Je l to kul?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Ebati se bez emocija?

Stičem utisak da mnogi (odrasli) ljudi ovde na forumu misle da su kul ako to naglase. Pa možda i jeste kul, kakvo je vaše mišljenje?
 
To je relativno. Da li je seks bez emocija kul ili ne.
Iako se ovde i strast spominje kao emocija, verujem da "seks bez emocija" treba shvatiti kao seks bez osecanja privrzenosti partneru, bez zaljubljenosti ili ljubavi.
Da, da, ima ljudi koji misle da je bas strava in i kul samo se tucati bez emocionalnog ulaganja.
I onda si opak frajer i opasna riba. Ti si jak i dobijas sve sto zelis. Imun si na patnju, ljubavnu bol (uglavnom, ponekad mozda dozvolis da neka izuzetna osoba ipak udje malo dublje u tvoj zivot).

Ne mislim da je to kul. Ne mislim ni da nije. Ko tako voli, kome je tako lepo, pa boze moj...

No, mozda i jeste kul, ako se pogleda iz drugog ugla. Vidite, svaka stvar moze da nam se ucini drugacijom ako je pogledamo sa neke druge pozicije.
Sta znaci COOL?
Hladno, el da?
Opusteno, nemarno, hladno.

Naravno, ta rec je dobila pozitivnu konotaciju, cime se valjda porucuje da je dobro biti hladne glave, ne opterecivati se nicim...

Ali ako posmatramo prvo znacenje, COOL je hladno, a seks bez emocija se onda moze opisati kao kul.

Kul.
 

Back
Top