не овај ужас на енглеском само да ме рано ујутро изнервираш...:cool:

:hahaha::hahaha::hahaha:
ps ljegenda si casne mi pionirske
 
zar nije `novi potpisnik` tu skoro iz gradske vlasti hitno prebacen na duznost u vladu srbije, tako nesto. nisam clan rezima pa ne znam te njihove kombinatorike

inace tip uopste nije mutav, naprotiv on je rezimski jurisnik. sigurno pripremaju nesto oko buducih izbora, pa im treba pouzdan covek, koji ne okleva puno nego samo cepa. ne bi me cudilo ni da je u nekoj tajnoj rezimskoj jedinici

Иначе бивши ''јуришник'' великоф грађевинског предузећа овде и у Африци,
специјалност зидање блокова за становање (оних скупљих)...
 

Back
Top