udate zene placaju seks sa zenama

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Nedavno sam pratila jednu emisiju na nemakom tv-u koja se bavi cinjenicom da sve vise zena odlaze kod zena (prostitutke) na seks. Jedna zena je rekla da eto ne kupuje cipele kao neke ali voli sebi da priusti seks sa zenom sto i cini svako dva mjeseca! Nastavlja da muzu i djeci smisli neki termin gde je odsutna par sati i da je ne cekaju jer nema pojma kolko ce trajati.

:think:

Dodaje da njen muz za te njene fantazije i odlaske nezna i da bi to za njega bilo totalno neshvatljivo. :think:

Mene sad zanima da li je to varanje? Jeli gore kad supruga prevari muzha sa zenom ili mushkarcem? ili je to jedno te isto? a mozda to i nije varanje? :think: ona ima potrebu koju on ne mozhe da zadovolji stim ona odlazi gde ce da odabere crnku ili smedjokosu plati itd. to je cista ekonomija............

Dugo o tome razmisljam al nikako da sama dodjem do zakljucka
 
Nedavno sam pratila jednu emisiju na nemakom tv-u koja se bavi cinjenicom da sve vise zena odlaze kod zena (prostitutke) na seks. Jedna zena je rekla da eto ne kupuje cipele kao neke ali voli sebi da priusti seks sa zenom sto i cini svako dva mjeseca! Nastavlja da muzu i djeci smisli neki termin gde je odsutna par sati i da je ne cekaju jer nema pojma kolko ce trajati.

:think:

Dodaje da njen muz za te njene fantazije i odlaske nezna i da bi to za njega bilo totalno neshvatljivo. :think:

Mene sad zanima da li je to varanje? Jeli gore kad supruga prevari muzha sa zenom ili mushkarcem? ili je to jedno te isto? a mozda to i nije varanje? :think: ona ima potrebu koju on ne mozhe da zadovolji stim ona odlazi gde ce da odabere crnku ili smedjokosu plati itd. to je cista ekonomija............

Dugo o tome razmisljam al nikako da sama dodjem do zakljucka
Baš zanimljiva tema za razmišljanje:think::lol:
 
Varanje je varanje - totalno je nebitno sa kim ;) Ako osoba ne poštuje instituciju braka i odluči se na izlet sa strane totalno je nevažno da li ima aferu sa muškarcem, ženom ili nečim između :D

Jedino mi nije jasno što plaćaju, toga barem ima za džabe svuda :lol:



izvini tvoj komentar tek sad vidjoh:)

joj joj sad se meni tu javlja josh koje pitanje...........

recimo cojek i zena ljudsko bice nikad ne prestaje da "ide dalje" raste nadogradjuje se itd. Ona nije uishla u brak sa tim fantazijama vec je negde pred klimaks otkrila to mashtarenje i jednog dana po principu "skoci pa se naloci" priustila sebi taj izlet!

zena nije bolesna naime zdrava je otkrila je sta hoce sta joj godi priznala sebi! Mogla je sad da ne prizna i da nastavi sa tim filmom u glavi sto bi recimo bila borba!

...........
 
Nije isto, on nju vara sa zenom, ona vara njega sa zenom, pride jos i placa, sto znaci nisu ukljucena osecanja..... :roll:
Moze da iskoristi svako tipicno musko opravdanje :mrgreen:
Samo....... :think:......... sta to zena moze da joj pruzi a muskarac ne moze........
Valjda je obrnuto :confused:
A...... ima li razlike, ako bi on placao za sex njemu.......... ili je to isto........a nije varanje .........ili mozda jeste.....
 
Pa super je to ali je red da obavesti drugu osobu u tom braku pa ili da teraju dalje ili da se rastaju. Niko ženi ne brani da uživa kako god želi ali je jadno da nešto krije od druge strane ako je već u braku ;)

da izvinesh brak je prevazidjena institucija nekad davno u doba kad je brak dizan do nebesa narod je ziveo maksimalno do ceterespete godine i tad se vec vazijo kad mator! danas zivimo do 80+! Ako uopshte iko ima ikakvu korist od institucije braka onda je to Drzhava koja te drzhi poput taoca, teze je izadji iz njega nego uniCi:lol:

al to je druga tema!

Ako brak kod te zene funkcionise zasto bi ona prodavala kucu trzala djecu i muza bacila u totalni bedak?

To rade osobe koje upadnu u neku igru "izlet" pa ih tishti i pece savjet i tad oni saopste partneru sve NE zbog bracnog druga vec iz cistog egoizma da sebi olakshaju!
 
da izvinesh brak je prevazidjena institucija nekad davno u doba kad je brak dizan do nebesa narod je ziveo maksimalno do ceterespete godine i tad se vec vazijo kad mator! danas zivimo do 80+! Ako uopshte iko ima ikakvu korist od institucije braka onda je to Drzhava koja te drzhi poput taoca, teze je izadji iz njega nego uniCi:lol:


nisam znao da brak utice na duzinu zivota ,bas zanivljivo :think:
 
Nije isto, on nju vara sa zenom, ona vara njega sa zenom, pride jos i placa, sto znaci nisu ukljucena osecanja..... :roll:
Moze da iskoristi svako tipicno musko opravdanje :mrgreen:
Samo....... :think:......... sta to zena moze da joj pruzi a muskarac ne moze........
Valjda je obrnuto :confused:
A...... ima li razlike, ako bi on placao za sex njemu.......... ili je to isto........a nije varanje .........ili mozda jeste.....


:think:

a jel?

a shta ono bi rijec biseksualan/na? nemoj samo reci da je to bolest
 
To sto ne shvatam ne znaci da osudjujem, da se zna.
Istina je da ne razumem biseksualnost.
A rec je, kao i bilo koja druga, izmisljaju se nove, za svaku novinu, demokratsko drustvo.....koje jos uvek ratuje.....ali to je druga tema........
Nijedan covek nema indenticno misljenje sa drugim covekom. A ta gospodja......kao i svi.......ubedimo sebe da je nas nacin ramisljanja ispravan...... tako i ona, mozda smatra da joj je isto kao da ide na masazu....priusti uzitak sebi........ Ono sto je njoj uzitak, meni nije........ Zasto tu informaciju ne zadrzi za sebe, u datoj situaciji?
 
Zasto ne nadje kompromis?
vampire_threesome--large-msg-11857021161.jpg
 
mozda obrnuto duzina zivota utice na brak i za koju godinu to ce postati prica karakteristike "steven kinga" i mladi ce se groziti kad za to cuju i totalno ce postati de mode ulaziti u brak!

;)

Ne verujem preterano u to, brak kao drustvena institucija ima dugu tradiciju,a i sigurno varanje u braku ljudima koji to rade biva "sladje" nego izvan njega,samo u emocionalnoj vezi.Nije isto znam iz tudjeg iskustva :confused:
 
Nedavno sam pratila jednu emisiju na nemakom tv-u koja se bavi cinjenicom da sve vise zena odlaze kod zena (prostitutke) na seks. Jedna zena je rekla da eto ne kupuje cipele kao neke ali voli sebi da priusti seks sa zenom sto i cini svako dva mjeseca! Nastavlja da muzu i djeci smisli neki termin gde je odsutna par sati i da je ne cekaju jer nema pojma kolko ce trajati.

:think:

Dodaje da njen muz za te njene fantazije i odlaske nezna i da bi to za njega bilo totalno neshvatljivo. :think:

Mene sad zanima da li je to varanje? Jeli gore kad supruga prevari muzha sa zenom ili mushkarcem? ili je to jedno te isto? a mozda to i nije varanje? :think: ona ima potrebu koju on ne mozhe da zadovolji stim ona odlazi gde ce da odabere crnku ili smedjokosu plati itd. to je cista ekonomija............

Dugo o tome razmisljam al nikako da sama dodjem do zakljucka

A da li je prevara kad udata žena konzumira sladoled? Ima i tu lizanja, zar ne?
 

Back
Top