trcanje pulsometar

Koristim http://www.canyon-tech.com/products/sports/watches/CNS-SW5,imas ga u WinWin-u za ~ 20 eura sa dvogodisnjom garancijom.
Za te novce je odlican ali vazi i ona koliko para toliko...
Zasto malo "muzike",signal nema digitalni kod pa moze doci do mesanja signala sa drugim pulsmetrima,dalekovodima...a manifestuje se tako sto brojac "poludi" i pokazuje puls dosta vecim od realnog.
Moje iskustvo sa ovim pulsmetrom je zaista ok,desava se da "poludi" blizu koleginog pulsmetra Sigma PC 15 ali cim se odaljim "korak",dva merenje se vraca u normalu,desi se ali zaista retko da pobrljavi kada prolazim kroz grad(neki signali ga ometaju).
Moji treninzi traju nekoliko sati(nekad i 7,8 h.) i za to vreme pulsmetar radi korektno a prolazim kroz gradove,sela,sve moguce vrste puteva i zaista se retko desava da pobrljavi(i kada se desi to je trenutno,vraca se u normalu).
Nisam napomenuo da koristim pulsmetar za biciklizam(ako je i bitno).
Za 20 eura je preporuka jer pulsmetri da su osetno bolji su od 50+ eura.
Sat je izradjen zaista lepo(za cenovnu klasu),nisu fuserili,nigde ne skripi,ne uvija se i sl.
Traka oko grudi je odlicna,lako se namesta,prijatna je i ne spada u toku treninga.
Veliki plus su izmenljive baterije(kod nekih modela dosta skupljeg Polar-a to nije moguce).
Sat je vodootporan "kaze uputstvo" ali nemoj ga testirati u bazenu,pivu ili pranju sudova ;) ,kisu prezivljava provereno.
Hteo sam da budem koncizan i nisam uspeo,ako ti nesto nije jasno ili te jos nesto zanima pitaj.
 

Back
Top