Najkraci period,izmedju 2..ili vise muskarca

Pa neka, mogu ja da dam i veci doprinos u vidu malko duzeg posta. Ih, bar mi to nikad nije problem- da se raspisem ;).

Imao si jos neka pitanja.
Nije mi bila frka da li cu zatrudneti, koristila sam zastitu. Pilule i kondom.
O ovom pitanju odgovornosti nisam nikad razmisljala. Meni su muski i zenski tu nekako jednaki. Oboje ucestvuju u pravljenju deteta, oboje snose podjednako odgovornost prema detetu, partneru, sebi...
 
Pitanje je za zene.Koji je najkraci period u kom ste promenuli partnera u sexu.Da li ste imali frku zbog eventualne trudnoce,jer bi otac deteta bio nepoznat.Imaju li zene vecu odgovrnost u tom slucaju,moralnu,i svaku drugu prema ocu..prema detetu.

čekaj mislis na vremenski razmakizmeđu 2 sexa (ulaza) sa različitim muškarcima? pa ne štopiram vreme al da kažemo tipa nekoliko sati.. msm ono...kaka trudnoća... po pitanju morala moja politika je "zbog lažnog morala ispadaš budala"
 
Pitanje je za zene.Koji je najkraci period u kom ste promenuli partnera u sexu.Da li ste imali frku zbog eventualne trudnoce,jer bi otac deteta bio nepoznat.Imaju li zene vecu odgovrnost u tom slucaju,moralnu,i svaku drugu prema ocu..prema detetu.

6h....ne...jer bih u svakom slučaju ja bila jedini roditelj tom detetu......davalac sperme krajnje nepoznat i nebitan....mada to i nije bila opcija....koristili smo zaštitu i tako to...xD
 

Back
Top