Kljucaonica

Poruka
16.002
Kao flesh bekovi mi se vracaju slike mog lepog detinjstva. Isla sam u nekoliko skola i sve su iste. Veceras, posle super izleta sa mojim deckom, sam se istusirala. Veoma sam se zagrejala, pa sam zelela sebe malo da rashladim i osvezim. Prvo sam pustila toplu vodi i pocela sam mojom rozom pufnicom polako da utrljavam gel za tusiranje sa mirisom jagode. Najpre grudi, stomak, pa bedra. POlako sam rashladjivala vodu i osetila sam cak kako se jezim, koliko je bila hladna, a para je pocela polako da se razilazi. U jednom trenutku sam se setila moje najbolje drugarice Sarlote i Gvida.
Bio je simpatican, imao je oko 35 godina. Italijan, imao je bradicu, a ona crna odeća mu je tako lepo stajala. Osisanog temena, bio je veoma seksi. Ja sam po prirodi naivna devojcica, pa me je nerviralo sto me uzima u krilo i sto misavetuje da nosim kratke teget suknjice, malo uze, iako su sve devojcice nosile kairane. On mi je rekao da od mene ocekuje da budem primerna u svakom pogledu.
Jedne veceri me je Sarlota pozvala da se prosetamo i tada mi je rekla da se Gvido kupa. Usle smo u njegovu sobu i ona je odmah otrcala da gleda kroz kljucaonicu. Pozvala je meni i ja sam gvirnula, neznajuci sta je to. Kroz kljucaonicu sam videla Gvida golog, dlakavog, jakog i krupnog sa bratom Oskarom. Obojica su bili seksi i goli. Bilo mi je neprijatno. Oni su jedan drugom trljali ledja. Gvido je bas uzivao. Videla sam jos nesto....
Uplasila sam se i pobegla. Sada mi se sve vraca kao flesbek. Sta da radim?
Da li ste i vi nekog posmatrali kroz kljucaonicu?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kao flesh bekovi mi se vracaju slike mog lepog detinjstva. Isla sam u nekoliko skola i sve su iste. Veceras, posle super izleta sa mojim deckom, sam se istusirala. Veoma sam se zagrejala, pa sam zelela sebe malo da rashladim i osvezim. Prvo sam pustila toplu vodi i pocela sam mojom rozom pufnicom polako da utrljavam gel za tusiranje sa mirisom jagode. Najpre grudi, stomak, pa bedra. POlako sam rashladjivala vodu i osetila sam cak kako se jezim, koliko je bila hladna, a para je pocela polako da se razilazi. U jednom trenutku sam se setila moje najbolje drugarice Sarlote i Gvida.
Bio je simpatican, imao je oko 35 godina. Italijan, imao je bradicu, a ona crna odeća mu je tako lepo stajala. Osisanog temena, bio je veoma seksi. Ja sam po prirodi naivna devojcica, pa me je nerviralo sto me uzima u krilo i sto misavetuje da nosim kratke teget suknjice, malo uze, iako su sve devojcice nosile kairane. On mi je rekao da od mene ocekuje da budem primerna u svakom pogledu.
Jedne veceri me je Sarlota pozvala da se prosetamo i tada mi je rekla da se Gvido kupa. Usle smo u njegovu sobu i ona je odmah otrcala da gleda kroz kljucaonicu. Pozvala je meni i ja sam gvirnula, neznajuci sta je to. Kroz kljucaonicu sam videla Gvida golog, dlakavog, jakog i krupnog sa bratom Oskarom. Obojica su bili seksi i goli. Bilo mi je neprijatno. Oni su jedan drugom trljali ledja. Gvido je bas uzivao. Videla sam jos nesto....
Uplasila sam se i pobegla. Sada mi se sve vraca kao flesbek. Sta da radim?
Da li ste i vi nekog posmatrali kroz kljucaonicu??

ts...ts...čime se ti baviš...:manikir:
 
Poslednja izmena od moderatora:
jest
ukijevci
otluchili da ovekoveche i aminuju
seksualne veze izmedju oca sina majke sestre
svih mogucih sto prvijih rodjaka

uh da... pročitala sam
52.gif
 
ja sam posmatrao moju uciteljicu francuskog. inace uopste ne znam francuski, bio sam dekoncentrisan dok sam ga ucio, pa nista nisam naucio. naravno, dekoncentrisan njenom lepotom. uciteljica francuskog je bila rasna udata zena od 38 godina, imala je banana sise i veliku siroku patkastu guzu, a svu tu masu drzale su mocne, masivne butine. imala je cudan akcenat i hrapav glas, pokreti su joj bili medni i vrcavi kao da su iz same srzi njenog bica dopirale neke seks pulsacije. pulsirala je na seks. seks, seks, seks.
jednom sam bio sam u stanu a ona je dosla da mi odrzi casove. bio je vrlo hladan, kisovit dan. volim kisu ali je nisam prizeljkivao tog dana, jer bi uciteljica dosla do grla zakopcana. zazvonila je, ja sam joj otvorio, kad ono iznenadjenje-ispred mene je stajala moja uciteljica francuskog, vidno besna, sva mokra i blatnjava od glave do pete...sve je na njoj bilo slepljeno i svaka njena oblina se ocrtavala, bila je sva rascupana i delovalo je nekako divlje, zivotinjski seksi. rekla je kratko da je imala nezgodu i zamolila me da se istusira i ako mogu da joj pozajmim neke stvari od moje mame. ja sam samo rekao: "da, naravno, jeste dobro, hocete li caj ?" ona me je pogledala nekako medeno i lagano me stipnula za uvo i rekla:"da duso, hvala ti, divan si, moze jedna soljica." rekla je to na francuskom sa tim svojim cudnim akcentom i hrapavim glasom. iako uopste ne znam francuski bio sam ubedjen da je upravo to rekla. samo sam ponavljao u sebi divan si, divan si, divan si...dok sam kuvao caj cuo sam kako je pocela da se tusira. nesto je u meni proradilo, morao sam da je vidim...na prstima sam dosao do vrata kupatila, srce mi je divljacki udaralo, sagnuo sam se, priblizio kljucaonici-kad ono LEPOTA, BOGINJA !!! bila je okrenuta ledjima i nista lepse u zivotu nisam video, necu ni da pokusam da opisem svoja osecanja i divljenje, jer su reci suvise bedne da bi dale valjan opis...ali ocekivalo me je jos jedno iznenadjenje koje mi je podarilo jedan dozivotni izvor uzbudjenja...lagano se okrenula i video sam najdlakavije zensko medjunozje(najdlakvije-poredeci sa brojnim zenama sa kojima sam do danas bio), tako gusto i kovrdzavo da je delovalo skoro nestvarno...trljala je medjunozje besno i agresivno jer se tu skupilo najvise prljavstine i blata, bio sam kao hipnotisan, osetio sam kako mi curi pljuvacka sa ugla usana...

od tada ekstremna dlakavica je jedan od mojih najjacih fetisa...
 
Poslednja izmena:
Kao flesh bekovi mi se vracaju slike mog lepog detinjstva. Isla sam u nekoliko skola i sve su iste. Veceras, posle super izleta sa mojim deckom, sam se istusirala. Veoma sam se zagrejala, pa sam zelela sebe malo da rashladim i osvezim. Prvo sam pustila toplu vodi i pocela sam mojom rozom pufnicom polako da utrljavam gel za tusiranje sa mirisom jagode. Najpre grudi, stomak, pa bedra. POlako sam rashladjivala vodu i osetila sam cak kako se jezim, koliko je bila hladna, a para je pocela polako da se razilazi. U jednom trenutku sam se setila moje najbolje drugarice Sarlote i Gvida.
Bio je simpatican, imao je oko 35 godina. Italijan, imao je bradicu, a ona crna odeća mu je tako lepo stajala. Osisanog temena, bio je veoma seksi. Ja sam po prirodi naivna devojcica, pa me je nerviralo sto me uzima u krilo i sto misavetuje da nosim kratke teget suknjice, malo uze, iako su sve devojcice nosile kairane. On mi je rekao da od mene ocekuje da budem primerna u svakom pogledu.
Jedne veceri me je Sarlota pozvala da se prosetamo i tada mi je rekla da se Gvido kupa. Usle smo u njegovu sobu i ona je odmah otrcala da gleda kroz kljucaonicu. Pozvala je meni i ja sam gvirnula, neznajuci sta je to. Kroz kljucaonicu sam videla Gvida golog, dlakavog, jakog i krupnog sa bratom Oskarom. Obojica su bili seksi i goli. Bilo mi je neprijatno. Oni su jedan drugom trljali ledja. Gvido je bas uzivao. Videla sam jos nesto....
Uplasila sam se i pobegla. Sada mi se sve vraca kao flesbek. Sta da radim?
Da li ste i vi nekog posmatrali kroz kljucaonicu?

:hahaha::hahaha::hahaha:


Hvala:heart:
 
Neko je izbacio veoma bitne delove, a to su, da su monsinjor Gvido i brat Oskar bili svestenici u mojoj skoli. Ovi flesbekovi mi se vracaju pod uticajem ovih novih prica o seksualnom zlostavljanju u Nemackoj. Molim Vas, da se ovo ne ignorise.
 
nego jeli sundjer bio bas grub kada te je uplasio? :D
bezati od kupatila je prvi i najuocljiviji simptom "psihoza sapun de la kita u blizini gvidine guze" skraceno poznatom "rasomonisanje"...

imam telefone finih ucenih ljudi koji ce ti MP pomoci da odagnas strah.

p.s. cak su potomci cuvenog John C. Holmsa cuvenog "psihologa"

Srdacno

tvoj y.
 
Kao flesh bekovi mi se vracaju slike mog lepog detinjstva. Isla sam u nekoliko skola i sve su iste. Veceras, posle super izleta sa mojim deckom, sam se istusirala. Veoma sam se zagrejala, pa sam zelela sebe malo da rashladim i osvezim. Prvo sam pustila toplu vodi i pocela sam mojom rozom pufnicom polako da utrljavam gel za tusiranje sa mirisom jagode. Najpre grudi, stomak, pa bedra. POlako sam rashladjivala vodu i osetila sam cak kako se jezim, koliko je bila hladna, a para je pocela polako da se razilazi. U jednom trenutku sam se setila moje najbolje drugarice Sarlote i Gvida.
Bio je simpatican, imao je oko 35 godina. Italijan, imao je bradicu, a ona crna odeća mu je tako lepo stajala. Osisanog temena, bio je veoma seksi. Ja sam po prirodi naivna devojcica, pa me je nerviralo sto me uzima u krilo i sto misavetuje da nosim kratke teget suknjice, malo uze, iako su sve devojcice nosile kairane. On mi je rekao da od mene ocekuje da budem primerna u svakom pogledu.
Jedne veceri me je Sarlota pozvala da se prosetamo i tada mi je rekla da se Gvido kupa. Usle smo u njegovu sobu i ona je odmah otrcala da gleda kroz kljucaonicu. Pozvala je meni i ja sam gvirnula, neznajuci sta je to. Kroz kljucaonicu sam videla Gvida golog, dlakavog, jakog i krupnog sa bratom Oskarom. Obojica su bili seksi i goli. Bilo mi je neprijatno. Oni su jedan drugom trljali ledja. Gvido je bas uzivao. Videla sam jos nesto....
Uplasila sam se i pobegla. Sada mi se sve vraca kao flesbek. Sta da radim?
Da li ste i vi nekog posmatrali kroz kljucaonicu?
To je ista skola,ali sa vise ulaza:lol:
 
To je ista skola,ali sa vise ulaza:lol:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaa
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaa
kako te nije mrzelo..mislim da ovaj smajli zamenjuje sve to..":rotf:"
 

Back
Top