зашто појачано надлећу хелихоптери ?

navijaci su se vec oko tri tukli-ili su tukli druge, u ul tosin bunar, motkama, metalnim pendrecina i sl

ima povredjenih, stanje - bar jedan u nesvesti

па зар због тога морају да шаљу оволико хелихоптера ??? :dontunderstand:

и што не јављају на ТВ ??? сад ми треба да се питамо шта је у земљи....
 
Јел може неко да ми објасни зашто данас цео дан појачано надлећу хелихоптери ?

Јел то у питању нека војна парада или већ шта ??????????

Вероватно су лоцирали Ратка Младића или оне ликове који су претили Тадићу.
 
bilo je na stb u 4.

a zasto lete???

posto sam bio u tosinom bunaru tada, mogu samo da kazem da je obican narod ugrozen u slucaju takvih divljackih tuca, vrlo ruzno za videti, neprijatno i opasno kad njih desetak sa bezbol palicama i sl pojuri za nekim ili na nekoga

чекај, то је посао полиције, шта ће ту хелихоптери....

Срамота је што ништа на тв извештавају, сутра да се зарати нећемо знати, на тв само заглупљивање народа....
 
чекај, то је посао полиције, шта ће ту хелихоптери....

Срамота је што ништа на тв извештавају, сутра да се зарати нећемо знати, на тв само заглупљивање народа....

А да ти можда није некад пало на памет да постоје и полицијски хеликоптери?.....
Није, јел да?
 
па зар због тога морају да шаљу оволико хелихоптера ??? :dontunderstand:

и што не јављају на ТВ ??? сад ми треба да се питамо шта је у земљи....

Ovaj, da nije to jedan helikopter koji kruži? Jesi video tu eskadrilu na okupu? Voždovac nadleće samo jedan.
 
А срце моје, :heart: душо, анђеле, у којој си ти вукојебини кад код тебе никад нема хеликоптера на небу?

Duso, andjele, nastavi da otvaras besmislene teme i pises besmislene postove sve moleci da ti daju reputacije.

a gde ti zivis?:think:

Daleko od BG.

U drugom po gradu velicini.

Pa kome je krivo nek' crkne od muke!
 
Duso, andjele, nastavi da otvaras besmislene teme i pises besmislene postove sve moleci da ti daju reputacije.



Daleko od BG.

U drugom po gradu velicini.

Pa kome je krivo nek' crkne od muke!

Тебе нисам молио за репутацију! А ово у потпису је само шала, ако се неком свиди нека ми да репутацију, ако не, ником ништа.
 
Тебе нисам молио за репутацију! А ово у потпису је само шала, ако се неком свиди нека ми да репутацију, ако не, ником ништа.

off:

Nije u potpisu, do koliko juce si kukao po forumu da ti daju reputacije oni koji imaju vise od 20 (tad si toliko imao).:strika:
 
off:

Nije u potpisu, do koliko juce si kukao po forumu da ti daju reputacije oni koji imaju vise od 20 (tad si toliko imao).:strika:

И то је била зајебанција, нудио сам размену ја теби дам мању а од тебе добијем већу.

Нећемо више о томе, није тема!
 

Back
Top