NLO naslikan na freskama manastira na Kosovu!

Da, ovo nije novo, slika se nalazi na mnogo mesta (mislim po sajtovima i filmovima koji propagiraju ideju da svemirci postoje). Stvarno je zanimljivo, tim vise sto se nalazi na crkvenoj fresci.

Ali ono sto sam sad prvi put uocio je recimo interesantno - da li i vama deluje da "letac" na desnoj strani izgleda malo drugacije od onog na levoj strani, kao i da kao da desni bezi od levog i okrece se da vidi gde se on nalazi?
Uz to, kao da je desni uplasen a levi ljut.
Plus, koza im je druge boje, kao i lice i kosa. Desni ima mrku boju koze, velik nos i cudne oci, kao i dugu kosu. Levi ima normalnije lice, frizuru koju bih nazvao "rimskom" i bele je boje koze. Ali primetite kako izgledaju laktovi kod levog "letaca" - imaju nekakve kolutove, kao da nisu bas prirodni. A desni ima "normalne" ruke.

Da li mozda neki "bozji andjeo" (levi letac) juri "demona" (desni letac)? (uloge dodeljene cisto na bazi boje koze, moze se lepo uklopiti i prica o raznim naprednim rasama/bicima koja ratuju na nebesima a i na/pod zemljom... nisam pomenuo reptile :] )
 
Sta bi ovo trebalo da znaci?
Sta mislite o ovome?
Stvarno bizarno i misteriozno indeed...


Ima mnogo teorija.Nemoguće je da nema života u svemiru.Jednom su to pričali i na Pinku.

Sta je tu cudno?I u egiptu imas takvih stvari,uh u stvari ima ih svugde.:think:
Ima neka teorija da je Isus bio vanzemaljac vrste kojima je normalno da vaskrsnu.
Ali to je opet tema koja ukljucuje i drakonce i gmizavce itd...:)

Verovatno ima mnogo teorija i na tu temu.Ja sam čuo priču kako je Isus bio običan čovek koji je stvarno žrtvovan da bi vanzemaljci stvorili novu religiju i da su CIA-i pokazali hologram tog istinitog događaja.
 
scan0001bz.jpg

Zadnje dve slike...
 
Poslednja izmena:

Back
Top