Moto EUa U razlicitnost zajedno

da ne ide mozda ovako?

moneymisterymagick03.jpg
 
Слажем се да је нечија величина у давању.
Ето предлажем да се целокупна имовина тајкуна уступи посрнулој ЕУ ради опоравка.
Ако су прави пријатељи неће сутра заборавити демокрацијску србију.
 
Слажем се да је нечија величина у давању.
Ето предлажем да се целокупна имовина тајкуна уступи посрнулој ЕУ ради опоравка.
Ако су прави пријатељи неће сутра заборавити демокрацијску србију.
A ja predlažem da se imovina tajkuna ustupi našim upropašćenim građanima. A to da različitosti treba da se poštivaju u Jugoslaviji je davno rečeno. Imali smo bratstvo i jedinstvo i dok ste se toga držali nije bilo većih problema. Sad Europljani treba da vas uče onome što ste znali i prije.
 
A ja predlažem da se imovina tajkuna ustupi našim upropašćenim građanima. A to da različitosti treba da se poštivaju u Jugoslaviji je davno rečeno. Imali smo bratstvo i jedinstvo i dok ste se toga držali nije bilo većih problema. Sad Europljani treba da vas uče onome što ste znali i prije.

Не,колега бравару.То би бијо повратак у комунизам,дочекан на нож,код западних пријатеља.
Демокрацијска србија има само један пут и спремна је све ућинити,да до њега дође.
Најављеном борбом друга институције,против криминала на сви фронтовима ето двоструке користи актуелној власти.Уступањем дотичне имовине еуропским пријатељима,драстично расте рејтинг лидера на Балкану плус појени код граџана и граџанки спремних на сва давања зарад јединог пута у будућност.
Даклем,догодине у еуропи.:bye:
 
Не,колега бравару.То би бијо повратак у комунизам,дочекан на нож,код западних пријатеља.
Ne bi. Ljepo ispitamo šta je tu urađeno striktno po zakonu i to ostavimo, a pošto nije skoro ništa ostalo uzmemo. Demokrati stalno pričaju kako je to zapravo vladavina zakona. Pa hajde onda.
Демокрацијска србија има само један пут и спремна је све ућинити,да до њега дође.
Најављеном борбом друга институције,против криминала на сви фронтовима ето двоструке користи актуелној власти.Уступањем дотичне имовине еуропским пријатељима,драстично расте рејтинг лидера на Балкану плус појени код граџана и граџанки спремних на сва давања зарад јединог пута у будућност.
Pa to i ja mislim, dakle borba protiv kriminala, a što je pokradena imovina nego kriminal. Samo ne vjerujem da će se Tadić i njegovi boriti protiv svih takvih. Osobito neće protiv onih koji ih plaćaju.

Даклем,догодине у еуропи.:bye:
Ne vjerujem da će Srbija i Hrvatska uskoro biti u EU, ako si na to mislio.
 

Back
Top