napad albanske paravojne formacije nad makedonsku policiju

Хвала на подршку али ипак мој деда се звао Лазар а не зајко кокорајко,елвис из Шутке или како год.И служио у Српску војску на Ѓавато.Нормално не по своју вољу.

A sta se to mene tice??? :dontunderstand:
Kao da ja tebi pisem sad da se moj deda zvao Marko i da je poginuo na albanskoj granici i da je isao braniti Makedoniju naravno svojom voljom.
 
Не провоцирај.Колико смо пута само разговарали о томе.Што је Србија лоше видела од Македоније?Хајде сад да не почињемо из почетка.Лепо те је питала земљакина шта сте ви и кога сте изгласали и чиме сте помогли толико нама?Признали сте нас под уставном именом?Јел то?

Признали сте самосталност Косова - супротно међународном праву, пријатељство да оставимо по страни!
 
brate tu mozes da lazes srbe jel neznaju
albanske deca uce makeodnski od cetvrti razred a to je od 14 godina
ja znam slucajeva gde albanci zive u centru skopja a ne pricaju makeodnski
pa lider albanske stranke u vlasti do dan danas ne prica vas takozavni jezik
Ali Ahmeti prica li ajde reci?
molimte nemoj da lazes

Ја нисам лажов.Ако сам рекао да су ми помогла деца од 6 година то је истина.Иначе ја радим у средину која је чисто Албанска.А дали говори Али Ахмети Македонски или не мене боли к...ц.
 
napad na pravoslevno groblje u selo Slatino-zapadnu makedoniju

97AEBD40A383714A9269879A795F4774.jpg
 
A sta se to mene tice??? :dontunderstand:
Kao da ja tebi pisem sad da se moj deda zvao Marko i da je poginuo na albanskoj granici i da je isao braniti Makedoniju naravno svojom voljom.

Знам да те се не тиче али ја твог деда нисам прекрстио у Зајка кокорајка или Рамче из шутке.
 
Шта смо лоше урадили црногорцима и њима да би нам овако вратили?

Sta ti tacno nisi razumeo u ,,Ako govorimo o obicnim ljudima, o narodu..."

Vlade me ne zanimaju.

To su marionete, kao i ovi nasi i tu drugi vuku konce, a ne narod, plus sto kod njih Albanci igraju vaznu ulogu u politickom zivotu i stalno zveckaju oruzjem.

Mene zanimaju obicni ljudi.

Jer moze Josipovic Tadica da ugosti kao grofa, ali ako ti kao pojedinac ne smes u Hrvatskoj da parkiras auto sa srpskim tablicama, onda dzaba ta vestacka bliskost drzavnih zvanicnika.
 
Знам да те се не тиче али ја твог деда нисам прекрстио у Зајка кокорајка или Рамче из шутке.

E sad si neposten. Ja nisam znala ni predpostavila da govoris o svom djedu jer znas da ni slucajno ne bih vredjala. Zapoceli smo komunikaciju saljivo, kao sto obicno i cinimo i nisam primetila da si presao na neki ozbiljniji ton diskusije. Oprosti na recima koje sam uputila ali zaista nisam znala da ozbiljno pises i ozbiljno se dotices teme o herojima.

ps Heroj ne moze biti niko ko je na silu odveden u rat pa bio ko bio. Borac da ali heroj nikako.
 
Znam, ali kazem da to isto vazi za narod i za vladu Makedonije.

Ne, ne vazi.
Makedonci godinama biraju one koji rade na tudju u ovom slucaju nasu srpsku stetu a mi godinama biramo one koji rade u svaciju korist pa i makedonsku a samo na sopstvenu stetu.
razlika je ogromna.

Na forumu samo naci ces skoro pola ucesnika Srba koji ce otvoreno osuditi rad i odluke srpske vlade.
Koliko je Makedonaca osudilo odluku svoje vlade o priznanju Kosova? Nagradili su ih ponovnim izborom.
Toliko o dobrom prijateljskom makedonskom narodu kojem je eto neprijateljska losa vlast pala s neba pravo u skupstinu.
 
E sad si neposten. Ja nisam znala ni predpostavila da govoris o svom djedu jer znas da ni slucajno ne bih vredjala. Zapoceli smo komunikaciju saljivo, kao sto obicno i cinimo i nisam primetila da si presao na neki ozbiljniji ton diskusije. Oprosti na recima koje sam uputila ali zaista nisam znala da ozbiljno pises i ozbiljno se dotices teme o herojima.

ps Heroj ne moze biti niko ko je na silu odveden u rat pa bio ko bio. Borac da ali heroj nikako.


Па сад херојство и заслуге увек припадају онима који имају вече чинове.Али за мале људе њихови хероји су синови који су пали на ратиштима незнајучи ни дан данас за шта и за кога су се борили.Њихове слике се и данас налазе на зидовима старе куче у Мариово нормално у Српским или Бугарским униформама.
 
Ne, ne vazi.
Makedonci godinama biraju one koji rade na tudju u ovom slucaju nasu srpsku stetu a mi godinama biramo one koji rade u svaciju korist pa i makedonsku a samo na sopstvenu stetu.
razlika je ogromna.

Na forumu samo naci ces skoro pola ucesnika Srba koji ce otvoreno osuditi rad i odluke srpske vlade.
Koliko je Makedonaca osudilo odluku svoje vlade o priznanju Kosova? Nagradili su ih ponovnim izborom.
Toliko o dobrom prijateljskom makedonskom narodu kojem je eto neprijateljska losa vlast pala s neba pravo u skupstinu.

Pitaj Makedonce, sta misle o prizananju.
Kako imam dosta kontakta sa Makedoncima, ne poznajem ni jednog koji ne osudjuje to priznanje.
 
Pitaj Makedonce, sta misle o prizananju.
Kako imam dosta kontakta sa Makedoncima, ne poznajem ni jednog koji ne osudjuje to priznanje.

draga moja u makedonski parlement 119 od 120 poslanika su glasali ZA
i opozicija i vlast


tebi ostaje da se tesis to sto vecina makeodnaca necu da priznaju kosovo
veruj da 70% od te koji su bili protiv priznanja kosovo je zbog to sto znaju sta njih ceka i da kosovo samo napravice albance jos fanaticnije
 
Ne, ne vazi.
Makedonci godinama biraju one koji rade na tudju u ovom slucaju nasu srpsku stetu a mi godinama biramo one koji rade u svaciju korist pa i makedonsku a samo na sopstvenu stetu.
razlika je ogromna.

Na forumu samo naci ces skoro pola ucesnika Srba koji ce otvoreno osuditi rad i odluke srpske vlade.
Koliko je Makedonaca osudilo odluku svoje vlade o priznanju Kosova? Nagradili su ih ponovnim izborom.
Toliko o dobrom prijateljskom makedonskom narodu kojem je eto neprijateljska losa vlast pala s neba pravo u skupstinu.


Слушај хајде нек ти буде опет почињеш.Заборавила си неке ствари о којима сам ти причао.Овде ја завршавам разговор јер ето толико од Македонском пријатељском народу можеш очекивати.
 
draga moja u makedonski parlement 119 od 120 poslanika su glasali ZA
i opozicija i vlast


tebi ostaje da se tesis to sto vecina makeodnaca necu da priznaju kosovo
veruj da 70% od te koji su bili protiv priznanja kosovo je zbog to sto znaju sta njih ceka i da kosovo samo napravice albance jos fanaticnije

Ma jok bre oni vole Bugare i svi su Bugarasi! :zcepanje::rotf::zcepanje:
 
jel pamtis kad Tajvan vam obecao 1 milijardu dolara ako ga priznate
vi ste ga priznali i Kina povukla svog ambasadora a Tajvan vas zajebao pa posle ste se izvinjavali Kinom:hahaha:

da niste vi iz BJRM , balkan bi bio dosadan:mrgreen::hahaha::rotf:

Али зато циркузанти из Балгарске и њихови подлизурковци у Македонију су ту да се посоли нешто ако треба.:hahaha:
 

Back
Top