Simulacija katastrofe

Dobro veče.
Kako ste?
Palo mi na pamet nešto.

Zamsilite da od sutra 3. Maja 2010 sve (mi) žene na svetu rešimo da (vama) muškarcima ne damo narednih godinu dana. Nikako. Nema ustupka. Nema presedana.

Kako bi izgledao svet 04.Maja 2011 izjutra ?
Da li bi bio neradni dan u celom svetu ?
Na čijoj strani bi bilo više ludjih ?


sve vas :heart:
vaša chee.

.......bilo bi nedostatak piva i kokica i svetsko prvenstvo mora da traje 8 meseci .............:hahaha::rotf:
 
Dobro veče.
Kako ste?
Palo mi na pamet nešto.

Zamsilite da od sutra 3. Maja 2010 sve (mi) žene na svetu rešimo da (vama) muškarcima ne damo narednih godinu dana. Nikako. Nema ustupka. Nema presedana.

Kako bi izgledao svet 04.Maja 2011 izjutra ?
Da li bi bio neradni dan u celom svetu ?
Na čijoj strani bi bilo više ludjih ?


sve vas :heart:
vaša chee.

....inache mislim da je zena bez k.......... kao nuklearna bomba kod talibana ,gledam juche miru a.p. u abu dabiju i pita ona nekog arapina da li ima samo jednu ili vishe zena ,na to joj arapin odgovara ".....jedna zena je glavobolja a vishe njih katastrofa.....".............
 
uopšte nisam zadovoljna.
ozbiljno.
pretpostavka jednogodišnje neje.bice ovde nikoga nije užasnula, što je poražavajuće.
džabe se krijete iza tog stava da vam je nezamislivo :mrgreen: , vidiiim vas.
odoh da spavam.
sutra možda postavim temu neje.bači svih zemalja ujedinite se.
a možda i ne postavim.
laku noć, nisam ja 3oki da odlazim dva sata...


ljubac svima :heart:
 
uopšte nisam zadovoljna.
ozbiljno.
pretpostavka jednogodišnje neje.bice ovde nikoga nije užasnula, što je poražavajuće.
džabe se krijete iza tog stava da vam je nezamislivo :mrgreen: , vidiiim vas.
odoh da spavam.
sutra možda postavim temu neje.bači svih zemalja ujedinite se.
a možda i ne postavim.
laku noć, nisam ja 3oki da odlazim dva sata...


ljubac svima :heart:

...jel zelish neshto mozda da nam kazesh ...........:think:
 
Obzirom da zene drze tajnu zivota u svojim rukama , verujem da bi bilo zaista strasno . 2011 , imala bi ogroman broj drkadzija i nezanimljivih muskaraca , i 3 milijarde nesrecnih zena .
Cak ni onaj blagi eksperminet , sa tzv. zenskim pravima , doneo je neverovatnu nesrecu zenama . Ovo bi ih dotuklo .
 
Poslednja izmena:
Dobro veče.
Kako ste?
Palo mi na pamet nešto.

Zamsilite da od sutra 3. Maja 2010 sve (mi) žene na svetu rešimo da (vama) muškarcima ne damo narednih godinu dana. Nikako. Nema ustupka. Nema presedana.

Kako bi izgledao svet 04.Maja 2011 izjutra ?
Da li bi bio neradni dan u celom svetu ?
Na čijoj strani bi bilo više ludjih ?


sve vas :heart:
vaša chee.

Ej sve vise sam siguran da vi zene niste ciste...Odakle ti pada na pamet tako nesto? ZASTO BRE?!
 
Dobro veče.
Kako ste?
Palo mi na pamet nešto.

Zamsilite da od sutra 3. Maja 2010 sve (mi) žene na svetu rešimo da (vama) muškarcima ne damo narednih godinu dana. Nikako. Nema ustupka. Nema presedana.

Kako bi izgledao svet 04.Maja 2011 izjutra ?
paa...izgledao bi lepo,barem meni...kapiram da bih konacno usao na Forbes List,t.j. bio bih pun ca$ha,jer ono...konacno bi moj patent zaziveo na globalnom nivou...mozda se neki secaju...Digitalna rukavica za mastubaciju
:per:
 

Back
Top