Muzicka jaja

Sta mislite da li zena sto vise voli vasu kitu i jaja, to vise voli muziku koju slusate?
Pa primetila sam da mogu da pređem preko lošeg muzičkog ukusa, ako je ostalo na mestu.
Jedino je nezgodno ako ne možeš da izlaziš sa tom osobom, tj. ako posećuje baš seljačka mesta.
Ili ako muškarac sluša neku preterano patetičnu muziku, koju slušaju devojčice do 14 godina...
 
Uuuuu...a zamisli da ti tip sluša Šemsu:rotf:...ja se s njim ne bi zadržala ni do kraja pesme a kamoli da pređem preko njegovog muzičkog (ne)ukusa....jer to povlači još niz drugih stvari...msm muzički ukus ipak dosta govori o čoveku, ma šta ko rekao.:manikir:
 
It took me years to learn slightly defective chicks are the way to go. I once went out with this girl with a baby arm, insane in the sack, plus when she grabbed my dick with her little hand it looked gigantic

Legendarni Endi Botvin, al mislim da je sinnke mogo isto da kaze. Samo sto su njegove sve bile defektne :mrgreen:
 
Uuuuu...a zamisli da ti tip sluša Šemsu:rotf:...ja se s njim ne bi zadržala ni do kraja pesme a kamoli da pređem preko njegovog muzičkog (ne)ukusa....jer to povlači još niz drugih stvari...msm muzički ukus ipak dosta govori o čoveku, ma šta ko rekao.:manikir:
Pa jeste...
Ali npr.kako se često desi da krupni momci vole da slušaju nešto nežno, nešto ženskasto, kao npr. Vesnu Pisarovic ili SMS (za tu grupu sam čula od jednog dečka :lol: )
A ovi sitni neki pankeri i metalci...ehehe
 

Back
Top