The Last Temptation of THE OATH

Eh,Triple,zaista mislim da preterujes.
Metallica je oduvek bila predvidljiva.To sto pises o textovima,to je ok,slazem se,ali sam ti vec rekao da je poenta ne u filozofiji ideje banda,nego u samom tonu i doslednosti tog istog tona.
Metallica je laka za sviranje,lako je otpevati sve od njih,nema tu neke velike filozofije.
Istina je da je u klasicnom metalu previse "plitkih" pesama koje govore u stilu "Rock 'n' Roll All Nite" i tako dalje,ali nije poenta u tome.
Jedan genijalni konceptualni album od Queensryche "Operation:Mindcrime" je mnogo licniji i vise umetnicki nastrojeni nego Fade To Black ili Harvester Of Sorrow od Metallice,jer metal ne trazi nikako filozofiju.To je zvuk.To su tonovi.
A sto se tice Yngwie Malmsteena,ne mogu da se slozim sa tobom.On je poceo jako mlad da svira na sasvim unikatan nacin i u njegovim pesmama ima toliko melodicnosti i za razliku od drugih gitarista on je uspeo da se popne na lestvici samog kvaliteta,jer veruj mi,ja koliko god da sam pokusao da provalim sta je on uradio na pojedinim pesmama,nikada nisam uspeo.
Ali vrhunac Malmsteenove zrelosti,ne samo tehnicke,jer Ta muzika dolazi iz srca jeste uvod u album Alchemy i pesme "Blitzkrieg" i "Leonardo".

A sto se tice drame,mozda ti mogu pomoci,pisi mi na private.
 
Meni uospte nije jasno, da se covek tvojih godina, kako sam kaze ozenjen, porodican covek, upusta u raspravu sa raznoraznom balavurdijom oko muzike i povrh svega kao demonstrativno-pesnicki opisuje svoja osecanja koja provlaci kroz svoje oprostajno pismo u kome kaze da odlazi sa foruma.
Ja sam tvojih godina, sa nekim tvojim stavovima i postovima koje sam citao se slazem, dok isto tako, sa dosta njih se ne slazem. Ali, meni licno, nikada ne bi palo na pamet da radim tako nesto kao ti. Po meni, to je nivo napaljenog tinejgera i vishe je nego glupo i smeshno. Ovo je ipak forum, samo jedna adresa, nista vishe od toga.
 
Agent Orange:
Meni uospte nije jasno, da se covek tvojih godina, kako sam kaze ozenjen, porodican covek, upusta u raspravu sa raznoraznom balavurdijom oko muzike i povrh svega kao demonstrativno-pesnicki opisuje svoja osecanja koja provlaci kroz svoje oprostajno pismo u kome kaze da odlazi sa foruma.
Ja sam tvojih godina, sa nekim tvojim stavovima i postovima koje sam citao se slazem, dok isto tako, sa dosta njih se ne slazem. Ali, meni licno, nikada ne bi palo na pamet da radim tako nesto kao ti. Po meni, to je nivo napaljenog tinejgera i vishe je nego glupo i smeshno. Ovo je ipak forum, samo jedna adresa, nista vishe od toga.

Razumem sta si hteo da kazes,razumem sve.
Ali izgleda da sam ja i dalje dete,i dalje tinejdzer u dusi,i sto je najbitnije,ja ne umem da cutim kada znam da sam u pravu.
Ne trazim nista kao nagradu,ali u meni je nesto sto me prosto tera da kazem svoje misljenje bez obzira na posledice koje mogu uslediti.
 
pa? :roll:
e ebi ga,ja svom decku/ecetera ne bih dozvolila da ide na forum! :twisted: kao sto smo se dogovorili da ne idem na pricaonicu...bzvze,zasto se toliko NERVIRATE!NIT KO ZNA KO SI,NIT NIKO IMA TVOJU SLIKU...pricash sta god hoces a ovi sa foruma mogu samo da gledaju i skrgucu zubima... 8) i love it
 
Zasto neko mora da pokaze svoju ljubav prema metalu time sto ce nositi majice sepultura pantera sabbath... gluposti...
glupo mi je to kad neko kaze JA SAM METALAC, JA SAM PANKER, JA SAM RASTA... BULLSHIT

a za dont break the oath, svaka tebi cast covece, ali jednostavno iskuliraj... sta te briga sto neko slusa sranje kao sto je linkin park ili stagod, ne razumem se u tu vrstu muzike...
i ja znam celu diskografiju motorheada, priesta, sabbatha... i ja sam sanjao jednu noc da idem na black sabbath reunion...

evo bas sada slusam Jethro Tull i razmisljam nesto. Bas me briga sta drugi slusaj, slusam ono sto volim i uzivam u tome. Nisam siguran da mnogo ljudi sa ovog foruma moze da uziva uz Jethro Tull... Ne znam koliko ljudi sa ovog foruma moze da svari album samo sa jednom pesmom...

A metalci koji su poceli da slusaju metal pre godinu dana, i sto se truju sa linkin parkom i sl. su obicni FENSERI, cak su i gori od njih... I na kraju kad mi kazu da The Rolling Stonesi smaraju... Ja sam metalac, a stonsi smaraju... fujjjjjjjj

Ma dosta mi je vise i pravih metalaca koji mi kazu da stonsi ili jethro tull smaraju, jednostavno ja mogu da nazovem bilo koji metal prostom muzikom uodnosu na blues ili jazz, kao sto dont break kaze za linkin park.
 
Elmo,svaka ti cast.To je pravo gledanje na stvari.
Doduse ne znam zasto si sanjao da ides na Reunion od Black Sabbath kada je onaj koncert sa Rob Halfordom kao pevacem u Frankfurtu 1992 bio najbolji njihov koncert.

U pravu si,inace,nekako i ja izlazim ovih dana cesto van tih voda i posvecujem se starim normalnim stvarima,eto,prijaju mi.
Nasao sam jednu ubitacnu live verziju od Joe Cockera i legdendarne "With a little help fpr my friends" koja traje 16 minuta!!!!!Covece,kako je on to otpevao.

Eto,sentimentalan sam pa slusam onda i Dire Straits i album "On every street",pa slusam onda The Cure prvih cetiri albuma,pa Joy Division,New Order,Visage....

Znaci nije metal moja jedina strana,daleko od toga.
 
ne znam zasto sam sanjao reunion, ali jendnostavno je bilo tako :) kao odrzava se u novom sadu :)
dobar izbor muzike, joe cocker je legenda, tu verziju sam slusao :)
a sto se tice dire straitsa, svaka cast, knopfler je jedan od najboljih gitarista svih vremena, jel imas alchemy live, jedan od najboljih live albuma svih vremena ?
 
Dont_Break_The_Oath:
Agent Orange:
Meni uospte nije jasno, da se covek tvojih godina, kako sam kaze ozenjen, porodican covek, upusta u raspravu sa raznoraznom balavurdijom oko muzike i povrh svega kao demonstrativno-pesnicki opisuje svoja osecanja koja provlaci kroz svoje oprostajno pismo u kome kaze da odlazi sa foruma.
Ja sam tvojih godina, sa nekim tvojim stavovima i postovima koje sam citao se slazem, dok isto tako, sa dosta njih se ne slazem. Ali, meni licno, nikada ne bi palo na pamet da radim tako nesto kao ti. Po meni, to je nivo napaljenog tinejgera i vishe je nego glupo i smeshno. Ovo je ipak forum, samo jedna adresa, nista vishe od toga.

Razumem sta si hteo da kazes,razumem sve.
Ali izgleda da sam ja i dalje dete,i dalje tinejdzer u dusi,i sto je najbitnije,ja ne umem da cutim kada znam da sam u pravu.
Ne trazim nista kao nagradu,ali u meni je nesto sto me prosto tera da kazem svoje misljenje bez obzira na posledice koje mogu uslediti.

Eee... pa dobro... valjda je i bolje ostati mlad u dusi... sta znam... malo mi je rano da ja o tome sudim... :D ... ali nema veze... nego dobro, kao sto ti znas da si u pravu tako mozda i mi mislimo da smo u pravu, i tako mozemo do u beskonacnost... sto nigdje ne vodi... nema veze, svako ce ostati vjeran svojim bandovima, je l da...
Nego, sta htjedoh da te pitam... a da... COVJECE PA TI P I S E S ??? To je F E N O M E N A L N O!!! Pokusala sam i ja ponesto, ali to je bilo bzv... nisam imala zivaca da nastavim... nego, ovo sto sad radim, pa, kad gledam sve to kao neko sa strane, cini mi se da je OK... pa valjda uspijem... kad tad... pozzz
 
izvini oath, al ja cu biti iskrena....kao sto mnogi ovde uvijaju nesto, ja cu ti lepo reci:mnogo si se uziveo u svoju ulogu neshvacenog umetnika.....ti periodi obicno prolaze u mladjim danima, al kao sto vidis-ne kod svih...i ono sto radis na knjizevnosti(znam da tome nije mesto ovde, ali samo cu spomenuti)nije lose, dobro je-ali je mnogo nabudzeno i nategnuto...kao da si...kao da si "krvlju ispisivao strane"....tako i ovde-mnogo ti je egocentricni taj tvoj sistem komunikacije....
izvini sad sto sam ti sve ovo rekla, ali sta cu-ne umem da cutim...
sto se mene tice, ti ostani, nesumnjivo si muzicki kao i uopsteno dosta obrazovan, tako da je korisno imatite ovde, mozda bi bio i u redu osoba da nisi...
ali takav si-kakav si.....
 
Ernesto_Che:
izvini oath, al ja cu biti iskrena....kao sto mnogi ovde uvijaju nesto, ja cu ti lepo reci:mnogo si se uziveo u svoju ulogu neshvacenog umetnika.....ti periodi obicno prolaze u mladjim danima, al kao sto vidis-ne kod svih...i ono sto radis na knjizevnosti(znam da tome nije mesto ovde, ali samo cu spomenuti)nije lose, dobro je-ali je mnogo nabudzeno i nategnuto...kao da si...kao da si "krvlju ispisivao strane"....tako i ovde-mnogo ti je egocentricni taj tvoj sistem komunikacije....
izvini sad sto sam ti sve ovo rekla, ali sta cu-ne umem da cutim...
sto se mene tice, ti ostani, nesumnjivo si muzicki kao i uopsteno dosta obrazovan, tako da je korisno imatite ovde, mozda bi bio i u redu osoba da nisi...
ali takav si-kakav si.....

Ok,volim iskrenost.Ali moras da znas prvo neke stvari o meni pa tek onda da donosis sud.
Ja nisam uopste obrazovan.Meni licno je to oduvek predstavljalo problem,tako da sam ostao kratkih rukava sto se toga tica.
A onog mog cuvenog "KRVLJU ISPISANE STRANICE" jeste Moj rat protiv moderne literature.I ja sebe ne dozivljavam kao neshvacenog umetnika koji hoce da bude shvacen,meni sasvim dobro odgovara ova pozicija gde se sada nalazim.
Ja sam samo pisac,i ja samo sledim onu moju recenicu: "Moja dusa leti svetom i vice iz sve snage:Pustite me da dam sve od sebe".
Ne dozivljavam sebe kao neshvacenog,ali ja za svog zivota prosto necu da cutim kada vidim gde su greske.
Retko koji pisac je pristupio knjizevnosti kao sto sam ja uradio.Ja sam odbacio svaki vid nacionalizma,morala,drustvenih aspekata i okrenuo se poenti:Individui.
Kada bude doslo vreme za citanje mojih knjiga u SCG,onda cu se zaliti sam neshvacen,onda cu navuci gomilu neprijatelja na sebe jer ovo nikako nije dobro podrucje za pisanje o iracionalnim i anti-socijalnim temama.
Jesam egocentrican,smatram sebe genijalnim,ali iz toga nikako ne moze da proistice osecanje uzvisenosti,naprotiv,ja sam zestoko nezadovoljan i jako neurotican sa mnogim panicnim strahovima,besmislenim navikama i milion ostalih stvari.

Na ovo ti Ernesto_Che i ostali dajte mnoge komentare,pljujte m,hvalite me,sta god,ali ja sam samo sada smatrao da sam duzan da dam odgovor na Tvoj post.
Necu odgovarati ma sta god da se kaze ovde protiv mene.
Amin.
 
Valjda se sada mogu već izvlačiti neki zaključci iz
Dont Break-ovog kritičkog stava prema svemu što je u
metalu nastalo posle ranih osamdesetih, i opšteg pro-
tivljenja na koje je taj stav naišao kod većine ljudi
na Forumu.
1) Ispostavilo se, ipak, da Metallica nije baš plitak
bend (meni je to preslaba formulacija, da nije baš plitak bend, ja obično kažem najdublji bend od svih)
2) Može se reći i da je stari metal muzičko/tekstu-
alno superiorniji od najmodernijih formi metala
(sa tom napomenom da ja kažem da je vrh metala u
trashu, a Dont Break-u najranijem metalu)
3) Ali, nisu ni svi moderni bendovi i baš sve njihove
pesme bezveze ( recimo, juče sam čuo na Vivi+ pesmu
Vermillion od Slipknota- briljantna stvar je u pita-
nju, kupiću taj album obavezno)
P.S
Dont Break, poslaću ti privatnu poruku u vezi drame
čim očistim kompjuter od crva što sam ga zakačio na
internetu. Nemam pojma da li bih ga mogao preneti na
tvoj kompjuter ako je pošaljem sad.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ernesto_Che:
izvini oath, al ja cu biti iskrena....kao sto mnogi ovde uvijaju nesto, ja cu ti lepo reci:mnogo si se uziveo u svoju ulogu neshvacenog umetnika.....ti periodi obicno prolaze u mladjim danima, al kao sto vidis-ne kod svih...i ono sto radis na knjizevnosti(znam da tome nije mesto ovde, ali samo cu spomenuti)nije lose, dobro je-ali je mnogo nabudzeno i nategnuto...kao da si...kao da si "krvlju ispisivao strane"....tako i ovde-mnogo ti je egocentricni taj tvoj sistem komunikacije....
izvini sad sto sam ti sve ovo rekla, ali sta cu-ne umem da cutim...
sto se mene tice, ti ostani, nesumnjivo si muzicki kao i uopsteno dosta obrazovan, tako da je korisno imatite ovde, mozda bi bio i u redu osoba da nisi...
ali takav si-kakav si.....

Ok,volim iskrenost.Ali moras da znas prvo neke stvari o meni pa tek onda da donosis sud.
Ja nisam uopste obrazovan.Meni licno je to oduvek predstavljalo problem,tako da sam ostao kratkih rukava sto se toga tica.
A onog mog cuvenog "KRVLJU ISPISANE STRANICE" jeste Moj rat protiv moderne literature.I ja sebe ne dozivljavam kao neshvacenog umetnika koji hoce da bude shvacen,meni sasvim dobro odgovara ova pozicija gde se sada nalazim.
Ja sam samo pisac,i ja samo sledim onu moju recenicu: "Moja dusa leti svetom i vice iz sve snage:Pustite me da dam sve od sebe".
Ne dozivljavam sebe kao neshvacenog,ali ja za svog zivota prosto necu da cutim kada vidim gde su greske.
Retko koji pisac je pristupio knjizevnosti kao sto sam ja uradio.Ja sam odbacio svaki vid nacionalizma,morala,drustvenih aspekata i okrenuo se poenti:Individui.
Kada bude doslo vreme za citanje mojih knjiga u SCG,onda cu se zaliti sam neshvacen,onda cu navuci gomilu neprijatelja na sebe jer ovo nikako nije dobro podrucje za pisanje o iracionalnim i anti-socijalnim temama.
Jesam egocentrican,smatram sebe genijalnim,ali iz toga nikako ne moze da proistice osecanje uzvisenosti,naprotiv,ja sam zestoko nezadovoljan i jako neurotican sa mnogim panicnim strahovima,besmislenim navikama i milion ostalih stvari.

Na ovo ti Ernesto_Che i ostali dajte mnoge komentare,pljujte m,hvalite me,sta god,ali ja sam samo sada smatrao da sam duzan da dam odgovor na Tvoj post.
Necu odgovarati ma sta god da se kaze ovde protiv mene.
Amin.

dragi moj Oath,
jasno si mi stavio do znanja da na ovo neces odgovoriti, ok...al barem procitaj...i dalje drzim do onoga sto sam rekla...al niti sam imala nameru da te pljujem niti da te hvalim, i predpostavljam da slicne namere nije imao niko od ovde prisutnih. ok ti si uobrazeni genije sa neurozom i paranojama-u redu. ok, nisi ni obrazovan...ali trudis se da to muzicki budes jako...ok. puvakas se, ali tu nema nista loshe posto zaista znas. ali mislim da pravis preveliku buku oko svoje licnosti-zar ti se ne cini?
zaista, ne mogu suditi ni tebi ni o tebi, posto te ne poznajem, ali ovo je moj utisak stecen iz nekih tvojih postova...onih koje sam procitala. verovatno je krnj, nepotpun ili sta ti ja znam vec, ali to je moj utisak.
i iskreno ti zelim da jednom zaista objavis toliko zeljenu knjigu...da ljudi konacno "shvate"...
 
joGooOOD:
:? uhhh gadno gadno... 8) pa sta ako si iskrena?bolje i bolno iskrena nego neposteno cutljiva...ja neznam kako covek pishe jer nikad nisam cula za knjige ali sto se tice muzike....duvaka se..haha :wink:

ako zelis da vidis kako pishe ostavio je neke svoje stvari na -knjizevnosti-. slazem se da je najbolje biti iskren-a sto se tice muzike-zasto da se ne duvaka ako zna?
 
Svi mi jesmo ili cemo biti dinosaurusi roka. Ja
imam 25. godina i trash iz kasnih osamdesetih ce
zauvek biti zakon muzika za mene, Dont Break sigurno
ima preko trideset pa su mu omiljeni bendovi ti koji
jesu. A klinci od 15. ce se, verovatno, za desetak
godina najprijatnije osecati uz Slipknot ili nesto
slicno.
U jednoj epizodi Simpsonovih, Homer se priseca svoje
mladosti kada se zarekao da NIKADA,NIKADA nece biti
u buducnosti neinformisan o novim strujanjima u roku a onda
se slika vraca u sadasnjost, umesto bujne kose sada je tu cela, i on glupo blene u Barta koji mu govori o
Nine inch nails.
 
triple one:
Svi mi jesmo ili cemo biti dinosaurusi roka. Ja
imam 25. godina i trash iz kasnih osamdesetih ce
zauvek biti zakon muzika za mene, Dont Break sigurno
ima preko trideset pa su mu omiljeni bendovi ti koji
jesu. A klinci od 15. ce se, verovatno, za desetak
godina najprijatnije osecati uz Slipknot ili nesto
slicno.
U jednoj epizodi Simpsonovih, Homer se priseca svoje
mladosti kada se zarekao da NIKADA,NIKADA nece biti
u buducnosti neinformisan o novim strujanjima u roku a onda
se slika vraca u sadasnjost, umesto bujne kose sada je tu cela, i on glupo blene u Barta koji mu govori o
Nine inch nails.

Khm,khm,pogledaj moju sliku u profilu.DA li izgledam neko ko ima preko trideset godina????
26 godina.
 
Ernesto_Che:
Dont_Break_The_Oath:
Ernesto_Che:
izvini oath, al ja cu biti iskrena....kao sto mnogi ovde uvijaju nesto, ja cu ti lepo reci:mnogo si se uziveo u svoju ulogu neshvacenog umetnika.....ti periodi obicno prolaze u mladjim danima, al kao sto vidis-ne kod svih...i ono sto radis na knjizevnosti(znam da tome nije mesto ovde, ali samo cu spomenuti)nije lose, dobro je-ali je mnogo nabudzeno i nategnuto...kao da si...kao da si "krvlju ispisivao strane"....tako i ovde-mnogo ti je egocentricni taj tvoj sistem komunikacije....
izvini sad sto sam ti sve ovo rekla, ali sta cu-ne umem da cutim...
sto se mene tice, ti ostani, nesumnjivo si muzicki kao i uopsteno dosta obrazovan, tako da je korisno imatite ovde, mozda bi bio i u redu osoba da nisi...
ali takav si-kakav si.....

Ok,volim iskrenost.Ali moras da znas prvo neke stvari o meni pa tek onda da donosis sud.
Ja nisam uopste obrazovan.Meni licno je to oduvek predstavljalo problem,tako da sam ostao kratkih rukava sto se toga tica.
A onog mog cuvenog "KRVLJU ISPISANE STRANICE" jeste Moj rat protiv moderne literature.I ja sebe ne dozivljavam kao neshvacenog umetnika koji hoce da bude shvacen,meni sasvim dobro odgovara ova pozicija gde se sada nalazim.
Ja sam samo pisac,i ja samo sledim onu moju recenicu: "Moja dusa leti svetom i vice iz sve snage:Pustite me da dam sve od sebe".
Ne dozivljavam sebe kao neshvacenog,ali ja za svog zivota prosto necu da cutim kada vidim gde su greske.
Retko koji pisac je pristupio knjizevnosti kao sto sam ja uradio.Ja sam odbacio svaki vid nacionalizma,morala,drustvenih aspekata i okrenuo se poenti:Individui.
Kada bude doslo vreme za citanje mojih knjiga u SCG,onda cu se zaliti sam neshvacen,onda cu navuci gomilu neprijatelja na sebe jer ovo nikako nije dobro podrucje za pisanje o iracionalnim i anti-socijalnim temama.
Jesam egocentrican,smatram sebe genijalnim,ali iz toga nikako ne moze da proistice osecanje uzvisenosti,naprotiv,ja sam zestoko nezadovoljan i jako neurotican sa mnogim panicnim strahovima,besmislenim navikama i milion ostalih stvari.

Na ovo ti Ernesto_Che i ostali dajte mnoge komentare,pljujte m,hvalite me,sta god,ali ja sam samo sada smatrao da sam duzan da dam odgovor na Tvoj post.
Necu odgovarati ma sta god da se kaze ovde protiv mene.
Amin.

dragi moj Oath,
jasno si mi stavio do znanja da na ovo neces odgovoriti, ok...al barem procitaj...i dalje drzim do onoga sto sam rekla...al niti sam imala nameru da te pljujem niti da te hvalim, i predpostavljam da slicne namere nije imao niko od ovde prisutnih. ok ti si uobrazeni genije sa neurozom i paranojama-u redu. ok, nisi ni obrazovan...ali trudis se da to muzicki budes jako...ok. puvakas se, ali tu nema nista loshe posto zaista znas. ali mislim da pravis preveliku buku oko svoje licnosti-zar ti se ne cini?
zaista, ne mogu suditi ni tebi ni o tebi, posto te ne poznajem, ali ovo je moj utisak stecen iz nekih tvojih postova...onih koje sam procitala. verovatno je krnj, nepotpun ili sta ti ja znam vec, ali to je moj utisak.
i iskreno ti zelim da jednom zaista objavis toliko zeljenu knjigu...da ljudi konacno "shvate"...

Hej,ja sam vec objavljivao i knjige,novele,ko zna sta jos,ali najvise u Skandinaviji,a jako malo ovde.I nije poenta da li cu biti shvacen ili ne.
Jer kod mene je prosto najjaci nagon da ja kazem ono sto mislim,a ne da budem shvacen.Da hocu da budem samo shvacen sigurno bi znatno uprostio svoja dela i svoje misli uopste.
Ernesto,meni nikako nije bila namera da budem ja ovde u centru paznje nego moje misli,to sto se moj ego ugurao ovde,mozda sam i ja kriv,ne znam.
 
VisionOfDisorder:
triple one:
3) Ali, nisu ni svi moderni bendovi i baš sve njihove
pesme bezveze ( recimo, juče sam čuo na Vivi+ pesmu
Vermillion od Slipknota- briljantna stvar je u pita-
nju, kupiću taj album obavezno)

Gluv je on za to. Elem, isekli su spot.

Daleko da sam gluv za to,ali ako se govori objektivno o nu metalu onda hocu da budem gluv,ali ako je neki tekst bolji od npr. U.D.O.,onda sasvim prihvatam.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ernesto_Che:
Dont_Break_The_Oath:
Ernesto_Che:
izvini oath, al ja cu biti iskrena....kao sto mnogi ovde uvijaju nesto, ja cu ti lepo reci:mnogo si se uziveo u svoju ulogu neshvacenog umetnika.....ti periodi obicno prolaze u mladjim danima, al kao sto vidis-ne kod svih...i ono sto radis na knjizevnosti(znam da tome nije mesto ovde, ali samo cu spomenuti)nije lose, dobro je-ali je mnogo nabudzeno i nategnuto...kao da si...kao da si "krvlju ispisivao strane"....tako i ovde-mnogo ti je egocentricni taj tvoj sistem komunikacije....
izvini sad sto sam ti sve ovo rekla, ali sta cu-ne umem da cutim...
sto se mene tice, ti ostani, nesumnjivo si muzicki kao i uopsteno dosta obrazovan, tako da je korisno imatite ovde, mozda bi bio i u redu osoba da nisi...
ali takav si-kakav si.....

Ok,volim iskrenost.Ali moras da znas prvo neke stvari o meni pa tek onda da donosis sud.
Ja nisam uopste obrazovan.Meni licno je to oduvek predstavljalo problem,tako da sam ostao kratkih rukava sto se toga tica.
A onog mog cuvenog "KRVLJU ISPISANE STRANICE" jeste Moj rat protiv moderne literature.I ja sebe ne dozivljavam kao neshvacenog umetnika koji hoce da bude shvacen,meni sasvim dobro odgovara ova pozicija gde se sada nalazim.
Ja sam samo pisac,i ja samo sledim onu moju recenicu: "Moja dusa leti svetom i vice iz sve snage:Pustite me da dam sve od sebe".
Ne dozivljavam sebe kao neshvacenog,ali ja za svog zivota prosto necu da cutim kada vidim gde su greske.
Retko koji pisac je pristupio knjizevnosti kao sto sam ja uradio.Ja sam odbacio svaki vid nacionalizma,morala,drustvenih aspekata i okrenuo se poenti:Individui.
Kada bude doslo vreme za citanje mojih knjiga u SCG,onda cu se zaliti sam neshvacen,onda cu navuci gomilu neprijatelja na sebe jer ovo nikako nije dobro podrucje za pisanje o iracionalnim i anti-socijalnim temama.
Jesam egocentrican,smatram sebe genijalnim,ali iz toga nikako ne moze da proistice osecanje uzvisenosti,naprotiv,ja sam zestoko nezadovoljan i jako neurotican sa mnogim panicnim strahovima,besmislenim navikama i milion ostalih stvari.

Na ovo ti Ernesto_Che i ostali dajte mnoge komentare,pljujte m,hvalite me,sta god,ali ja sam samo sada smatrao da sam duzan da dam odgovor na Tvoj post.
Necu odgovarati ma sta god da se kaze ovde protiv mene.
Amin.

dragi moj Oath,
jasno si mi stavio do znanja da na ovo neces odgovoriti, ok...al barem procitaj...i dalje drzim do onoga sto sam rekla...al niti sam imala nameru da te pljujem niti da te hvalim, i predpostavljam da slicne namere nije imao niko od ovde prisutnih. ok ti si uobrazeni genije sa neurozom i paranojama-u redu. ok, nisi ni obrazovan...ali trudis se da to muzicki budes jako...ok. puvakas se, ali tu nema nista loshe posto zaista znas. ali mislim da pravis preveliku buku oko svoje licnosti-zar ti se ne cini?
zaista, ne mogu suditi ni tebi ni o tebi, posto te ne poznajem, ali ovo je moj utisak stecen iz nekih tvojih postova...onih koje sam procitala. verovatno je krnj, nepotpun ili sta ti ja znam vec, ali to je moj utisak.
i iskreno ti zelim da jednom zaista objavis toliko zeljenu knjigu...da ljudi konacno "shvate"...

Hej,ja sam vec objavljivao i knjige,novele,ko zna sta jos,ali najvise u Skandinaviji,a jako malo ovde.I nije poenta da li cu biti shvacen ili ne.
Jer kod mene je prosto najjaci nagon da ja kazem ono sto mislim,a ne da budem shvacen.Da hocu da budem samo shvacen sigurno bi znatno uprostio svoja dela i svoje misli uopste.
Ernesto,meni nikako nije bila namera da budem ja ovde u centru paznje nego moje misli,to sto se moj ego ugurao ovde,mozda sam i ja kriv,ne znam.

oprosti meni neupucenoj...ko ti je ovde objavio? volela bih procitati....
naravno da nije poenta u tome da budes shvacen...poenta je u tome da budes NEshvacen...i kolko ja to vidim, jako si se uziveo u tu ulogu. ne kazem ovim nista lose...
ovde nam i ne mozes biti u centru paznje ti, nego bash tvoje :misli: sa malo prosirenim znacenjem. tvoja "osoba". a ti si kriv, niko drugi i nije...ako se bash i moze govoriti o "krivici", kao sto ne moze. niko nije kriv, ali ti slobodno malo smiri dozivljaj...
 
Dont_Break_The_Oath:
triple one:
Svi mi jesmo ili cemo biti dinosaurusi roka. Ja
imam 25. godina i trash iz kasnih osamdesetih ce
zauvek biti zakon muzika za mene, Dont Break sigurno
ima preko trideset pa su mu omiljeni bendovi ti koji
jesu. A klinci od 15. ce se, verovatno, za desetak
godina najprijatnije osecati uz Slipknot ili nesto
slicno.
U jednoj epizodi Simpsonovih, Homer se priseca svoje
mladosti kada se zarekao da NIKADA,NIKADA nece biti
u buducnosti neinformisan o novim strujanjima u roku a onda
se slika vraca u sadasnjost, umesto bujne kose sada je tu cela, i on glupo blene u Barta koji mu govori o
Nine inch nails.

Khm,khm,pogledaj moju sliku u profilu.DA li izgledam neko ko ima preko trideset godina????
26 godina.

Lepa kosa :D
 

Back
Top