Optuzite osobu ispod vas !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Ovako... Vi treba da optuzite osobu koja ce postovati ispod vas da je uradila nesto sto nije trebalo ili da nije uradila nesto sto je trebalo ili za bilo sta sto vam padne na pamet, pored nje mozete optuziti jos neku osobu sa Forumskih igrarija da joj je bila saucesnik!

Osoba koja postuje ispod vas mora da se brani i to tako sto ce:

- negirati optuzbu (samo za nju ili i za ostale optuzene) uz obavezan alibi ,
- delimicno ili u potpunosti priznati krivicu uz navodjenje nekog opravdanja,
- u potpunosti priznati krivicu uz navodjenje nekih olaksavajucih okolnosti!

Primer:

Muskosambre, Lulnica i Livingstone su krali cvece u parku!

- Nije istinaaaa... Nisam krao samo sam pozajmio pet cvetica i poklonio ih Lulnici ( vraticemo ih kad se budu osusili) a Livingstone nije u to vreme bila u parku jer je pajala po tezgama na zelenoj pijaci!

Naravno...posle uspesne odbrane, vi optuzite nekog i tako u krug :)
 
Poslednja izmena:
Pa moje je pravo da vidim koga ja hocu, gde god hocu i da ga optuzim za sta god hocu... takva su pravila :)

A ti se sad brani kako znas i umes :D zovi bre i nekog advokata ako ti treba pomoc :hahaha: i optuzi me za nesto ako smes... pa da vidis kako se cika brani!
 
Jesam, evo priznajem ali imam i neke olaksavajuce okolnosti... danima te nije bilo na igricama pa sam igrao dodole da pozovem kisu kako bi se ti onda pojavalia ovde :D

Osoba ispod i Livingstone su furnule iz restorana pre nego sto su platile racun a gazda istog je taj iznos odbio konobarici od plate! S obzirom koliko su ovo dvoje jeli i pili...jadna konobarica zbog toga nece da primi ni pola plate :)
 
Jesam ali su mi dusmani strpali ljubavnicu u rernu a moja zena ih je podgovorila na to... morao sam nekako da joj se osvetim :hahaha:

1185537233horrormovieve5.jpg



Optuzujem osobu ispod i Lulnicu da su me navukle na tanak led i da vec sat vremena pokusavam da provalim u neku sobu ali nikako mi ne ide ... sve provaljujem u neke pogresne jos cu i batine da dobijem do kraja breee :dash:
 
:rumenko: jesmo..i neka smo...pa da vidimo ko je jaci..da se jednom za svagda utvrdi ko je jaci pol:mrgreen:
makazice nisu ni potrebne,on se sam secka od muke shto ne moze da zaviri u sobu...
optuzijem osobu ispod da zamishlja da se svashta deshava u sobi gde je Lulnica:zper:
 
Vidim jaaa i makazice i zvezde i planete i galaksije i mlecni put i marsovce a jos vise marsovke :dash: zato sam i zaboravio da obujem klizaljke i ima namerno da vam izunistavam led pa kad krenete na klizanje ponesite gnjuracko odelo za svaki slucaj :p:p:p

I nema sta da zamisljam kad virim kroz kljucaonicu i lepo vidim sta se desava u Lulnicinoj sobi! :per:


Osoba ispod nije normalna...

namerno baca kore od banana na ulicu samo da bi se neko okliznuo a ona se tome smejala!
 
Poslednja izmena:
Priznajem... ostavljam smece ispred komsijinih vrata jer sumnjam da on sa terase nocu bombarduje moj auto paradajzom a ponekad zafrljaci i jaje na njega :D

Osoba ispod se svercuje u gradskom prevozu i em sto se svercuje em kad zasedne nece da ustupi mesto starijim sugradjanima!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top