Koje su sexepilnije na oci

па овај, ружна жена ће добити комплимент да је лепа
само од ружног мушкарца. јер је њему лепо све што може да туца.
разумеш? ружна жена је ружна жена, може имати душу велику ко аљаска, то неће променити њену ружноћу.

нисам рекла да ја или ти истребимо
рекла сам: треба истребити
разумеш?

а друга ствар, да је све ствар интелекта, и није баш, јер овде је тема о коси,
а не о чудесним моћима интелекта који блато претвара у злато
шта, интелект ће некако исијавати из ваше главе и чинити кожу лепом, косу сјајном, лице симетричним? оће курaц мој.
и шта се фрљате толико тим интелектом, ко да свако од вас поседује интелект.
ретки су људи који га стварно поседују, сви остали поседују углавном квази-интелект.
интелектуалка ако није лепа, није лепа, и самом јој пластична операција може помоћи.
него волите да живите у илузијама и да се претварате да свет функционише као у бајци

јеси ти икад добила реалну потврду тога што причаш?
осим у ружној бети, афкорс

Svaki tvoj komentar je krajnje nepriličan i ako nastaviš takvim putem..upravo češ pisati sama na svojim temama. Ti jednostavno ne umeš diskutovati na način, a da to ne podrazumeva neke uvrede ili ružne reči. Ja nemam potrebu niti da se pravdam niti da obrazlažem, toga što ti tvrdiš...no, mogu samo da ti kažem jedno....Sve može da se operiše u žuvotu, ali kada neko ima mozak i dušu kao ružnoću u prenesenom smilu, tada plastična operacija ne pomaže, jer kaad si siromah u duši, tada plastičan hirurg i nije od neke pomoći...Mislim, ko ume da razume, taj će verujem shvatiti... . :cmok2:Sve najbolje. Pa-pa! :bye:
 
Ova žena je jedna od najlepših ikad, a tačno na glavu može i kokošku da stavi, ništa ne bi smetalo.
Jednostavno, ima takvo lice! :D

a67-1-1.jpg
 
Svaki tvoj komentar je krajnje nepriličan i ako nastaviš takvim putem..upravo češ pisati sama na svojim temama. Ti jednostavno ne umeš diskutovati na način, a da to ne podrazumeva neke uvrede ili ružne reči. Ja nemam potrebu niti da se pravdam niti da obrazlažem, toga što ti tvrdiš...no, mogu samo da ti kažem jedno....Sve može da se operiše u žuvotu, ali kada neko ima mozak i dušu kao ružnoću u prenesenom smilu, tada plastična operacija ne pomaže, jer kaad si siromah u duši, tada plastičan hirurg i nije od neke pomoći...Mislim, ko ume da razume, taj će verujem shvatiti... . :cmok2:Sve najbolje. Pa-pa! :bye:
реално, нисам ни очекивала нешто друго
осим ад хоминем а :neutral:
 

Back
Top