Kako izbeci kaznu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Danas na Savskom mostu sam se nagnuo da gledam ribe i kako sam vidio jednu ribu krenuo sam se skroz nagnuti i tako su mi se jaja prevagnula i pljusnula u vodu, sto znaci da sam zaprskao sve ljude u krugu 400 metara. Naravno dok sam ih izvukao van to je bas dugo trajalo, tako da nisam uspio pobeci.
Dosla je policija i napisala mi kaznu za takvo ponasanje.

Sad me zanima kad bi zene glasale da su im tako velika jaja ustvari donela blagostanje i srecu (znate ono kao kad muski gledaju zenama u sise pa im to produzava zivot) da li bi se ja izvukao te kazne?
 
sinnke, gledaj vamo.

pendulum.gif
 
Danas na Savskom mostu sam se nagnuo da gledam ribe i kako sam vidio jednu ribu krenuo sam se skroz nagnuti i tako su mi se jaja prevagnula i pljusnula u vodu, sto znaci da sam zaprskao sve ljude u krugu 400 metara. Naravno dok sam ih izvukao van to je bas dugo trajalo, tako da nisam uspio pobeci.
Dosla je policija i napisala mi kaznu za takvo ponasanje.

Sad me zanima kad bi zene glasale da su im tako velika jaja ustvari donela blagostanje i srecu (znate ono kao kad muski gledaju zenama u sise pa im to produzava zivot) da li bi se ja izvukao te kazne?

Sinnke, imas li ti ***** ili samo jaja?:D Svaka tema ti o jajima:dontunderstand:
 
Danas na Savskom mostu sam se nagnuo da gledam ribe i kako sam vidio jednu ribu krenuo sam se skroz nagnuti i tako su mi se jaja prevagnula i pljusnula u vodu, sto znaci da sam zaprskao sve ljude u krugu 400 metara. Naravno dok sam ih izvukao van to je bas dugo trajalo, tako da nisam uspio pobeci.
Dosla je policija i napisala mi kaznu za takvo ponasanje.

Sad me zanima kad bi zene glasale da su im tako velika jaja ustvari donela blagostanje i srecu (znate ono kao kad muski gledaju zenama u sise pa im to produzava zivot) da li bi se ja izvukao te kazne?

Ćuti dobro si proš'o s tolikim jajima mog'o je i dve kazne da ti napiše.:kafa:.. za remećenje javnog reda i mira i za unošnje panike da je cunami raspizdio posred Save.:zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top