Restauracija prethodnog stanja kompjutera

Pa jednostavno...
Start/all programs/accessories/system restore
Dobijes posle jedan prozor u kome imas dvije opcije..
Izaberi opciju na vracanje racunara u zeljeni datum. Potvrdi sta se potvrditi treba i restartuj racunar...

Nakon sledeceg podizanja sistema treba da ti bude sistem isti onakav kakav je bio onog datuma kakav je bio na dan koji si izabrao... Poz.
 
Кулиража:
d1:
ali ukoliko nisi gasio/praznio recycle bin postoji mogucnost da se one nalaze tamo... :wink:
Pa valjda zna toliko da ako ne pritisnes SHIFT+DELETE fajlovi prvo idu u kantu, pa tek onda u kontejner, a posle nekog vremena stignu i do deponije.
:? sumnjam dok ne dokaze suprotno :? :lol:

ma kakvih sve likova ima sa razlicitim nivoom poznavanja racunara navikao sam da dajem i totalno ocigledne odgovore

ps. rad sa racunarskim neznalicama mi je i bio dvoipoogodisnji posao do pre 6 meseci pa izgleda da se jos uvek nisam zalecio od te profesionalne deformacije :(

poz :wink:
 
Hvala na iscrpnim odgovorima, ali opcija System Restore nije resila problem. Evo zasto. Restore point je bio namesten na datum 26. septembar, a ja sam zeleo da vratim racunar u stanje od pre dve nedelje. Inace, System Restore vec maksimalno koristi sav prostor koji je dostupan na disku (klizac se vise ne da pomeriti udesno). Naravoucenije je da je trebalo ranije reagovati, odmah po otkrivanju smetnji u programu.
 

Back
Top