Jos jedna prodata utakmica???

Pa samo pitam, sto se ljutis?

Bio sam danas u kladionicu i tamo neki pricaju da su utakmice prodate.

Pitam jer mozda ima neko neka saznanja?

Meni su odmah posle onog mog posta, iz kladionice javili, da fudbal u Kini toliko naglo napreduje, da se čak to povezuje sa nameštanjem utakmica prošlog kola Češke treće lige...Malo zbunjujuće, ali istinito, razmisi o tome...;)
 
Cuo sam da je partizan prodao svoje meceve sad na final four euroleague 2010. Sta vi mislite o tome??

Gledajuci prvih par minuta prve utakmice nekako mi se cini da te glasine piju vodu.

Ni govora o namestanju utakmica, pravo je cudo sto su uopste stigli u final four a tebi je i to malo... Da, oni su sigurno hteli da igraju produzetke i sa Olimpijakosom i sa Cska, zar mislis da je Partizan koji ima najmanji budzet od svih timova u evroligi toliko jaci od Cska i Olimpijakosa? Treba im cestitati na ovome sto su uradili jer se bukvalno granici sa cudom...
 
ma i Boston-Klivlend je namešten...

Nije nemoguce. A cekaj vi hocete da kazete da se kosarkaske utakmice ne mogu namestiti i da se kosarkaske utakmice ne namestaju?

Pa ako i ima smisla i mogucnosti da se namesti neka kosarkaska utakmica onda su bas utakmice protiv partizana. Kad je neki tim placen 100 miliona evra a drugi placen 100 miliona evra tu nema govora o namestanju ali kad je neki placen 100 miliona a drugi tim placen gotovo 0 evra onda tu 100% dolazi do prodavanja utakmica. Bolje i 10 000 000 evra u dzepu za partizana nego da se kockaju da li ce ili nece pobediti.

Sta mislita da cim se igraju produzeci i daje se kos u zadnjoj sekundi da to ne moze biti deo unapred pripremljenog scenarija?

Kad je Teodosic sutnuo trojku u zadnjoj sekundi regularnog dela a onaj crnac sa trsavom kosom kad je prihvatio loptu ispod kosa meni se cini da je to cist scenario. Pa ajde kako to da niko nije od nasih bio ispod kosa? Ispod kosa kao sto smo videli apsolutno nikog nije bilo a trsavi elegantno seta ispod kosa i prihvata loptu? Kako je on znao da ce bas Teodosic promasiti kos i to ceo obruc i da niko nece biti ispod kosa od nasih, i to da ce bas lopta na toj strani da ide a ne na drugoj? I kako to da niko od nasih nije bio ispod kosa??? Kako to da bas tad Veseli nije bio ispred trsavog crnca nego ga je tek tako pustio??? I kako bas tad nas centar od 230cm nije bio ispod kosa nego je bio 4 metra od centra???

I da naravno najocigledniji detalj je taj da grci igraju egal veci deo utakmice a njihov trener nije se nimalo nervirao. Znaci on je znao unapred da je utakmica dobijena. A sa druge strane mozda je partizan potrazio veliku sumu novca za utakmicu a grci nisu pristali pa je zato partizan odigrao 10:2 da vide Grci da ce ih partizan slistiti i onda su Grci pristali na veliku sumu.

Po meni utakmica kosarkaska je regularna kad oba tima maksimalno iskoriste tajmaute a u ovom slucaju oni su vrlo retko trazeni.
 
Poslednja izmena:

Back
Top