ocajnicki trazim savet

Jedna krajnost - stvarno pati - ti si tu visak (da ne razglabam). Druga krajnost: on tako hoce da pokaze sebe - ono ranjen je, pa ti izruci sebe kakav je.

Ti to sve verovatno znas, al' se nadas da je on negde u sredini... Kako rece neko sutni ga i prebaci to na sledecu (mada to nije moguce, jer ti nisi sadasnja, vec potencijalna - cim pati pored tebe zive za proslom).

Ti mu tu dodjes kao one staklene vitrine u pekarama: ne peces, ali drzis podgrejano, dok bivsha ne mane repom... I ostade ti bez kifle... :twisted:

Sorry na poredjenju i vise srece drugi put.
 
Ovako..... vecina ljudi ima nekog posebnog. Prvog, drugog..... nije ni bitno koji je. Mozda nikada i nije bio nas ali nam je tako poseban i specijalan da ma sta god radili uvek, ali uvek, ce jedan deo nas ostati samo za tu jednu osobu.A secanje na tu osobu ce razne stvari pokrenuti. Miris, dodir, ukus, sluh, nesto slicno ondasnjeg vremena, vremena koje ne mozemo nikako zaboraviti. Ali ce cesto da se samo pojavi. Pred ocima. Kao da je opet tu. U snovima, na javi.Secanja jesu divna stvar i treba ih cuvati kao najdragocenije. Ali.... ume i kletva da bude. Cisto da nam pokaze koliko nam neka osoba nedostaje i koliko zapravo sve to boli. Verovatno da bi nam stavilo do znanja da neke specificne osobe u sustini nikada i necemo preboleti?
Normalno je misliti i secati se onih koji su nam nesto znacili u nekom periodu zivota. Vujem jednu pesmu na radiju i setim se kako sam sa xxx plesala 2. januara u 4 ujutro neke tamo godine u praznom domu - bas uz tu pesmu! Ili vidim automobil parkiran na putu Bec-Beograd na jednom prosirenju i onda se setim kako smo uvek tu stajali da zapalimo cigaretu kad smo putovali na toj relaciji, jer u autu nismo pusili. Secam se lepih stvari, secam se ruznih, a ni jednog od tih tipova vise ne volim, niti patim za njima... cak i oni koji su me povredili, nekada tokom te veze, su mi pruzili nesto vredno secanja!
Svako od nas treba imati takva secanja... na zalost, moram reci, oni koji ih nemaju sa svojih 2o i nekoliko godina su verovatno uzaludno protracili neke lepe dane, sa nekim pogresnim osobama!
Mozda ti ovo moze nesto pomoci
 
auroraB:
Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....
Zasto uopste dolazis u tu situaciju, nemas sta da mu doskaces. Taj tip ne postuje ni sebe ni tebe takvim ponasanjem. Mislim, sta ce on sa tobom ako pati za bivsom...
 
auroraB:
Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....
Bila sam u takvoj situaciji, i izabrala sam mozda los nacin, pobegla sam, jer mi je to jako smetalo, i rekla sam mu da mi se javi kad bude siguran da mu trebam, i kad bude siguran da mu samo ja trebam. Od tad ga nisam videla....
Izvuci pouku
 
auroraB:
Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....

Mislim da treba da si srecna zbog toga, jer ima poverenja u tebe i ispoveda se kao najboljem prijatelju.

A ako to cesto radi pred tobom, onda ne oseca nista prema tebi i vidi te samo kao drugaricu.
 
auroraB:
Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....

On se tako ponasa zato sto voli da se samosazaljeva, glumi zrtvu i pravi dramu od svog zivota. A ti si tu da mu pricas kako je on, bez obzira na sve, najbolji, najlepsi, najjebozovniji i ostalo. Treba mu neko da mu leci povredjeni ego, i on je nasao tebe. Kad ego bude opet zdrav i prav, onda ce otici u nove pobede a ti ces ostati da se pitas sta ti je sve to trebalo. E sad, ako ti to odgovara onda ok, a ako ti smeta nogiraj ga! Lepo mu reci da se ti slazes sa njegovom bivsom i potpuno odobravas njene postupke, mislis da je on beskicmenjak i placipi.ka, i ZBOGOM MACANE :evil: !
 
Necu vise da budem gusiteljka,ali nisam pomenula da on to radi teatralno, kada smo u drustvu,napije se i onda "pati" u pacenicke pesme.....Zajedno smo 5 god.,pre toga je imao gubitnicke kombinacije,ukljucujuci i tu prvu za kojom kao pati...Ali eto mene to uvek skenja i...Hvala svima!


Sta da ti kazem. Ako sam dobro skapirao to traje 5 (pet) godina - njegovo naplakavanje za exerkom, u tvom prisustvu??!!

Vidi dusho, takve kao ti su dobar materijal za zlostvaljanje u braku, a moze i pre. MENJAJ SE & GA!!!!

Srecno!
 
auroraB:
Necu vise da budem gusiteljka,ali nisam pomenula da on to radi teatralno, kada smo u drustvu,napije se i onda "pati" u pacenicke pesme.....Zajedno smo 5 god.,pre toga je imao gubitnicke kombinacije,ukljucujuci i tu prvu za kojom kao pati...Ali eto mene to uvek skenja i...Hvala svima!
Ti bi definitivno trebala da poradis na samopostovanju...
 
introitus:
auroraB:
Necu vise da budem gusiteljka,ali nisam pomenula da on to radi teatralno, kada smo u drustvu,napije se i onda "pati" u pacenicke pesme.....Zajedno smo 5 god.,pre toga je imao gubitnicke kombinacije,ukljucujuci i tu prvu za kojom kao pati...Ali eto mene to uvek skenja i...Hvala svima!
Ti bi definitivno trebala da poradis na samopostovanju...

Ja se izvinjavam, ali propustila sam momenat od 5 GOD :shock: :shock: :shock:
Ti devojko nisi cista; sve sto sam napisala si ti trebala da uradis pre nesto malo manje od pet godina, pa bi stvari sada stajale malo drugacije. A sada bi trebalo da bezis odatle, sve nogama udarajuci u dupe! A sta majke ti cekas vise? Da je naposletku ipak "preboli"??? :shock:
 
Bad_Wolf:
Necu vise da budem gusiteljka,ali nisam pomenula da on to radi teatralno, kada smo u drustvu,napije se i onda "pati" u pacenicke pesme.....Zajedno smo 5 god.,pre toga je imao gubitnicke kombinacije,ukljucujuci i tu prvu za kojom kao pati...Ali eto mene to uvek skenja i...Hvala svima!

Sta da ti kazem. Ako sam dobro skapirao to traje 5 (pet) godina - njegovo naplakavanje za exerkom, u tvom prisustvu??!!

Vidi dusho, takve kao ti su dobar materijal za zlostvaljanje u braku, a moze i pre. MENJAJ SE & GA!!!!

Srecno!

Ovo sam citirao sa drugog topic-a. Sada izvucite zakljucke zasto je to preskoceno u ovom? Najbenignije je da je jednostavno smetnula s uma, ali je ostalo sve mnogo teze...
 
auroraB:
Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....

Nema šta tu da se "postavljaš" - pomoći tu nema! TO je tipično muški komplex - uz to još i neizlečiv! Ako te te priče opterećuju, bacaju u bedak - oslobodi se!!! Naravno da neće biti lako u prvo vreme ali... Bolje biti i sama neko vreme (nije to kraj sveta!) nego da se tako patiš. Nije li poenta veze zabavljanje?!
SREĆNO!
 
black-devil:
Ovako..... vecina ljudi ima nekog posebnog. Prvog, drugog..... nije ni bitno koji je. Mozda nikada i nije bio nas ali nam je tako poseban i specijalan da ma sta god radili uvek, ali uvek, ce jedan deo nas ostati samo za tu jednu osobu.A secanje na tu osobu ce razne stvari pokrenuti. Miris, dodir, ukus, sluh, nesto slicno ondasnjeg vremena, vremena koje ne mozemo nikako zaboraviti. Ali ce cesto da se samo pojavi. Pred ocima. Kao da je opet tu. U snovima, na javi.Secanja jesu divna stvar i treba ih cuvati kao najdragocenije. Ali.... ume i kletva da bude. Cisto da nam pokaze koliko nam neka osoba nedostaje i koliko zapravo sve to boli. Verovatno da bi nam stavilo do znanja da neke specificne osobe u sustini nikada i necemo preboleti?
Normalno je misliti i secati se onih koji su nam nesto znacili u nekom periodu zivota. Vujem jednu pesmu na radiju i setim se kako sam sa xxx plesala 2. januara u 4 ujutro neke tamo godine u praznom domu - bas uz tu pesmu! Ili vidim automobil parkiran na putu Bec-Beograd na jednom prosirenju i onda se setim kako smo uvek tu stajali da zapalimo cigaretu kad smo putovali na toj relaciji, jer u autu nismo pusili. Secam se lepih stvari, secam se ruznih, a ni jednog od tih tipova vise ne volim, niti patim za njima... cak i oni koji su me povredili, nekada tokom te veze, su mi pruzili nesto vredno secanja!
Svako od nas treba imati takva secanja... na zalost, moram reci, oni koji ih nemaju sa svojih 2o i nekoliko godina su verovatno uzaludno protracili neke lepe dane, sa nekim pogresnim osobama!
Mozda ti ovo moze nesto pomoci

Svaka cast na komentaru! Surovo, istinito, i veoma tuzno...za mal' da me rasplaces... :?
 
auroraB:
Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....

Svashta :? ... ma za njega je SO LONG... nadji ti nekog ko ce da pati zbog tebe shto te nije video ceo dan ili sl...a taj neka pati u jednini- shta ima da te bedachi 8)
 

Back
Top