Vučić se povlači iz politike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
... ako vlada SNS za šest meseci ne pokrene Srbiju napred! :mrgreen: :super:

Na kojem mestu biste vi najviše doprineli Srbiji kada bi SNS formirao vladu?
- Time bi bio ostvaren zadatak koji sam sebi postavio, a funkcije me ne interesuju. Kao mlad sam se nagledao fotelja i popularnosti i mene zanima samo boljitak Srbije. Oni koji me poznaju znaju da govorim istinu i da je meni bitno da obavimo veliki posao normalne i mirne promene vlasti. Da nikada u Srbiji nema patološke ostrašćenosti i da pokušamo da od Srbije napravimo normalnu i pristojnu zemlju. Svakako ću se skloniti iz politike ako se u roku od šest meseci naše vlasti ne bude videlo da zemlja ide napred. Ja svoju reč držim. Rekao sam da neću biti poslanik u prošlom mandatu, iako su me molili i Šešelj i Nikolić... Kada je Ivica Dačić pogazio reč i sprečio da budem gradonačelnik Beograda, rekao mi je: „Pa šta sad da radim, da skočim kroz prozor?“. Časnom čoveku je bolje da uradi bilo šta, pa i to što je Dačić rekao, nego da pogazi reč.

:rotf::rotf::rotf::rotf:
Četvrto obećanje o povlačenju za 6 godina.
Vučić, 2004 (pred predsedničke izbore) : Evo, prihvatam opkladu. Ako pobedi Tadić, prihvatam da se ne bavim više politikom i da sam ja niko.
Vučić, 2008 (pred parlamentarne izbore) : Ako radikali ne formiraju vladu, povlačim se iz politike.
Vučić, 2008 (posle raspada stranke) : Od čega ću sada živeti? Ja imam svoju profesiju, ali možda ću se baviti neki poslovima poput berzanskih ili ću pomagati bratu u vođenju firme. Uglavom, ne brinite za moju egzistenciju.

Slika od pre godinu i po :
24qq0q0.jpg

:gace:

Bonus iz istog intervjua :
Mladić ili EU?
- EU je važna za sve građane Srbije!
„Pink“ ili B92?
- Informativa B92, a sve ostalo „Pink“!
http://www.alo.rs/politika/27236/Pravicemo_vladu_sa_Madarima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top