Miami - Nocni zivot

Nocni Klub Space
Ili ako volis vise restorane odi na Miami Beach i kreni lepo Lincoln Road-om i ima ih na stotine. U blizini na Pensilvanija Ave i izmedju 15 i 16 ave (kod striptiz kluba Madona) imas jedan nas dobar restorancic, u stvari vise je bife sa pljeskama i cevapima ai burekom:)
 
Nocni Klub Space
Ili ako volis vise restorane odi na Miami Beach i kreni lepo Lincoln Road-om i ima ih na stotine. U blizini na Pensilvanija Ave i izmedju 15 i 16 ave (kod striptiz kluba Madona) imas jedan nas dobar restorancic, u stvari vise je bife sa pljeskama i cevapima ai burekom:)

Bio sam u euro grilu (tom nasem restoranu pored diskoteke "madona") ali mislim da se nalazi na wshington ave. izmedju 15 i 16, sve sam probao i odlicne punjene pljeskvice i cevape koji otkidaju i sarmu sam jeo na 35 C i vrhunsko pilece meso i baklavu koja je socna a ne kao one grcke suve kao barut. Upoznao sam se sa vlasnicima koji su nai ljudi i zive tamo 10 -12 godina Stefan i Maja, svake dve nedelje prave zurke ma ludnicaimaju cak i koktu. Necete se pokajati sta god da narucite.
 
Nocni Klub Space
Ili ako volis vise restorane odi na Miami Beach i kreni lepo Lincoln Road-om i ima ih na stotine. U blizini na Pensilvanija Ave i izmedju 15 i 16 ave (kod striptiz kluba Madona) imas jedan nas dobar restorancic, u stvari vise je bife sa pljeskama i cevapima ai burekom:)


Pa kooooonacno!!!!! :)))))))
Nesto i na toj juznoj floridi! 10 mjeseci bez nase hrane prezivljavam. HVALA, HVALA, HVALA !!!!! :super:

Oh... jel to netko zivi ovdje?!?!? :)
Bila bih sretna pricat malo po naski! :manikir::hvala:
 

Back
Top