PROFESIONALNOST srpske autoindustrije...

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
moje tvrdnje da srbija nije u stanju da parira velikim autoimdustrijama se jos jednom potvrdila...prijatelj mi je na kredit kupio punta dizel sa kompletnom opremom...i zamislite vrata vozaca su u drugoj boji od ostatka auta...auto kuca mu je obecala da uzme auto da bi ostvario sajamski popust od 5% a da ce da mu posle sajma zameniti vrata...posle sajma su uzeli auto i umesto zamene vrata--prespricali su postojeca...i gle cuda --opet ne u istu boju..sludjenom coveku nude da ih ponovno prespricaju...zamislite nov auto sa trecom farbom...bas profesionalno...predlozio sam mu da pozove sve novinare u srbiji i dokaze zastavinu i fiatovu profesionalnu etiku...zamisljam samo sta bih ja bio sve u stanju uraditi da sam na njegovom mestu...A VI..???
 
moje tvrdnje da srbija nije u stanju da parira velikim autoimdustrijama se jos jednom potvrdila...prijatelj mi je na kredit kupio punta dizel sa kompletnom opremom...i zamislite vrata vozaca su u drugoj boji od ostatka auta...auto kuca mu je obecala da uzme auto da bi ostvario sajamski popust od 5% a da ce da mu posle sajma zameniti vrata...posle sajma su uzeli auto i umesto zamene vrata--prespricali su postojeca...i gle cuda --opet ne u istu boju..sludjenom coveku nude da ih ponovno prespricaju...zamislite nov auto sa trecom farbom...bas profesionalno...predlozio sam mu da pozove sve novinare u srbiji i dokaze zastavinu i fiatovu profesionalnu etiku...zamisljam samo sta bih ja bio sve u stanju uraditi da sam na njegovom mestu...A VI..???

Pa zar nije gledao auto kada ga je kupovao???
Mislim , imaju oni ideje , ne da nemaju.............................pogon na sva chetiri blatobrana :mrgreen:
 
zamisljam samo sta bih ja bio sve u stanju uraditi da sam na njegovom mestu...A VI..???
Prvo i osnovno..
Ne bi sebi dopustio da kupujem auto te vrste
Drugo, kako kupljen tako isporucen.
Trece, nije bilo dovoljno jednom, nego covjek uzme auto ponovo i nakon prve reklamacije..

Naravoucenije..
Ako ne mozete da kupite auto NOVO za svoje pare, onda uzmite sta vam se da..

Pokaj se
:pop:
 
da ali zato pretice kao zmaj..
2r56oeh.jpg
 
Која је боја возила, а која је боја врата ?
Нек га изложи Сунцу и кад боја матира има да се уједначи.:mrgreen:
Не видим друго решење.

navodno treba da ih vozi ponovno na spricanje...i da ova sad boja se na suncu izrazito poznaje da se razlikuje od ostatka auta...to mi je naglasio...
eto sta se dobije kad se politicari bave ekonomijom...a veliki znak pitanja koliki su i politicari...
 
navodno treba da ih vozi ponovno na spricanje...i da ova sad boja se na suncu izrazito poznaje da se razlikuje od ostatka auta...to mi je naglasio...
eto sta se dobije kad se politicari bave ekonomijom...a veliki znak pitanja koliki su i politicari...
Добро је да га не изложи граду (временској непогоди) јел ће деца моћи кликере да играју на хауби.
 
njikad necu da zaboravim kad mi burazer dosao u posetu u izraelu pa smo rentali karu i ja hteo da ustedim pa smo uzeli fijat punto. kolko sam se uhvatio za retrovizor tolko mi ostao u ruci pa sam ga lepio sa superlepak posle.
original zabarski bio. mosh misliti kakva je tek kopija

meni je fiat tempra ( karavan ) spasla život, jer se nije prevrnula u odsudnom času sulude vožnje
 
moje tvrdnje da srbija nije u stanju da parira velikim autoimdustrijama se jos jednom potvrdila...prijatelj mi je na kredit kupio punta dizel sa kompletnom opremom...i zamislite vrata vozaca su u drugoj boji od ostatka auta...auto kuca mu je obecala da uzme auto da bi ostvario sajamski popust od 5% a da ce da mu posle sajma zameniti vrata...posle sajma su uzeli auto i umesto zamene vrata--prespricali su postojeca...i gle cuda --opet ne u istu boju..sludjenom coveku nude da ih ponovno prespricaju...zamislite nov auto sa trecom farbom...bas profesionalno...predlozio sam mu da pozove sve novinare u srbiji i dokaze zastavinu i fiatovu profesionalnu etiku...zamisljam samo sta bih ja bio sve u stanju uraditi da sam na njegovom mestu...A VI..???

Ko ga j... kad kupuje zastavu / fiata. :kafa: Kakva plata - takva vrata, stara predratna izreka zastavinih radnika.
 

Back
Top