Spiritualističke seanse...

Realnost

Aktivan član
Poruka
1.331
Zanima me da li je neko od vas prisustvovao nekoj spiritualističkoj seansi. Ima par snimaka da youtube-u kako čovek na seansi pada u trans i razgovara sa mrtvim ljudima koji "govore kroz njegova usta", mislim da su snimci namešteni i zato želim da vidim da li je neko od vas imao iskustva sa tim. Inače, našla sam podatak da svaki 12 čovek na svetu ima sposobnost da na taj način stupi u kontakt sa mrtvima, ali se taj dar teško otkriva...:eek:
 
Ja sam vrlo spiritualan i kada imam dovoljno vremena upražnjavam meditaciju. Bitno je da znaš da je razgovor sa mrtvima priča koja ide uz babaroge i drekavce da bi se plašila mala deca. Meditacija je nešto sasvim drugo, to je spiritualno uzdizanje sopstvene ličnosti na više energetske nivoe pa tako ponekad kad upadnem u dublju meditaciju dešava se da počnem da lebdim iznad površine zemlje, to duhovno se valjda odrazi i na telo. ;)
 
Zanima me da li je neko od vas prisustvovao nekoj spiritualističkoj seansi. Ima par snimaka da youtube-u kako čovek na seansi pada u trans i razgovara sa mrtvim ljudima koji "govore kroz njegova usta", mislim da su snimci namešteni i zato želim da vidim da li je neko od vas imao iskustva sa tim. Inače, našla sam podatak da svaki 12 čovek na svetu ima sposobnost da na taj način stupi u kontakt sa mrtvima, ali se taj dar teško otkriva...:eek:
Ne bi ti preporučio da se igraš sa tim stvarima,ako ne želiš da imaš posledice.
 
Jao sad sam čitala o nekoj seansi na internetu...javila se neka žena koja je bila živa zakopana 17-? godine...kao pala je u komu, sveštenici su mislili da je mrtva i sahranili je...:(
Rekla im je broj groba i parcelu gde je sahranjena (negde u Češkoj čini mi se) i kada su iskopali videlo se da je bila još uvek živa kad su je zakopali...:pop2:

Možda je bilo namešteno...ali ipak...
 

Back
Top