Svetsko prvenstvo

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
Dakle, za 3 nedelje počinje SP. Najveća smotra fudbala, na koju se čekalo 4 godine.

Muškarci, gde će te poslati vaše lepše polovine tih mesec dana?

Devojke, gde planirate da pobegnete dok traje SP?

Da li će tu najviše profitirati muškarci koji ne gledaju fudbal?:think:
 
Dakle, za 3 nedelje počinje SP. Najveća smotra fudbala, na koju se čekalo 4 godine.

Muškarci, gde će te poslati vaše lepše polovine tih mesec dana?

Devojke, gde planirate da pobegnete dok traje SP?

Da li će tu najviše profitirati muškarci koji ne gledaju fudbal?:think:

cu gde ce da pobegnu!? pa meza, pitje i brisanje astala, sklanjane piFskih flasha o tome se treba voditi briga, te ako krenu da gube (a ko da gledam bice toga) ko ce da tjesi da baci brigu na razonodu!? zasto da se bjezi.....samo nema pljuFanja po tv-u niti psovanja
 
Ja cu SP pratiti zajedno sa deckom :heart:
Inace me ne zanima fudbal, ali sa njim volim da gledam utakmice, narocito one vazne, a njemu imponuje da mi objasnjava neke stvari koje ne razumem u toku reklama, toliko bude sladak da nesvesno prestanem da ga slusam i mislim samo na to koliko je neodoljiv kad se raduje golovima i navija :heart: :zaljubljena:
 
Ja cu SP pratiti zajedno sa deckom :heart:
Inace me ne zanima fudbal, ali sa njim volim da gledam utakmice, narocito one vazne, a njemu imponuje da mi objasnjava neke stvari koje ne razumem u toku reklama, toliko bude sladak da nesvesno prestanem da ga slusam i mislim samo na to koliko je neodoljiv kad se raduje golovima i navija :heart: :zaljubljena:

dakle,
koncentracija ko u pileta:zcepanje:
 
Dakle, za 3 nedelje počinje SP. Najveća smotra fudbala, na koju se čekalo 4 godine.

Muškarci, gde će te poslati vaše lepše polovine tih mesec dana?

Devojke, gde planirate da pobegnete dok traje SP?

Da li će tu najviše profitirati muškarci koji ne gledaju fudbal?:think:

....ako me krene karta bice sexa kolko hocesh izmedju tekmi a ako ne nek ide kod svojih u dubnicu ..........:think:
 
Poslednja izmena:
Dakle, za 3 nedelje počinje SP. Najveća smotra fudbala, na koju se čekalo 4 godine.

Muškarci, gde će te poslati vaše lepše polovine tih mesec dana?

Devojke, gde planirate da pobegnete dok traje SP?

Da li će tu najviše profitirati muškarci koji ne gledaju fudbal?:think:

Definitivno ce profitirati muskarci koji ne gledaju fudbal :mrgreen:, nekom profit, nekom rogovi..:rumenko::mrgreen:.
 

Back
Top