vaba i ja odrasli smo u zesce zajebanom kraju...

u vrscu nema zajebanih krajeva:lol:
valjda?:huh:
i zato bih,ako ikada budem osnovala porodicu,volela da to bude u nekom manjem mestu,iako ce me deca verovatno mrzeti zbog toga:lol:

Odrastao sam u za'ebanom kraju, nekad je bio najjaci u gradu, a sad su se svi smirili, tako da sam nije za'eban...:aha:

pa da mali gradovi...manje frke.......

ma sremski karlovci mnogo zaebano mesto...
 
haha pa isto gde i ti, ovo definitivno nije zaeban kraj.. :lol: msm znas bolje od mene sta da ti pricam..

pa ono...sremca je mestimicno zaeban kraj...svakako ne kao cordol,vozdovac,zvezdara...ali ima svoje momente...recimo vecina nas u sezonama pegle izmedju centra i naselja...nije smela da ode ni do doma zdravlja bez ekipe...tako da ono...bilo je zaebano za nas koji smo se peglali...za ove ostale i nije toliko...
 
pa ono...sremca je mestimicno zaeban kraj...svakako ne kao cordol,vozdovac,zvezdara...ali ima svoje momente...recimo vecina nas u sezonama pegle izmedju centra i naselja...nije smela da ode ni do doma zdravlja bez ekipe...tako da ono...bilo je zaebano za nas koji smo se peglali...za ove ostale i nije toliko...

pa kapiram za ove koji se peglaju.. ne verujem da bi moji ortaci smeli da prodju kroz naselje,al zato ja s ortakinjama opusteno blejim po naselju i u kaficu.. :mrgreen:
nagore je bilo kad sam gledala uzivo kad su neki likovi '92,93 (verovatno ih znas) peglali mog ortaka na sred ulice.. :sad2:
 
pa ono...sremca je mestimicno zaeban kraj...svakako ne kao cordol,vozdovac,zvezdara...ali ima svoje momente...recimo vecina nas u sezonama pegle izmedju centra i naselja...nije smela da ode ni do doma zdravlja bez ekipe...tako da ono...bilo je zaebano za nas koji smo se peglali...za ove ostale i nije toliko...

a tada ste imali,koliko,dvanaest godina?:lol:
 

n119808750354_4081.jpg

:mrgreen:
 

Back
Top