Naše uspomene........

M-heart-J

Veoma poznat
Poruka
11.831
Dakle, ja bih da se na ovoj temi piše o vašim lepim, a i ružnim uspmenama iz života...

O nečemu čega ćete se uvek sećati, hteli vi to ili ne.. .:mrgreen:

Možda vam je nešto tada bilo grozno, a sada se baš smejete tome...:D

DakleM, izvol'te...:p
 
Ima i lepih i ruznih, o ruznima sad ne bih...

Elem, tad mi je bilo grozno kad se samo setim...:zcepanje: U prvom razredu na prvoj rekreativnoj jedan kreten iz odeljenja se ispovracao na mene... xD I to, dobio kesu, a ja bila na sedistu pored koga se prolazi... I on stao tu i umesto da povraca u kesu, on izvrne onu kesu naopacke i sve na mene se sruci... :sad2: Jos ja imala zavezan rep a neka sargarepa na krajevima se zalepila...:rotf: Znaci, fuuuuj...To cu pamtiti i sa 80 godina...:dash:

Kad se setim jos nekih situacija, pisacu...:p
 
uuu... vama su baš loše uspomene kad ne volite da ih se prisećate... :mrgreen:

@dale92

Ja, takođe... npr. dok sam još živela u Batajnici (imala sam oko 4 godine) sam gledala mamu kako

zakucava ekser u zid i ja ustela isti da zakucavam sa gumenim čekićem u utičnicu... :lol:

Kako me je tada struja drmnula... uf... :aha:
 
uuu... vama su baš loše uspomene kad ne volite da ih se prisećate... :mrgreen:

@dale92

Ja, takođe... npr. dok sam još živela u Batajnici (imala sam oko 4 godine) sam gledala mamu kako

zakucava ekser u zid i ja ustela isti da zakucavam sa gumenim čekićem u utičnicu... :lol:

Kako me je tada struja drmnula... uf... :aha:

loooooooooooooool :D:D

inace ja sam stvarno kao mali imao mnogo takvih situacija, pa cak i malo kad sam porastao, do prve srednje, neki put i sad imam neke fix ideje....:D:D i svaki delic zivota mog ima neku svoju pricu, i kad gledam slike kad sam bas mali do danas, secam se svega i bude mi milo....:D
 

Back
Top