Hardstyle/Hardcore

Ja postavih one silne pesme, al s'm napravio gresku u addovanj7u t'ko ne mzes da vid's, steta ftw..
Nas'o sam ti ja..ova tma je stara al ''to 'mo postavljati techno.;)


El ti vidis ovu pesmu sto postavih do jaja brate..U pocetku je samo ''ha al onda razvaljuje ftw.
ima ih stotine..
 
Prati logik u ine mzoes da pogresis.
Techno muzioka nastala je od reci technology.
Ona je nastala pri naglom napretku tehnologije pre dosta godina.
Od obicnih kompjuterskih melodija ljudi su poceli da stvaraju mnogo slozenije, pa je techno muzika podeljena i na vrste.
mix,electro,td...td....
Eh sad neki ljudi su vremenom poceli da proglasavaju techno muziku odvojenim zanrom od mixa i electra, ali profesionalna podela naglasava da je pesma u koju su uvedeni tehnicki/kompjuterski tonovi techno muzika.
 
Poslednja izmena:
Prati logik u ine mzoes da pogresis.
Techno muzioka nastala je od reci technology.
Ona je nastala pri naglom napretku tehnologije pre dosta godina.
Od obicnih kompjuterskih melodija ljudi su poceli da stvaraju mnogo slozenije, pa je techno muzika podeljena i na vrste.
mix,electro,td...td....
Eh sad neki ljudi su vremenom poceli da proglasavaju techno muziku odvojenim zanrom od mixa i electra, ali svi profesionalna podela naglasava da je pesma koja u koju su uvedeni tehnicki/kompjuterski tonovi techno muzika.

E k vragu.
Tebi je izgleda slusanje ovih finih muzickih numera koje postavljas
ostetilo pokoju mozdanu celiju.
 
Prati logik u ine mzoes da pogresis.
Techno muzioka nastala je od reci technology.
Ona je nastala pri naglom napretku tehnologije pre dosta godina.
Od obicnih kompjuterskih melodija ljudi su poceli da stvaraju mnogo slozenije, pa je techno muzika podeljena i na vrste.
mix,electro,td...td....
Eh sad neki ljudi su vremenom poceli da proglasavaju techno muziku odvojenim zanrom od mixa i electra, ali svi profesionalna podela naglasava da je pesma koja u koju su uvedeni tehnicki/kompjuterski tonovi techno muzika.

techno je nastao iz house muzike... :cool:
inače, ovo što ti kačiš ovde se narodski zove komercijala... mada, izvođači su mi totalno nepoznati... :confused:
ja sam to slušala u drugoj polovini '90-ih, tada je taj zvuk bio in... te sladunjave melodijice i ti preterani i samo bzvz nabacani bas, kik i ostali tuc, tuc zvuci... ali hvala Bogu da je house tada polako počeo da izbija na površinu, te sam se odvikla od tih dečijih pesmica...
danas kad neko pomene tehno, nekako mi je logičnije da pomislim na Coxa, Umeka, Beyera, Vatha, Liebinga, Rusha, Tiestoa... znači sve, samo ne ovo što ti kačiš ovde... :neutral:
 

Back
Top