Shta je za vas ljubav?

Khaleena

Početnik
Banovan
Poruka
40
Shta je za tinejdzere ljubav? kako je definishete?

za mene je ljubav...opsesija.
kad ne mozete jedno bez drugog,hteli vi to ili ne.
kad ti je u glavi i ne vadish ga,a ni on tebe
kad popizdim jer je sa drugom i zelim da ga gadjam flashama,uzmem pishtoj i ubijem i njega i nju i posle tri minuta mu grizem donju usnu i grebem
kad zelim da se svadjam da prihvati igru i svadja se samnom,just for show ali dovoljno
pametan da zna da ne treba da me shvati ozbiljno
kad je dovoljno lud da prihvati neke moje hirove,i ja cu njegove,kad hoce da u po noci da ode do keja da ustanem iz kreveta u po noci i odem sa njim,i da bude moj crni vitez koji ce da preotme kraljevinu
kad se svadjamo,da bude zestoko ali posle nekoliko minuta da budemo pribijeni uza zid i da cvilim njegovo ime,i on moje
za mene ljubav nije neshto mlako,nema srednje,nema '' pa ja cu malo da reagujem''
uvek idesh do kraja,kad volis da gines za njega,nema mlakih reakcija
kad on uspe ti sijas,kad on dozivi poraz ti se potrudis da svako oko njega dozivi poraz
jer ako on nije uspeo nece niko
i ako on nije srecan nece niko biti
da ga zelis i kad te zaboravi i zabole ga uvo za tebe ali ti ga ipak okom pratis i njegova si senka da se njemu nishta ne desi
kad mrzis i volis,kad ne mozete bez drugog,jer ljubav za mene nije ljubav ako ne boli,ako nema vatre i ako nema loma
da voli i trpi moja najruznija lica,i kad sam besna i kad sam ljubomorna i kad sam teatralna bez razloga i kad zameram a nemam zashto i kad samo bez razloga promenim raspolozenje,ali ja sam ta koja ce mu se priviti u krevet nocu i ljubiti ga i reci da ga volim,kao da nishta nije bilo,jer na kraju dana,shta god rekla uvek sam uz njega
kad je sa drugom da ga mrzim ali ipak da budem ta kojoj ce doci posle nje
da vidim sva njegova najrzunija lica i kazem ''***** to,ja ga volim''
da ga volim i
i kad me povredi, i kad je bezosecajan,i kad me zaboravi,i kad je losh prema meni,jer ga losheg ( i dobrog } volim jer ja ne volim samo lepo lice vec i gada
da me podrzi uvek cak i kad najvishe gresim jer ako nije samnom protiv mene je


i josh mnogo toga


a shta je za vas ljubav?
 
Sta je ljubav zna mozda 2 % tinejdzera.
Zaljubljenost su svi, ili skoro svi iskusili... ljubav nisu, ni izbliza... pa tako ne mogu da pricaju o ljubavi, vec samo o svojoj predstavi o ljubavi.

Tvoja predstava o ljubavi je malo preidealizovana, al' mozda to tako i treba.
 
Sta je ljubav zna mozda 2 % tinejdzera.
Zaljubljenost su svi, ili skoro svi iskusili... ljubav nisu, ni izbliza... pa tako ne mogu da pricaju o ljubavi, vec samo o svojoj predstavi o ljubavi.

Tvoja predstava o ljubavi je malo preidealizovana, al' mozda to tako i treba.

nije preidealizovana,vec nije zdrava :lol: ja imam loshe vidjenje ljubavi,ali je moje

al ja sa takva kao osoba :) kao shto sam opisala :)
 
Shta je za tinejdzere ljubav? kako je definishete?

za mene je ljubav...opsesija.
kad ne mozete jedno bez drugog,hteli vi to ili ne.
kad ti je u glavi i ne vadish ga,a ni on tebe
kad popizdim jer je sa drugom i zelim da ga gadjam flashama,uzmem pishtoj i ubijem i njega i nju i posle tri minuta mu grizem donju usnu i grebem
kad zelim da se svadjam da prihvati igru i svadja se samnom,just for show ali dovoljno
pametan da zna da ne treba da me shvati ozbiljno
kad je dovoljno lud da prihvati neke moje hirove,i ja cu njegove,kad hoce da u po noci da ode do keja da ustanem iz kreveta u po noci i odem sa njim,i da bude moj crni vitez koji ce da preotme kraljevinu
kad se svadjamo,da bude zestoko ali posle nekoliko minuta da budemo pribijeni uza zid i da cvilim njegovo ime,i on moje
za mene ljubav nije neshto mlako,nema srednje,nema '' pa ja cu malo da reagujem''
uvek idesh do kraja,kad volis da gines za njega,nema mlakih reakcija
kad on uspe ti sijas,kad on dozivi poraz ti se potrudis da svako oko njega dozivi poraz
jer ako on nije uspeo nece niko
i ako on nije srecan nece niko biti
da ga zelis i kad te zaboravi i zabole ga uvo za tebe ali ti ga ipak okom pratis i njegova si senka da se njemu nishta ne desi
kad mrzis i volis,kad ne mozete bez drugog,jer ljubav za mene nije ljubav ako ne boli,ako nema vatre i ako nema loma
da voli i trpi moja najruznija lica,i kad sam besna i kad sam ljubomorna i kad sam teatralna bez razloga i kad zameram a nemam zashto i kad samo bez razloga promenim raspolozenje,ali ja sam ta koja ce mu se priviti u krevet nocu i ljubiti ga i reci da ga volim,kao da nishta nije bilo,jer na kraju dana,shta god rekla uvek sam uz njega
kad je sa drugom da ga mrzim ali ipak da budem ta kojoj ce doci posle nje
da vidim sva njegova najrzunija lica i kazem ''***** to,ja ga volim''
da ga volim i
i kad me povredi, i kad je bezosecajan,i kad me zaboravi,i kad je losh prema meni,jer ga losheg ( i dobrog } volim jer ja ne volim samo lepo lice vec i gada
da me podrzi uvek cak i kad najvishe gresim jer ako nije samnom protiv mene je


i josh mnogo toga


a shta je za vas ljubav?

Bravooooo:)
 
ljubav je kad te boli stomak a on ode da ti kupi pomfrit i krofnu
kad u svojoj zemlji pricas drugi jezik sa svojim sunarodnicima kako se on ne bi osecao otudjeno
kad ne spavas jer moras da ucis za ispit koji je istog dana, jer nisi pre, a on ostane da ceka dok ne odes na ispit iako pada s nogu od umora
kad mu kucas poruke iako mrzis da kucas iste
kad treba da se nadjete, a on na - 10 dotrci u majici kratkih rukava jer nije mogao da ceka, a ti se zabrines sto je debil i trci u istoj

i tako..
 
Shta je za tinejdzere ljubav? kako je definishete?

za mene je ljubav...opsesija.
kad ne mozete jedno bez drugog,hteli vi to ili ne.
kad ti je u glavi i ne vadish ga,a ni on tebe
kad popizdim jer je sa drugom i zelim da ga gadjam flashama,uzmem pishtoj i ubijem i njega i nju i posle tri minuta mu grizem donju usnu i grebem
kad zelim da se svadjam da prihvati igru i svadja se samnom,just for show ali dovoljno
pametan da zna da ne treba da me shvati ozbiljno
kad je dovoljno lud da prihvati neke moje hirove,i ja cu njegove,kad hoce da u po noci da ode do keja da ustanem iz kreveta u po noci i odem sa njim,i da bude moj crni vitez koji ce da preotme kraljevinu
kad se svadjamo,da bude zestoko ali posle nekoliko minuta da budemo pribijeni uza zid i da cvilim njegovo ime,i on moje
za mene ljubav nije neshto mlako,nema srednje,nema '' pa ja cu malo da reagujem''
uvek idesh do kraja,kad volis da gines za njega,nema mlakih reakcija
kad on uspe ti sijas,kad on dozivi poraz ti se potrudis da svako oko njega dozivi poraz
jer ako on nije uspeo nece niko
i ako on nije srecan nece niko biti
da ga zelis i kad te zaboravi i zabole ga uvo za tebe ali ti ga ipak okom pratis i njegova si senka da se njemu nishta ne desi
kad mrzis i volis,kad ne mozete bez drugog,jer ljubav za mene nije ljubav ako ne boli,ako nema vatre i ako nema loma
da voli i trpi moja najruznija lica,i kad sam besna i kad sam ljubomorna i kad sam teatralna bez razloga i kad zameram a nemam zashto i kad samo bez razloga promenim raspolozenje,ali ja sam ta koja ce mu se priviti u krevet nocu i ljubiti ga i reci da ga volim,kao da nishta nije bilo,jer na kraju dana,shta god rekla uvek sam uz njega
kad je sa drugom da ga mrzim ali ipak da budem ta kojoj ce doci posle nje
da vidim sva njegova najrzunija lica i kazem ''***** to,ja ga volim''
da ga volim i
i kad me povredi, i kad je bezosecajan,i kad me zaboravi,i kad je losh prema meni,jer ga losheg ( i dobrog } volim jer ja ne volim samo lepo lice vec i gada
da me podrzi uvek cak i kad najvishe gresim jer ako nije samnom protiv mene je


i josh mnogo toga


a shta je za vas ljubav?

Pfff bzvz...
 
Shta je za tinejdzere ljubav? kako je definishete?

za mene je ljubav...opsesija.
kad ti je u glavi i ne vadish ga,a ni on tebe
kad popizdim jer je sa drugom i zelim da ga gadjam flashama,uzmem pishtoj i ubijem i njega i nju i posle tri minuta mu grizem donju usnu i grebem
kad zelim da se svadjam da prihvati igru i svadja se samnom,just for show ali dovoljno
kad se svadjamo,da bude zestoko ali posle nekoliko minuta da budemo pribijeni uza zid i da cvilim njegovo ime,i on moje
uvek idesh do kraja,kad volis da gines za njega,nema mlakih reakcija
kad on uspe ti sijas,kad on dozivi poraz ti se potrudis da svako oko njega dozivi poraz
jer ako on nije uspeo nece niko
i ako on nije srecan nece niko biti
kad mrzis i volis,kad ne mozete bez drugog,jer ljubav za mene nije ljubav ako ne boli,ako nema vatre i ako nema loma
da me podrzi uvek cak i kad najvishe gresim jer ako nije samnom protiv mene je
Zelja da se dotican poseduje i proverava do ove mere je patologija i ne podrazumeva nesto sto se zove ljubav.

Naredna stvar, tekst ti se previse vrti oko seksa najrazlicitijih sorti koje gledam u americkim filmovima devedesetih :lol: , a covek koji je spoznao sta je ljubav zna da proceni razliku izmedju pozude i ljubavi - Ljubav nije produkt animalnih nagona niti automatski da nakon sto se prebrodi neka sitna/krupna prepreka trijumfuje seksom.( pogotovo divljackim).

U zabludi si.

To sto mnogi zloupotrebljavaju "ljubav" da opravdaju svoju pozudu, ne -bas-normalnu zelju za kontrolisanjem, posesivnost i sl. upravo znaci da ljubav mahom nije sve gore navedeno.
Niti je ljubav kratkorocna hemija u mozgu. Niti treba da se zanosite da jeste.
Nije da ne bi bilo lepo da je tako, ali ljubav se desava mnogo redje, skuplja je i sumnjam da se moze onako deklarisati i uramiti.

Hvala ti na eseju, ali i ne bas.
 
Zapravo,mogu da napisem sta je prijateljska ljubav,to znam:D.
Kada joj pises 6 sastava iz engleskog,a ona za to vreme ide da se vidi sa deckom.
Kada ima razumevanja za tvoje promene raspolozenja,gundjanje i mrgodjenje.
Kada je odlazak kod zubara nesto sto se pretvara u ultimativnu zabavu,i cinjenica da ste tu,zajedno,sav deciji strah pretvara u lavinu smeha(pa cujes od zubara komentar-Nikada nisam cuo da se neko toliko smeje ovde:lol:
Kada ste toliko razlicite,da je veca razlicitot medju vama prakticno nemoguca,a to vas opet ne sprecava da savrseno razumete jedna drugu.
Kada se blamiras pred apotekarkom,trpis preke poglede i gundjanje,samo zbog nje,njene neodgovornosti i njenog niskog praga blama,a opet ti to nije ni na kraj paeti,vec samo njeno dobro.
Kada 3 dana lezite u kervetu,ne radeci bukvalno nista,a nema onog osecaja praznine i dosade.
Kada ti sedi okrenuta ledjima,bez mogucnosti da te vidi i cuje,a opet,cim ti pocnes da se smejes,pocne i ona,istim intezitetom(telepatija?:lol:)
 
Zelja da se dotican poseduje i proverava do ove mere je patologija i ne podrazumeva nesto sto se zove ljubav.

Naredna stvar, tekst ti se previse vrti oko seksa najrazlicitijih sorti koje gledam u americkim filmovima devedesetih :lol: , a covek koji je spoznao sta je ljubav zna da proceni razliku izmedju pozude i ljubavi - Ljubav nije produkt animalnih nagona niti automatski da nakon sto se prebrodi neka sitna/krupna prepreka trijumfuje seksom.( pogotovo divljackim).

U zabludi si.

To sto mnogi zloupotrebljavaju "ljubav" da opravdaju svoju pozudu, ne -bas-normalnu zelju za kontrolisanjem, posesivnost i sl. upravo znaci da ljubav mahom nije sve gore navedeno.
Niti je ljubav kratkorocna hemija u mozgu. Niti treba da se zanosite da jeste.
Nije da ne bi bilo lepo da je tako, ali ljubav se desava mnogo redje, skuplja je i sumnjam da se moze onako deklarisati i uramiti.

Hvala ti na eseju, ali i ne bas.

kreptice ne pokushavaj da me spushtis,jer ti ne ide. Mislim na poslednju recenicu samo da se zna

Elem,jesam preerala,ali istina je da sam pisala pod afektom pa sve zvuci uzareno-kratka poenta svega mog opisanog je-da volis i najruznije i najlepse njegovo lice,i kad je najgori prema tebi ne samo i najbolji,jer nije ljubav kad ostajes sa nekim samo jer je lepo vec da ga volis i kad je sam sebi stran..i istina je,da mislim da ljubav nije ljubav ako ne boli,ali to sam samo ja-ja ne volim nishta mirno,ne volim neshto gde se osecam kao da je svaki dan dan Mrmota i da se ponavlja,i mozda greshim shto i kao bakica ( ako dozivim duboku starost,a nadam se da necu ) i dalje zelim da ga...zelim. a sve ostalo ( ugrizi ,pishtolji itd} to je sve receno u zaru i treba samo da docara...i opet,to je moje misljenje koje ne trebash karikirati,ali opet,ne krivim te uopshte ,jesam zazvucala sam mahnito:lol:
 
Ne pokusavam da te spustim, mada mi i bez pokusavanja ide :D

i mozda greshim shto i kao bakica ( ako dozivim duboku starost,a nadam se da necu ) i dalje zelim da ga...zelim.
f_FUNNYm_33d3adb.jpg
 
a i nisam ja pomenula samo animalno
ja sam pomenula i kad je losh prema tebi,i kad te zaboravi,i kad ima drugu da ga i dalje volis,i kad je gad,ne samo kad je dobar,jer volis sve kod njega,makar i ono najgore,taj deo '' da ga mrzi yatta yatta ali da mu se nocu na kraju dana uvuches ipak u krevet'' ne znaci to bukvalno vec prevedeno...shta god da uradi,da si uvek uz njega,i da imash trenutke kad pizdis,kad te dovodi do ludila ( u loshem smislu) ali na kraju dana nishta to ne moze da nadjaca to..da ga volis
 

Back
Top