Internati u Beogradu

Anna95

Početnik
Poruka
9
Upomoc!!!!!!!!!!!
Zelim da upisem neku ekonomsku u Beogradu ali mi je problem stanovanje (zato sto dolazim iz unutrasnjosti).
Pa sam razmisljala o internatima..
Da li neko zivi tamo?Moze li da mi objasni kakvi su uslovi,i gde se mogu naci internati?
Trazila sam po netu,ali nigde ne mogu da pronadjem...
Da li se ona nalaze u sklopu skole,ili...???
 
Upomoc!!!!!!!!!!!
Zelim da upisem neku ekonomsku u Beogradu ali mi je problem stanovanje (zato sto dolazim iz unutrasnjosti).
Pa sam razmisljala o internatima..
Da li neko zivi tamo?Moze li da mi objasni kakvi su uslovi,i gde se mogu naci internati?
Trazila sam po netu,ali nigde ne mogu da pronadjem...
Da li se ona nalaze u sklopu skole,ili...???

imaš u zemunu ekonomsku sa domom koji se nalazi u sklopu škole... a što se uslova tiče..

najbolji... prošle godine u potpunosti renovirano...:mrgreen:

ako nađem sajt škole... pišem...:D
 
Upomoc!!!!!!!!!!!
Zelim da upisem neku ekonomsku u Beogradu ali mi je problem stanovanje (zato sto dolazim iz unutrasnjosti).
Pa sam razmisljala o internatima..
Da li neko zivi tamo?Moze li da mi objasni kakvi su uslovi,i gde se mogu naci internati?
Trazila sam po netu,ali nigde ne mogu da pronadjem...
Da li se ona nalaze u sklopu skole,ili...???

ni-nu-ni-nu-ni-nu
 
Ne postoje internati,znas li ti sta je internat uopste?
Postoje domovi za ucenike srednjih skola,ima ih jedno desetak u Beogradu. Neke skole imaju svoje domove (e to je internat),al one su u manjini ( PTT,Zeleznicka,Geodetska,Vojna i to je to),ostali se snalaze.
Sta ce ti skola u Beogradu? Mogu da se kladim da je kod tebe petostruko lakse nego u ekonomskim u Beogradu (znam jer ja idem u takvu).
A ti u internatu su ograniceni kao u zatvoru. Mogu da ostanu uvece do 11 posle ne moze. Njih 4 zivi u sobi od 10 kvadrata.
 
Зна ли неко какав је интернат Војне Академије?


Није да сам нешто гадљив или чистунац али ме занима.

Moj brat je ziveo tu za vreme skolovanja. Nalazi se bas preko puta stadiona JNA,gde i imaju fizicko na pomocnom stadionu.
Internat kao internat,nije los,malo zastareo (kao i citava vojska) al dobro sluzi nameni.
 
Na domove sam mislila, moja greška.
To za dom/školu u BG-u/šta god, nije još odlučeno, samo se raspitujem. :D Mada svugde vidim pozitivne komentare (barem što se tiče Jelice i ne znam još kog doma), reko' da vidim šta se ovde misli o tome.
 
postoji vishe domova u Beogradu, neki od mojih ortaka su celu srednju zavrshili zhiveci u domu, iz njihovog iskustva - uslovi za zhivot su dobri, hrana je dobra. Tako da, raspitaj se malo i pogledaj po internetu, naci cesh vishe informacija.
 
Ne postoje internati,znas li ti sta je internat uopste?
Postoje domovi za ucenike srednjih skola,ima ih jedno desetak u Beogradu. Neke skole imaju svoje domove (e to je internat),al one su u manjini ( PTT,Zeleznicka,Geodetska,Vojna i to je to),ostali se snalaze.
Sta ce ti skola u Beogradu? Mogu da se kladim da je kod tebe petostruko lakse nego u ekonomskim u Beogradu (znam jer ja idem u takvu).
A ti u internatu su ograniceni kao u zatvoru. Mogu da ostanu uvece do 11 posle ne moze. Njih 4 zivi u sobi od 10 kvadrata.
Ali ne ides u "njegovu" .

Kiselo grozdje :aha:
 

Back
Top